Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa, svaka vam čast.
    Od 6 kanala vi ste sprčili Efes - Darušafaka na SK HD.
    Ove moronske mečeve Eurocupa ste razbacali na sve ostale kanale.
    Pa to ne interesuje bre nikoga.

    Comment


    • U subotu u 4 opet prenos!!!

      Comment


      • Originally posted by seskfabregas View Post
        U subotu u 4 opet prenos!!!
        To je zato što nema utakmice od 13:30. Tako je i do sada bilo i biće kada je reč o SK 1-3

        Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Gorane, delimično se slažem sa tobom. Mislim da je bila jednom ili dva puta tekma u 4 i kad je bilo one u 13:30. Mislim da nema pravila. Super vesti u svakom slučaju.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Gorane, delimično se slažem sa tobom. Mislim da je bila jednom ili dva puta tekma u 4 i kad je bilo one u 13:30. Mislim da nema pravila. Super vesti u svakom slučaju.
            Ali onda verovatno nije bilo one u 18:30. Subotom mislim da se ostaje na 2 prenosa.

            Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by goranbarac View Post
              Ali onda verovatno nije bilo one u 18:30. Subotom mislim da se ostaje na 2 prenosa.

              Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
              Moguće i to, ne mogu sad da se setim za tu u 18:30, ali ova u pola 2 je bila.

              Misliš da su ograničeni na 2 prenosa subotom? Pošto nedeljom idu 3 lagano.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Mislim da je tako.

                Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Na koliko godina SK ima prava prenosa spanske Primere?

                  Comment


                  • Originally posted by 1984 View Post
                    Na koliko godina SK ima prava prenosa spanske Primere?
                    Koliko znam, tako se barem pričalo, da im ističe ugovor na kraju ove sezone

                    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by goranbarac View Post
                      Koliko znam, tako se barem pričalo, da im ističe ugovor na kraju ove sezone
                      Pogrešno se pričalo. Ugovor je potpisan i za sledeću sezonu. Kupili su trogodišnja prava za sezone, 2015/2016, 2016/2017 i 2017/2018.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Jel neko ima info kad istice NBA prava na SK?

                        Comment


                        • Nije vazno! NBA ide dalje ne brini!


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Wimbledon ove godine na SK ili na Eurosportu?
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Da li ima nekih info.u vezi bundes lige u fudbalu ovo je poslednja sezona iz ugovora koji ima eurosport...

                              Comment


                              • Ostaje na Eurosportu , mislim da sam cuo da je onaj sto je u kvizu "Potera" upravo rekao da je produzeno na jos 3 godine.

                                Comment

                                Working...
                                X