Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja izbroji 10 sansi 1 na 1, posle njegovih dugih lopti.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ne moze se Zlatku nista, znas i sam

      Samo treba porediti prvu Van Galovu sezonu sa ovom, tada je bio cetvrti, mada je druge uzeo FA kup uz peto mjesto, Murinjov Junajted bolje igra, teze ga je dobiti, mnogo je atraktivniji ali rezultatski ipak zaostaje za Van Galovim.

      Jbg Van Gal u prvoj sezoni odmah ispao iz liga kupu i nije igrao Evropu uopšte. U FA kupu ispao već u četvrtfinalu. Dakle samo ligu igrao, jedan meč sedmično, i Murinjo bi u tim okolnostima ove sezone bio sigurno u top 4. Ova druga sezona surova realnost.

      Comment


      • Polako, Murinjo jos nista nije osvojio, a u top 4 je bio poslednji put u septembru. Sta ce znaciti toliko igranje ako ne osvoji nijedan od kupova na kraju dana? Nista.
        sigpic

        Comment


        • U pravu si, ali najbitnije je da imamo igru na osnovu koje možemo vjerovati da možemo uzeti trofeje i vratiti se u vrh. Da je Van Gal igrao dobar fudbal i završio peti ostao bi, na osnovu stila igre si znao da nećemo daleko dogurati sa njim, zato su ga vjerovatno i smjenili.

          Comment


          • Totalno nebitno kako ce igrati Murinjo, najbitnije da ima igrace uz sebe.
            sigpic

            Comment


            • Van Gal je bio tu na kratak period, da nasukani brod izvuce, stabilizuje ga, rezultati su mogli, da ne kazem morali biti bolji ali je od Mojesa bio osjetno bolji, a sto se ove sezone tice njegova prva sezona ima prednost u odnosu na Murinjovu jos uvijek, nego prava paralela ce se povuci u maju. Pritom je Murinjo postao slobodan neocekivano, naravno da on mora imati prednost i da je bolje rjesenje za klupu Junajteda, ali mijenjati Van Gala sa Gigsom bi bilo suludo.
              sigpic

              Comment


              • Da, stvarno ta priča sa Gigsomo je glupost bila, čovjeka Svonsi nije razmotrio kako treba.

                Jeste Van Gal uradio dobre stvari i zato je zaslužio onaj FA kup. Čak i u pogledu transfera nije nas koštao, Di Marijin novac uglavnom vratili, Šnajderlinov isto, Roho i Blind su korisni igrači, Švajni za 6.5 miliona ne moram komentarisati, Marsijala takođe. Čak je i Manea htio prošlog januara, on bi nam sad tako dobro došao po desnoj strani.

                Comment


                • Da, VG je toliko pogodio sa transferima da ce na kraju samo Erera i Marsijal ostati . Lazem verovatno i Roho.

                  (Mozda Romero ali sumnjam, moze da bude prvi golman u nekom midtable klubu sigurno).
                  sigpic

                  Comment


                  • Kolko ja ne volim takve golmane. Lik je Aurelio Gomes-Vladimir Stojkovic tip golmana. Mogao bi pet puta na jednoj utakmici Ronaldu da skine jedan na jedan, al ce zato na istoj toj utakmici verovatno primiti neku kiflu sa 35 metara.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Apsolutno, kako je samo zeznuo Svonsi prosle sezone na Libertiju. Bolje realno da imas nekog talentovanog klinca, npr Pereiru kao no.2 nego Romera i njemu slicne. Mada je lik teska ladovina.

                      Nego vec se neko vreme pominje Bernardo Silva, doduse sa francuske strane, tek je juce Celzi upao u pricu preko Tajmsa. 70 mil funti.

                      Bas da ga vidim kakav ce biti protiv Sitija, deluje mi da je u Monaku on ustvari najbitniji sraf.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ostace i Sou. Ali je veliko pitanje koliko su Erera i Sou Van Galova pojacanja.

                        Meni je Silva unaprijedjena Matina verzija. Bolji dribling, brzi naravno, a sto se tehnike i vizije tice vjerovatno Mata ima malu prednost. ALi ako dolazi Grizman nema od njega nista, nema mjesta jednostavno. Martijal i Miki su za prvi tim i Grizman bi zauzeo Matino mjesto. Bernardo Silva isto.

                        Ici ce sigurno po centralnog veznog, ako bi mogao do Radje najbolje bi bilo, ali ovaj mali iz Atalante i Bakajoko su mete, Matuidi bi odradio posao 3-4 sezone sigurno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Runi i Dzons out za sjutra.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naravno da je Rooney opet "ozlijeđen", neka ga proda a ne da ima takav tretman prema legendi kluba
                            Mi nismo Real pa da se loše odnosimo prema legendama kluba


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Ma da se losi odnosi prema njemu znali bi, ne bi Runi ni njegov agent dozvolili tako nesto, haos bi pravili kao i uvijek. Kao sto vidis svlacionica je mirna, samim tim i Runi je miran. A i sam Murinjo je rekao da je legenda i da ga on nikad ne moze prodati, ako Runi bude zelio da ide nece mu stajati na put.
                              sigpic

                              Comment


                              • To su navijači, tražiš 2 godine da se Runi izbaci iz prvih 11 i onda kad to neko konačno uradi opet ne valja. Ako je Runi stvarno bitniji od ostatka ekipe onda ne znam.

                                Darmian, Smalling, Rojo, Young, Carrick, Martial, Rooney, Lingard, Mkhi and Rashford are training separately from rest of squad today #mufc

                                Comment

                                Working...
                                X