Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Spavas li mirno Ljubasine ?
    sigpic

    Comment


    • #62
      4-2 za Wallinu i brata Beala

      Comment


      • #63
        Ne valja za tvoje timove kad si optimistican, ovo je dobar znak
        sigpic

        Comment


        • #64
          Ma nema sanse da prodjemo sa ovim hipsterom na klupi

          Comment


          • #65
            Dobro je, bolji tim ide dalje. Plus što će biti mnogo bolja serija s Warriorsima. S Clippersima znamo da bi bila metla, Jazzeri možda isto prođu, ali oni bar imaju šanse da otkinu neku. A mislim da će bar jednu otkinuti.

            Comment


            • #66
              Ја мислим да могу више од једне да откину, у нападу играју тимски, у одбрани можда и најбољи у лиги. Против Клиперса би сигурно била метла.

              Шта мислите, Крис Пол, остаје ли?

              Comment


              • #67
                Mogu, plus što igraju u verovatno najsporjiem tempu i što je mnogo bitnije mogu da ga diktiraju i uvuču Warriorse u takav ritam. Naravno, za tako nešto će biti potrebna neverovatna disciplina i perfektna serija s njihove strane. A i tad je sci-fi da ih prođu. Jedna, eventualno dve je neko moje predviđanje.

                Ne očekujem CP3 da će ostati. Ako je pametan svakako i neće.

                Comment


                • #68
                  Steta za seriju sto je bilo toliko povreda, iako je i ovako bila odlicna i svaka utakmica osim sedme je bila neizvesna moglo je biti bolje. Jedva cekam da vidim kako ce Utah izgledati protiv Warriorsa, misljenja sam da mogu da im pruze solidan otpor. Neka samo odrze egal do poslednjih 3-4 minuta, onda ce Iso Joe da preuzme.

                  Sto se tice Clippersa, mislim da se Reddick definitivno nece vracati, Blake vrlo moguce, a za CP-ja i Doca nemam predstavu. Uglavnom nece nista biti od njih dok ne dovedu pravog GM-a, nemoguce je da jedna osoba istovremeno obavlja i taj posao i posao trenera.

                  Btw, Utah je dobila dve utakmice bez Goberta i jednu bez Haywarda.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Odvratna ekipa je ispala. Jedino koga gotivim je CP. Nadam se da ce da napusti LA.

                    Sent from my Samsung using Tapatalk

                    Comment


                    • #70
                      Horford > IT. Ovo se najbolje videlo danas kroz +/- statistiku. IT imao ravno 0, pri cemu ocekujem da bude i u minusu u daljim tekmama, posto Bulletsi nisu dovoljno po meni eksploatisali missmatch na Thomasu. Morace IT redovno da sipa 30+ poena da bi neutralisao svoje bivstvovanje na terenu. Horford maestralan (+/- je bio +21) i mislim da je on najbitniji sraf u ovoj seriji. Za svetlosnu godinu je ispred Gortata i prosto kad je on na terenu, lopta samo klizi. Cim izadje, krece mucenje u napadu. Crowder furiozan van 7.24 i kada je u ovakvom suterskom elementu, to prosto ne gubimo. Bradley i Smart ce se Wall-u i Beal-u usrati u zivot i prosto ne ocekujem da obojica briljiraju u utakmici, vec samo jedan ili cak nijedan. Ako budemo u svakoj utakmici imali ovako pozitivan ucinak klupe, siguran sam da mozemo do pobede. Istakao bih posebno Roziera, koji mozda ima najbolji osecaj i volju za skok u celoj ekipi, iako je plej.

                      Pohvala Bradu za ono uvodjenje Jaylana u vrlo kljucnom trenutku, sto je on uzvratio odlicnom sekvencom koja nas je dobro pogurala ka pobedi.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Nevjerovatno sta mu se sve izdesavalo posljednjih 15-20 dana.

                        Veliko srce imas Ajzea.



                        Last edited by Rossonero; 01-05-17, 12:48.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ma nema sanse da prodjemo sa ovim hipsterom na klupi
                          Providan si, nece ti proci

                          Hipster nikako da nauci da ne sme imati minute bez Walla i Beala na parketu. Isto kao u Oklahomi onomad sa KD-om i Westbrookom.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Ma ozbiljan sam. Favoriti ste, nema tu sta.
                            Jbg bas los matchup jer imate dve defanzivne zveri na 1 i 2. Morali bi Gortat, Porter, Morris i ostali da se malo vise aktiviraju al' nema od toga nista...

                            Comment


                            • #74
                              Ma imate i vi missmatcheve - Thomas u odbrani i ofanzivni skok su mi dve najvece brige. Ako je Markieff spreman mislim da ide u 7.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Danasnji datum je trebao da bude 23.rodjendan seste IT-a. On je izasao na teren i postigao 53 poena,jedna sigurna prica koju ce moja deca za nekih 10+ godina,gore dole,slusati redovno. Kakvo srce!!
                                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                                Legends never die. Mamba will be back!
                                sigpic
                                HOUSE ALL NIGHT LONG

                                Comment

                                Working...
                                X