Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX (Sochi)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Prost, Alezi, Vilnev, Reno logican sled je Ocon.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Alen P View Post
      Prost, Alezi, Vilnev, Reno logican sled je Ocon.
      A kako se tu Hamilton uklopio?

      Comment


      • #48
        Ima ovde na forumu vido sa startom Australije 2007, do tada nisam ni znao za njega, onako polurazbudjen, u to vreme trka je startovala u 4-5 ujutro, nisam mogao da verujem da jedan ruki sa istim autom stavlja u dzep dvostrukog i jos aktuelnog prvaka, tad me kupio za sva vremena.
        Last edited by Alan; 29-04-17, 21:15.

        Comment


        • #49
          Originally posted by Alen P View Post
          Ima ovde na forumu vido sa startom Australije 2007, do tada nisam ni znao za njega, onako polurazbudjen, u to vreme trka je startovala u 4-5 ujutro, nisam mogao da verujem da jedan ruki sa istim autom stavlja u dzep dvostrukog i jos aktuelnog prvaka, tad me kupio za sva vremena.
          Ja Hamiltonu nikako ne mogu opristiti onu titulu što Masa nije osvojio. Logično kao što Vettelu ne mogu to što Alonso nije dośao do titule. Naravno obojicu poštujem, ali svako ima svoje favorite pa je ovo sve očekivano.
          Ja sam zbog ovog navedenog trenutno da kažem u problemu. Naravno pošto samu formulu obožavam u svakoj trci uživam, a za favorita ćemo lako rešiti
          Valjda zato me oduśevljavaju 2 sjajna vozača RB i želim im što pre mnogo bolji bolid
          U nastavku sezone ću videti gde će otići moje navijanje Pošto sigurno ne ostajem u Wiliamsu Negde će morati da se kompenzuje , a negde popravi pa ćemo ubrzo videti šta će ispasti

          Comment


          • #50
            Ja od kad pratim Formulu 1,navijao sam prvo za Toyotu i tada za njihove vozace (Truli i R.Schumaher),kada je Toyota napustila takmicenje,od tad za Ferrari,a sto se tice vozaca Alonso i Kimi,mada i Vettel se nalazi medju njima.
            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

            Comment


            • #51
              Joj nikad tu Toyotu neću prežaliti... Kakav je to bolid mogao da bude 2010, strašno... Bili su valjda u top 3 po aero performansama u aero tunelu sa početnim aero paketom, u odnosu na konkurenciju, a pogon uopšte nije bio loš...

              Comment


              • #52
                Je l ima neko rtl stream, ne mogu da slusam sky sport low key pljuvanje po Ferariju zbog team order-a...

                Alonso...
                Last edited by LejkerBoy; 30-04-17, 13:04.

                Comment


                • #53
                  Sta ne pocinju sta bi ovo

                  Comment


                  • #54
                    E moja Hondo...

                    Ja nemam, ranije samo gledao sam Sky... Kakve naredbe oni pominju?

                    Comment


                    • #55
                      Kako ocajno Vettel

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        E moja Hondo...

                        Ja nemam, ranije samo gledao sam Sky... Kakve naredbe oni pominju?
                        U fazonu da li ce Kimiju biti dozvoljeno da se trka sa Fetelom, dok se kad se spomene Mercedes, u velikom krugu zaobilazi tema team order-a...

                        Comment


                        • #57
                          Nije ocajno, ovo je očekivano, dobro je da Lewis nije pretekao Kimija. Mečka je sigurno dozvolila maks snagu vozačima u prvom krugu da bi napredovali. Šteta za SC, mislim da bi Vettel vratio poziciju do kraja kruga, sektori 2 i 3 su Ferarijuevi.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Mrkela View Post
                            Kako ocajno Vettel
                            A šta tek reći za Kimija?

                            Comment


                            • #59
                              Ali polako, daj malo ljudi uživajmo

                              Comment


                              • #60
                                Ok, mislim da Seb definitivno drži razliku na oko 2s, to je udaljenost dovoljna da gume ne stradaju zbog praćenja...

                                Comment

                                Working...
                                X