Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Palas ce morati da trazi bodove protiv Sitija/Junajteda, sto me izuzetno raduje.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    Bas ce ih naci Msm, niko radosniji od mene da se cudo desi.

    Nego, cestitke za profilnu, bas mi je Stulic pao na pamet kad sam juce kontao sta da stavim, pa se odlucih za drugu legendu.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ima nas ovde dosta sa legendarnim avatarima.

      Palas je ozbiljna ekipa, pogotovo ce Siti imati problema da brani Zahu i Bentekea.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ima nas ovde dosta sa legendarnim avatarima. [emoji3]

        Palas je ozbiljna ekipa, pogotovo ce Siti imati problema da brani Zahu i Bentekea.
        Minimalno dva razlike za City. Toliko su ozbiljna ekipa da su izgubili na domacem terenu od najgore gostujuce ekipe.

        Sent from my Samsung

        Comment


        • Mislis kao sto su prosli Arsenal, Liverpul i Celsi?

          Reci mi iskreno jel si odgledao Palas jednom ove sezone, ili bilo koji PL mec?
          Da li si gledao Siti ove sezone?
          Last edited by Brian McShtull; 30-04-17, 00:25.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Mislis kao sto su prosli Arsenal i Celsi?

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            I sta sad mora tako da prodje i City? Ako zelis mozemo kladionicu u avatar da bacimo? Vidim da mnogo vjerujes u CP.

            Sent from my Samsung

            Comment


            • Pa to je tvoj zakljucak, ja nigde nisam napisao ko ce pobediti. Ali si ti zakljucio da zato sto su izgubili od Barnlija, da ce i od Sitija i to "dva razlike".


              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Burnley sam ubacio samo zato sto su danas izgubili od njih. Sigurno nisam na osnovu Burnleya zakljucio da ce ih City dobiti minimalno dva razlike.


                Sent from my Samsung

                Comment


                • Ne znam koliko pratis PL, ali mislim da je neozbiljno reci za bilo koji mec da ce neko nekoga lagano dobiti u ovoj ligi.
                  Ja sam izdvojio Palas, kao potencijalno tezak mec za Siti. Zato sto mislim da je Palas tim za mesto ispod Evertona, plus ce im trebati jos koji bod da osiguraju opstanak.
                  Opet ne kazem da ce dobiti Siti, samo da od njih ocekujem da zadaju najvise problema Sitiju, a mozda i iznenade.

                  Inace nema potrebe da se osecas povredjenim kada pitam da li gledas PL. Zato sto slabo vidjam tvoje postove ovde, a mozda i nisam obratio paznju, izvinjavam se ako sam prevideo to.
                  Mada dobro, i ne mora neko komentarisati da bi pratio PL.
                  Last edited by Brian McShtull; 30-04-17, 01:02.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ne znam koliko pratis PL, ali mislim da je neozbiljno reci za bilo koji mec da ce neko nekoga lagano dobiti u ovoj ligi.
                    Ja sam izdvojio Palas, kao potencijalno tezak mec za Siti. Zato sto mislim da je Palas tim za mesto ispod Evertona, plus ce im trebati jos koji bod da osiguraju opstanak.
                    Opet ne kazem da ce dobiti Siti, samo da od njih ocekujem da zadaju najvise problema Sitiju, a mozda i iznenade.

                    Inace nema potrebe da se osecas povredjenim kada pitam da li gledas PL. Zato sto slabo vidjam tvoje postove ovde, a mozda i nisam obratio paznju, izvinjavam se ako sam prevideo to.
                    Mada dobro, i ne mora neko komentarisati da bi pratio PL.
                    Cemu vazda ovo subjektivno procjenjivanje? CP je trenutno 16. tim po kvalitetu u premier ligi! Everton je 7. Dakle nije CP mjesto ispod vec zapravo citavih 8! Celzi je trenutno najbolji, Lester je bio prosle godine, Arsenal je 6. prosle godine bio drugi i tako. Ljudi napravili sistem bodovanja, vode statistiku, citava organizacija stoji iza takmicenja i onda se mi ovdje pravimo pametni i zakljucujemo kako je CP odmah poslije Evertona il ne znam, Vesthem bolji od Sutemtona i tako dalje.

                    Mozda bi se moglo polemisati o tome da su Brajton i Njukastl trenutno kvalitetniji od pola premier lige ( ja msm da nisu ), al ovo je suludo.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Opet ponavljam da je CP toliko mocan sigurno ne bi bili na 16-tom mjestu i borili se za ostanu u ligi, ali eto neko ih vidi iza Evertona.

                      Strah i trepet od ekipe kuci ima 5W 2D 11L. U gostima 6W 3D 8L.

                      Trenutno su na 16-tom mjestu.
                      Last edited by Rossonero; 30-04-17, 10:11.

                      Comment


                      • Pobogu. Jedan se uvredio, drugi prica o nekom subjektivnom procenjivanju, sve zato sto je Piksi napisao da ce se Siti namuciti protiv CP-a

                        Naravno da postoji mogucnost da se Siti namuci protiv CP-a. Taj CP je u poslednjih mesec dana uzeo 6 bodova na Enfildu i Stamford Bridzu, isprskao Arsenal i odolevao Totenhemu 80 i kusur minuta.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ajde okrenite ljudi plocu.

                          Sljedece sedmice cemo se vratiti na City.

                          Nego hoce li danas Poch objasniti profesoru neke stvari?
                          Last edited by Rossonero; 30-04-17, 10:14.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            mislim da je Palas tim za mesto ispod Evertona
                            Na ovo sam ja reagovao. Za to prvo sam samo rekao ne vjerujem al da bih volio, nista vise.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ma CP je ekipica stvorena za seču favorita. Pogotovo otkad im je došao Big Sem. Jači timovi im ostavljaju dosta prostora, a imaju dovoljno brze igrače da to iskoriste. Ali opet mislim da će ih Siti dobiti. Pep je naučio konačno da mora sa 2 klasična veznjaka da igra.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ma daaaj bre.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X