Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto nisam bas ubedjen da ce Sakristan biti konacna odluka, kao ni Kuman. Iako Kuman gaji taj stil fudbala koji se igrao ranije, cak ga je i sam igrao, po meni to nije resenje, bar ne u ovom trenutku. Cavi je davno otisao, Iniesta je krenuo nizbrdo, iako sam ocekivao da igra bar do 35 na ovom nivou al ga povrede ubise. Buskec vidno u padu forme. Uostalom, i sam Enrike je video da Barsa ne moze da igra kako je pre igrala pa je usao sa mnogo direktnijim fudbalom u pricu. Jednostavno nemaju dovoljno taktickog kapaciteta da bi se Kuman savrseno uklopio u pricu. Tako da po meni je prosao time window u kom bi Kuman izdominirao sa Barsom. Sampaoli bi bio jedna ogromna promena i po meni jako pozitivna.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Ne znam koliko ima istine u tome da se i Messi pita neke stvari kada je u pitanju trener Barcelone?

      Ne moze jedan igrac da bude iznad kluba nikad!

      Opet ponavljam ne znam koliko ima istine u svemu, negdje sam to procitao neku vece.
      Е па Меси јесте.

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post

        A sto se nase igre tice ona je jadna i nece na dobro sigurno, nisam ni za kup siguran, ako nesto drasticno ne promijene. Neki veliki problem postoji, to je sigurno ..
        Definitvno da vlada neko nezadovoljstvo. Oni se uopste ne raduju poslije golova.

        Vezni red ne postoji i to u potpunosti. Samo u prvih 20 minuta utakmice koje sam gledao Leganes je bar tri puta pretrcao na polovinu Barse sa izglednim sansama za ozbiljnu priliku ali rekao bih da nisu bas pametno iskoritili sam prostor koji su imali, bilo je gresaka i u pas igri pa zbog toga nisu imali sanse za gol.

        Meni je najcudnije sto oni svi govore kako njima ne fali motivisanosti i snage a oni samo stoje na sredini, protivnik maltene ne treba ni da dribla samo zaobidje i eto ga pred golom.

        Suvisno je i govoriti ali sramota je onako odigrati protiv PSZ-a u veznom redu a onda govoriti kako si dao sve od sebe itd.

        Enrike se zatalasao sa pojacanjima da dobije na sirini a nikako da se odluci koga da koristi sa te klupe. Arda, Suarez ili Alkaser, ljudi kao da su na odmoru. Razvaljen je tandem Rakitic - Buskets iz Boga pitaj kojih razloga, prvi koji je trebao da se najvise dozira je Inijesta jer je on taj kojeg trebas spremati za najbitnije utakmice a ne izivljavati se na Rakiticu i Vidalu. Roberto sam vidi da ne moze igrati beka ali je profesionalac i nece nista da prigovara.

        Ono sa Gomesom juce je bilo inacenje, obracun sa medijima ili kako god, ali neozbiljno je da to Enrike radi.

        Stvarno kriza vecih razmjera, ne toliko rezultatska ali mislim da je rastanak sa Enrikeom neizbjezan. Izgubio se kompas apsolutno, igraci kao da lutaju na terenu, ne zna se ko sta treba da radi.
        Last edited by ognjen; 20-02-17, 20:50.

        Comment


        • Koji vezni red; Rakitic Gomes Rafinha, pa di ta trojica u tandemu mogu igrati, jedino Leganes na svketskoj razini je to jako jako lose, a ne zaostaje ni obrana sa Robertom i Mathieu, Digne, Roberto brate mili, a Ter Stegen/Cilesen su daleko od klasa. Mnogo je tu kadrovskih rupetina, koje niko ne vidi jer vanserijski trojac gore cupa, ali nisu ni oni svemoguci. Mnogo su lose trgovali zadnjih sezone istina da ih je i ban unazadio ali nema tu kvalitete u usporedbi sa rivalima

          Comment


          • I Alves udario na upravu

            http://www.skysports.com/football/ne...and-ungrateful
            sigpic

            Comment


            • Dolazi Wenger da uspostavi red i mir u Barceloni.

              Ja mislim da bi umro kad bi finale LP bilo, Arsenal Barcelona i uzme nas Wenger.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sport pise da ce Rakitic produziti ugovor.

                Comment


                • Comment


                  • Katalonije slavi, Enrike odlazi

                    Wenger ili Sampaoli sljedeci.

                    Wenger sa Mesijem, Suarezom i Neymarom, omg
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kako Aki široko nudi Wengera gotovo svakom klubu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • A zna se da ce stati u red svi ako napusti Arsenal.

                        Samo mi ga tjeramo

                        Al jebiga vrijeme je.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kakav Venger Sampaolija uzima Barsa

                          Comment


                          • Luis Enrike je veliki gospodin. Znao sam da ce sam otici nego nesto otezati i cekati.

                            Treba ga sa postovanjem ispratiti, uradio je velike stvari.
                            Last edited by ognjen; 01-03-17, 22:49.

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X