Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva steta, kakav je bio igrac, posle te povrede nikad kao prije, a i dalje je bio magija. Uvijek sam bio u Del Pjerovom vozu, nikad u Totijevom
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Ma i on je pokidao ACL, tokom te sezone. Posle SP'98, pocetak sezone 1998/99, pokidao ligamente i vise nikad nije bio isti. Izgubio brzinu drasticno, promenio stil igre. Dve godine se mucio sa formom, plus skoro godinu pauzirao tj nije igrao. Tri godine je izgubio u svom zenitu, velika steta za fudbal. Slicno kao Luis Nazario da Lima Ronaldo
      Ajde da je samo brzinu, nego i eksplozivnost, balans, ubrzanje, agilnost, sve mu je patilo nakon te povrede. Jedino sto je toliki genije sa loptom, pa je nadomestio (ne potpuno nazalost) sve to svojom tehnikom, driblingom, osecajem za igru.
      I onda dolazimo do onoga sto si odlicno primetio, da je stil igre morao da se promeni. Sve u svemu jedna generalno gledano fenomenalna karijera jer je osvojio sve sto se moze osvojiti: Seriju A, LS, da ne pominjem kupove, superkupove i interkontinentali kup; a na reprezentativnom planu Svetsko, jedino mu Evropsko fali ali i njega je imao u dzepu, pa nesrecno izgubise finale. I opet sta god je osvajao nikada nije bio samo jedan od igraca u timu, vec uvek jedan od vodecih, lidera, nosioca tog tima.
      Legenda.
      Last edited by Sandugp; 22-04-17, 06:50.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Kakva steta, kakav je bio igrac, posle te povrede nikad kao prije, a i dalje je bio magija. Uvijek sam bio u Del Pjerovom vozu, nikad u Totijevom
        +100

        On, Kanavaro, Bufon i Nedved su spadali u grupu mojih najomiljenijih igraca u tom periodu.Pored njih dosta sam gotivio Zambrotu, Kamoranezija i Davidsa iako Davids je igrao za Juve do 2003 ili 2004.Ni Inter ni Milan tada nisu iz mog ugla imali gotivnih igraca kao Juve u tom periodu.

        Totija nikad nisam voleo.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Kakva steta, kakav je bio igrac, posle te povrede nikad kao prije, a i dalje je bio magija. Uvijek sam bio u Del Pjerovom vozu, nikad u Totijevom
          Del je posebna klasa. Majstor. Klasa u svakom pogledu.

          Ali sta reci za coveka koga vec 20 godinu zovu Princ Rima?! Nema sta, veliki i Toti. Drazi Del mnogo puta, ali i Toti je suva klasa. Cist romantizam.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Real - Juve bi bilo idealno finale, to mi je win-win situacija. Jeste da navijam za Real, ali su vec dovoljno osvojili i nece biti zao ako Juve osvoji, imam ogroman respekt za njih (iako u Italiji najvise Milan simpatisem ).

            Comment


            • 18274692_1348061398613540_4800524481120014767_n.jpg

              Postava Reala za veceras, mislim da nije fer staviti Varana koji se tek oporavio ispred Naća koji je mozda najstabilniji defanzivac tokom proslog meseca, i sto je ponovo prednost dobio Benzema ispred Morate, ali sta ces, francuski bonus.

              Comment


              • Polufinale LŠ-a jbga. Slažem se da je Naćo odradio super posao ali u ovako ozbiljnoj tekmi, možda i najvažnijoj u sezoni do sad, moraš da imaš štopera za štopera. Naćo je ipak bek. Nije mu to prirodna pozicija...

                p.s. Hvala Srbiji što u 2017. godini, opet moram da tražim po netu stream da bi gledao polufinale LŠ-a...
                Last edited by z0La; 02-05-17, 19:34.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ima neko sok?! Ovaj sop?!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Probaj ovo, ali ne garantujem...

                    sop://broker.sopcast.com:3912/140544

                    p.s. Evo i ace..

                    acestream://4ff42108cf3116d090fcce57fc2c4c07fed125e4
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Kroos bog sto fura kopacke iz 2011. i to obicne bele sa tri crte.

                        CR BIG GAME PLAYERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
                        Last edited by LejkerBoy; 02-05-17, 19:56.

                        Comment


                        • Pisaaaaajjjjj

                          Comment


                          • Ljudi moji pa ovo je sve normalno

                            Comment


                            • Офсајд, али на ово смо навикли..

                              Comment


                              • Stvarno nije mi jasno sta rade sudije
                                Last edited by stewanoskipp; 02-05-17, 20:02.
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X