Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ce biti domacin u poslednjem derbiju (''Plej-of-u'') i kako se to odredjuje?

    Unapred hvala..

    Comment


    • Onaj ko bude bio prvi na tabeli ce biti domacin protiv drugog. Prosle godine su bila 2 na Rajku. Plejof derbi je bio onaj gde je Kahriman "zablistao". Nema na cemu. Evo tabele
      31. коло: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8 31. коло: 9-14, 10-13, 11-16, 12-15
      32. коло: 4-1, 2-3, 6-7, 8-5 32. коло: 16-9, 13-12, 14-10, 15-11
      33. коло: 1-3, 5-7, 2-4, 6-8 33. коло: 9-13, 12-16, 10-15, 11-14
      34. коло: 7-1, 3-5, 8-2, 4-6 34. коло: 12-9, 10-11, 14-15, 16-13
      35. коло: 1-5, 4-8, 2-7, 3-6 35. коло: 9-10, 11-12, 13-14, 15-16
      36. коло: 8-1, 5-4, 6-2, 7-3 36. коло: 15-9, 11-13, 16-10, 12-14
      37. коло: 1-6, 2-5, 3-8, 4-7 37. коло: 9-11, 13-15, 10-12, 14-16
      Last edited by colchonero; 09-03-17, 23:45.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Zvezda mora da napada, jer jednostavno ne zna da se brani i to Grof mora da shvati. Primili smo 2 danas, primili smo na kraju od Partizana. Mi ne smemo da se povucemo, jer onda gubimo. Ovo za kladionicu je suvisno, jednostavno pre meca uplatite prelaz i obogatite se kad sve znate. Ja imam bet365 nalog i itekako je mogla dvojka da se igra na poluvremenu(proverio licno). Grof namestio da Boaci pogodi raslje i da Puskaric(koji nam je dao gol) da autogol. A sta bi bilo da je Mlegov sut usao na kraju za 3:3? Pazite, ja ne kazem da Zvezda (ili Partizan ili bilo ko treci nebitno) ne namesta i ne igra "cudne" utakmica, npr. ono protiv OFK je bio skandal, tako ocigledno, ali ovde nijedan gol nije sumnjiv, ovakvi golovi se cesto vidjaju. Golman nije nista mogao, nije kao da je pustio loptu, a greske u odbrani kao ove se svaki cas desavaju pogotovu u nasoj jadnoj JSL. Da ne prave cesto kikseve ne bi igrali u JSL za Zvezdu ili Vosu nego u nekoj normalnoj ligi.

        Comment


        • Brate ne razumem koji deo komentara je smesan. 1. deo komentara- Cinjenica je da se Zvezda lose brani, videli smo i protiv Valete i Ludogoreca i x puta do sada, tako da cvrsto stojim pri tome.

          2.deo Mogla je da se igra 2 na Bet365.

          3. deo Raslje ne mozes namestiti, Melegov sut je bio iz izgledne pozicije, protiv OFK je bio skandal, ako se na to odnosi. Ako to nije sumnjiva utakmica nijedna nije.

          4. i poslednji deo- Igraci u JSL konstantno grese i nemaju kvalitet, da imaju ne bi igrali kod nas u raspalim klubovima. Svi koji nesto pokazu, prodaju se u narednom prelaznom roku. Liga nam je jedna od najlosijih, obzirom na broj stanovnika.

          Tako da ne vidim nijedan smesan deo.
          Last edited by colchonero; 10-03-17, 16:57.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Brate ne razumem koji deo komentara je smesan. 1. deo komentara- Cinjenica je da se Zvezda lose brani, videli smo i protiv Valete i Ludogoreca i x puta do sada, tako da cvrsto stojim pri tome.

            2.deo Mogla je da se igra 2 na Bet365.

            3. deo Raslje ne mozes namestiti, Melegov sut je bio iz izgledne pozicije, protiv OFK je bio skandal, ako se na to odnosi. Ako to nije sumnjiva utakmica nijedna nije.

            4. i poslednji deo- Igraci u JSL konstantno grese i nemaju kvalitet, da imaju ne bi igrali kod nas u raspalim klubovima. Svi koji nesto pokazu, prodaju se u narednom prelaznom roku. Liga nam je jedna od najlosijih, obzirom na broj stanovnika.

            Tako da ne vidim nijedan smesan deo.
            Тек сада видео ово, пусти га, огроман је провокатор, не можеш с њим нормално расправљати.

            Comment


            • Vozdovac-Partizan lagano iz 1u2.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Vozdovac pustio Cukaricki, Radnicki pustio Javor, Partizan standardno iz 1u2...bravo, bravo, bravo
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Uh, sto mi je drago sto ga je Lalat poduvao.

                  Comment


                  • Zvezda ulazi sa +3 u plejof. Treba napomenuti da ce u slucaju istog broja bodova na kraju Zvezda biti prvak, nevezano za medjusobni skor, jer je bila prva posle regularnog dela sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Uh, sto mi je drago sto ga je Lalat poduvao.
                      Iskidao je covek od kada je dosao u Cukaricki, ali je razlika ipak bila prevelika.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Ko mu jebe mater, neka pizdi sada degenerik.Neka se zali Vucicu.

                        Comment


                        • Bacite leba vam neke dobre potoke za derbi.

                          Comment


                          • Stadion ni do pola nije ispunjen

                            Comment


                            • Питам ли се зашто..

                              Comment




                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X