Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ugasio ga za sve pare, ali i dalje ovo je jad i ocaj.
    OVAKO

    Comment


    • Nije on naprasno izgubio formu, vec su ga malo poremetili porazi u finalima, ali je opet mnogo mentalno jaci nego 2016. Ove godine mu malo treba, mali okidac da ga pokrene, za razliku od prosle gde jednostavno nije imao nivo ni samopouzdanje ni glavu i samo je na iskustvo, klasu i ogromnu borbu dobijao po koji mec. Koliko god se trudio nije mogao bolje. Sada znamo da moze, `pitanje je da li ce ili nece, zavisno od dana i protivnika. Fali mu malo konstantnosti jos uvek, koju bi imao da je uzeo AO.
      Last edited by colchonero; 27-03-17, 01:10.

      Comment


      • Samo da mirno privede kraju, bez glupiranja.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Vidi se da mu znaci


          Originally posted by madrid View Post
          Visko vec preko 5 godina na svakom turniru objasnjava da je Rafa jedan od najpotcenjenijih volej igraca(jeste istina, ali to je vec davno jasno da igra vrlo dobro voleje, pogotovo te uz mrezu).
          Potcenjuje ko ne zna, oni koji prate znaju kakve voleje igra. Ali mislim da malo i preterujete, Nadal igra volej uglavnom onda kada izgradi poen tako da zna da nece dobiti previse tesku loptu, zato retko i gresi. Inace sam vidjao da hvata neke bolesne voleje, a imao je i solidne rezultate u dublu, svakako je medju boljim na turu.
          Last edited by s_hyperion; 27-03-17, 01:29.

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Ma ne, Roger je imao nenormalan nivo prosle nedelje, nije Rafa bio slab.
            Slab Rafko.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Tek sada vidim da je fulao prvi set sa nulom.
              Opet svaka cast na preokretu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ubio ga Kohli u 1.setu, nije znao Nadal gde udara, ali je bilo i ocekivano da podigne nivo igre, a da Kolsrajber padne.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Sta radi Nadal ako mi je znati. U prvom setu nije mogao dobaciti do mreze, pa neki plitki, mlaki udarcu u servis polju. Onda sasvim drugi nivo igre i servis. Ali, ako je u prvom setu cekao servis protivnika jedan metar od osnovne linije, u drugom se povukao na cetiri metra i rezultat je stigao. Kao da nesto eksperimentise, pa to verovatno ne uspeva, drugog racionalnog razloga ne vidim, da izgubis 6-0 prvi set, pa da onda odigras rutinski i sigurno sledeca dva seta.

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Sta radi Nadal ako mi je znati. U prvom setu nije mogao dobaciti do mreze, pa neki plitki, mlaki udarcu u servis polju. Onda sasvim drugi nivo igre i servis. Ali, ako je u prvom setu cekao servis protivnika jedan metar od osnovne linije, u drugom se povukao na cetiri metra i rezultat je stigao. Kao da nesto eksperimentise, pa to verovatno ne uspeva, drugog racionalnog razloga ne vidim, da izgubis 6-0 prvi set, pa da onda odigras rutinski i sigurno sledeca dva seta.
                    Upravo to, u ‚1.setu je pokusavao da igra agresivnije, da bude u terenu, da ceka blizu osnovne linije servis i proveo se kako se proveo. Kad se vratio u svoju konfornu zonu, par metara iza osnovne linije, pa je slao i balone, rezultat je odmah dosao.
                    Ali pitanje sta bi bilo da je umesto Kolija bio neki igrac koji je mentalno jaci i koji je u stanju da udara jako lopticu mnogo duze.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Upravo to, u ‚1.setu je pokusavao da igra agresivnije, da bude u terenu, da ceka blizu osnovne linije servis i proveo se kako se proveo. Kad se vratio u svoju konfornu zonu, par metara iza osnovne linije, pa je slao i balone, rezultat je odmah dosao.
                      Ali pitanje sta bi bilo da je umesto Kolija bio neki igrac koji je mentalno jaci i koji je u stanju da udara jako lopticu mnogo duze.
                      Ocito mu je tesko da napravi neke drasticne promene, a snage vise nema za svoj stil. I onda se izgleda totalno izgubi, kao u prvom setu. Verovatno Moya daje sugestije koje on pokusava da primeni, citala sam neki intervju, gde kaze da Rafa mora da igra agresivnije, drugacije, pa verujem da to radi, ali ako izgleda kao u prvom setu, onda bolje da igra po starom.
                      A, znamo sta bi bilo, da je neki drugi bio preko puta, brzi mec u dva seta.

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Ocito mu je tesko da napravi neke drasticne promene, a snage vise nema za svoj stil. I onda se izgleda totalno izgubi, kao u prvom setu. Verovatno Moya daje sugestije koje on pokusava da primeni, citala sam neki intervju, gde kaze da Rafa mora da igra agresivnije, drugacije, pa verujem da to radi, ali ako izgleda kao u prvom setu, onda bolje da igra po starom.
                        A, znamo sta bi bilo, da je neki drugi bio preko puta, brzi mec u dva seta.
                        Da, bas sam to sad htela da dodam, Moya je izjavio kako je on morao da igra agresivnije protiv Rogera i kako i inace mora agresivnije da igra, tako da verujem da je to i pokusavao u 1.setu.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • mislite ozbiljno da bilo koji igrač u 30 godini može da promeni stil igre?pa i u 25.pa i u 20,na koncu.

                          toj ne biva.
                          Wizard

                          Comment


                          • Naravno da moze, Rafa mora biti agresivniji nego ranije, a on je zapravo manje agresivan
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Del Potro bi mogao veceras da spusti malo Rozdera na zemlju, uzleteo je Starac previse
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by joshmor View Post
                                mislite ozbiljno da bilo koji igrač u 30 godini može da promeni stil igre?pa i u 25.pa i u 20,na koncu.

                                toj ne biva.
                                Ima jedan promenio to u 36 godini svog zivota, ne vidim sto ne bi i neko drugi to uradio.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X