Announcement

Collapse
No announcement yet.

World Cup Of Hockey 2016&NHL 16/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odlicna utakmica!

    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • #62
      Jeste odlična, ali ovo već nije normalno. Mi ne možemo da vežemo 3 dobre utakmice, to je prosto neverovatno. Ako nešto ne preokrenemo u skorije vreme, ode PO. Ionako trenutno visi, OTT i TOT imaju 6 utakmica u rukama. Sledi paklen raspored, mnogi prozivaju Julien-a, da je on kriv, ja nisam siguran, on izvlači najbolje iz limitirane ekipe, totalno nam je ekipa pretumbana i nema više žara u njoj, nema ko da se potuče. Strašno!!!

      Što se tiče utakmice, prava poslastica, zaista extra...ravna onoj od pre neko veče između WAS i PIT.

      Comment


      • #63
        Kako bi bilo dobro da se Minesota vrati u seriju.



        Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

        Comment


        • #64
          Ajde Rangers-i majka mu stara...

          Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

          Comment


          • #65
            I evo ga! Bravo!

            Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

            Comment


            • #66
              Btw, jeste Lundqvist imao bezveze sezonu, ali on je jedini razlog sto su u ovoj situaciji sada.

              Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

              Comment


              • #67
                I neka su prošli, od sinoć navijam za njih sa istočne strane. Taman da pokidaju ove Senatorse koji igraju tako ružan hokej, i tako su prljava ekipa da je to strašno. Zadovoljan sam sezonom, bitno je da smo ušli u PO, povrede su nas na kraju dotukle. Nadam se da će ostaviti Cassidy-ja da razigra ove mlade igrače, koji mogu da postanu zveri, nešto slično imaju u planu i u Torontu. Voleo bih finale NYR-EDM.

                Comment


                • #68
                  STL, EDM, NYR i WSH neka prodju dalje.

                  Isto tako sam i ja za NYR sto se tice Istoka. Najgoru odbranu1 imaju i tesko ce oni do finala, ali nikad se ne zna... je li

                  Sto se Zapada tice, mislim da je vrijeme da STL ode do finala.. oni su, po meni, kvalitetnija ekipa od ostale tri. Ne bi mi bilo krivo da u finale to bude i EDM ili NSH... samo Patke da ne gledam.

                  Interesantni parovi, nema sta.


                  Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                  Comment


                  • #69
                    Jasan mi je tvoj hejt prema Senators-ima nakon onako tijesne serije. Ali, ruku na srce, oni su jedan od timova koji bas rijetko prave pizdarije i ciji su igraci dosta pristojni na ledu. Ali sto jes, jes.. da nema Karlsson-a ja njihove utakmice ne bi ni gledao.. Mada je bilo vrhunskih poteza u seriji protiv tvojih.

                    Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                    Comment


                    • #70
                      Uzeo NSH prvu. Neobicna utakmica za oba tima. Primali su glupe golove i jedni i drugi. NSH ih samljeo u drugoj, onda STL njih u trecoj... urnisao ih je STL u trecoj. Kakva je bila atmosfera.. prosto mi bilo krivo sto nisam tamo

                      Dobar NSH... igrali bez Smith-a i Jarnkrok-a, a jos se i Fiala izgleda ozbiljno povrijedio. Gadan je ono sudar bio.

                      Moraju Blues manje penala da prave, a njih PP je blago receno bio uzas protiv MIN tako da i to mora bolje... jer evo, uprkos traljavoj igri NSH odnese pobjedu tako da PP i PK timovi moraju bolje.

                      Jedva cekam drugu u petak. Bice ovo dobra serija.

                      Ne mogu da gledam EDM veceras.. spava mi mozak vec.

                      Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                      Comment


                      • #71
                        O tek sam sad video hokej temu. Fan sam NYR a simpatisem i Pingvine zbog Crosby-ja .

                        Comment


                        • #72
                          Pa kako da simpatises Pingvine zbog Crosby-ja? Crosby da je fudbaler, igrao bi za Barselonu koliko je gadan.





                          Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                          Comment


                          • #73
                            Znaci da je Messi

                            Comment


                            • #74
                              Braca od strica trenirala hokej i jedan od njih dvojice kao klinac pre 5-6 godina (imao 12) bio zaludjen Oveckinom i ja rekao dobar ovaj Krozbi radi zajebancije i tako je pocelo, ali su mi NYR ipak broj jedan.

                              Comment


                              • #75
                                Sid je vrhunski igrac, tu nema price.. ali sve ostalo sto od njega covjek moze da vidi na ledu je jedino da pozelis da naidje neki McCarthy i da mu sve zube povadi

                                A Ovi je tata. Nisam ga toliko cijenio dok nije poceo da radi na defanzivnoj igri. Mogu svi snajperi da mu se sagnu. Nadam se da ce izbaciti Pingvine... red bi bio.

                                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X