Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li znate šta se događa sa SK6 kanalom? Nema ga više u programskoj šemi Sport Kluba a na kanalu ne idu više najave, već samo stoji logo SK6.

    Sve mi se čini da će ga ugasiti.
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Po meni bi bilo logično da prvih 5 kanala SK ide u SBB D3 start paket, kao što je kod konkurentskog operata slučaj sa kanalima Arene Sport. Pa ne može SBB da bude gori od drugih.

      Comment


      • Zbog cega nema prenosa Superkupa Italije u petak, a SK je otkupio prava na Italijanski Kup i Superkup?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Očigledno više nemaju prava čim ne prenose..

          Siguran sam da bi SK prenosio da ima prava. Isto se dešava i sa njemačkom košarkom, i ako na wikipedi piše da SK prenosi.

          Comment


          • Pise na forumu u temi Prenosi 2016/17 da ima. Cekam nekog sa vise informacija
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Jbg, očigledno nema Biće ganjanje linkova...

              Btw ni AS ne prenosi.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Pise na forumu u temi Prenosi 2016/17 da ima. Cekam nekog sa vise informacija
                Nemas sta cekati. Prijenosa nema. Zajebaji se sa strimovima kao sto cu i ja.

                Comment


                • Hocu li biti vise od prednosa 1 utakmice u ponedjeljak u terminu od 16h? Po programskoj semi ide samo jedna utakmica (Junajted) u tom terminu.

                  Comment


                  • Sto volim kad se forsira Junajted. Rts prenosio fazon 5 od 6 meceva Junajteda u LE
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Nije to nikakvo forsiranje. Znaju i oni da će imati veliku gledanosti ako prenose nekoga ko ima ogroman broj navijača na ovim prostorima.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Sto je sa SK1?

                        Comment


                        • SK 1 HR uredno radi, ali zato SK 1 CG evo treci dan ovako. Srecom idu ukljucenja u prenos PL, barem su isla do danas, ali redovnog programa nema. Poslao sam im u cemu je problem.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zašto se Brose - Fenerbahče i Olimpijakos - Panatinaikos ne prenose na SK2 i SK3? Trenutno se tu prikazuje polurevijalni meč nekakvih mladih nada tenisa, a na SK3 ide neka popuna.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Zašto se Brose - Fenerbahče i Olimpijakos - Panatinaikos ne prenose na SK2 i SK3? Trenutno se tu prikazuje polurevijalni meč nekakvih mladih nada tenisa, a na SK3 ide neka popuna.
                              Za SK3 ce ici SWE-ITA,a za sk2 se slazem ali ocigledno je tenis gledaniji,sto bih i razumeo da nisu u pitanju nade i nova debilna pravila i sve je vise manje eksperiment nego ozbiljan turnir koja ako usvoje,prestacu da gledam tenis
                              Last edited by 61563; 10-11-17, 19:13.

                              Comment


                              • Da li je moguće da se nijedna utakmica EL u kosarci ne prenosi na prva tri kanala?! To je jednom recju skandal.

                                Comment

                                Working...
                                X