Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja vezana za motogp

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Alen P View Post
    Odakle vam to da je Lorenco los u duelima, od 2011 pa do polovine ove sezone Honda je bila toliko nadmocna da nije imao sta da trazi u duelima sa Hondinim vozacima. Jedini put do titule, protiv Pedrose 2012 naprimer, je bio u sigurnom skupljanju poena.
    2011. bajkovi su minimalno menjani zbog velike promene naredne godine. 2011. Stoner je osvojio titulu za Hondu, sam samcijat, do ludila motivisan pucajući od samopouzdanja... A ta ista Honda je u prvoj polovini 2012. imala ozbiljnih problema sa chatterom i bila je daleko od dobrog bajka, što se poklapa sa periodom kad je Lorenzo uzimao pobede.

    Comment


    • #77
      2011 Honda uvela ono cudo od menjaca sto nosi pola sekunde po krugu.

      Comment


      • #78
        Ajde da pitam ovde, ima li u Srbiji negde da se kupi neki Rosijev proizvod? Znaci samo Srbija, posto kada bi narucivao iz drugih drzava, postarina, otvaranje posiljke, pdv I ne isplati mi se.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • #79
          Koliko znam samo AGV VR46 kacige u Mass-u, a sve ostalo bolje da ti nb_korac ili neko ko ide cesce na trke licno donese.Castih ih ruckom ili nesto

          Comment


          • #80
            Bude nekada u merkatoru i rodi igrackica Rosijevih motora.

            Comment


            • #81
              Originally posted by boban View Post
              Bude nekada u merkatoru i rodi igrackica Rosijevih motora.
              Imam ja 4 motora, yamahe iz 2004e i 2009e i Dukca oba

              https://www.dropbox.com/s/0bmieydlt2...2012..jpg?dl=0
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #82
                Pozdrav, zanima me zna li iko kad ce biti karte u prodaji za mugello 2016 na motogp stranici? I jos nesto koja je po vama najbolje tribina za pratiti uzivo motogp u mugellu? Hvala

                Comment


                • #83
                  Mene zanima da li postoji organizovani odlazak u mugello ili ako postoje grupe ljudi koji su bili da li moze neko pojasnjenje oko kampovanja na stazi?

                  Comment


                  • #84
                    Kako radi i šta više ne radi elektronika za kontrolu proklizavanja u MotoGP-u?

                    http://www.motorsportmagazine.com/op...-control-works

                    Odličan tekst, preporuka.

                    Comment


                    • #85
                      Evo i kako funkcioniše anti-weelie sistem, tj. sistem protiv propinjanja...

                      http://www.motorsportmagazine.com/op...-wheelie-works

                      Comment


                      • #86
                        Zdravo ljudi! Planira li neko odlazak u Mizano ove godine?

                        Comment


                        • #87
                          Stvarno ne mogu da verujem da se istorija ponavlja ibt sam pocetak sezone i direktan prenos drugog treninga na sk6....razmislite malo da Srbija nije Beograd i da nemamo svi sk 5..6...7....8 itd

                          Comment


                          • #88
                            Hahaahah ima samo 6 sk kanala Nema puno veze Beograd sa tim, ali dobro sad je gužva pa je tako ispalo... Nije strašno ajd ipak je to drugi trening

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by meca View Post
                              Stvarno ne mogu da verujem da se istorija ponavlja ibt sam pocetak sezone i direktan prenos drugog treninga na sk6....razmislite malo da Srbija nije Beograd i da nemamo svi sk 5..6...7....8 itd
                              Ja sam u Kg-u, pa imam SK6. Nema to veze sa Beogradom sto kaze @Nemanja. Sve zavisi koji paket uzmes za gledanje tv-a.

                              Comment


                              • #90
                                Jel ovo niko nije izbacio teme za moto2 i moto3?

                                Comment

                                Working...
                                X