Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam na neki nacin upravo posto delim tvoje misljenje pokrenuo ovo. Ove sezone se mnogo osparava suicide ima prepirke sa 2 pa i vise strana iako su nekad zabavne priznajem. Konkurencija se komentarise i jos dosta stvari)virtuelni zreb, TOP 10 sa jedne i osporavnje neucestvovanja bivsih sa druge itd itd. sa pravom ili ne u to ne ulazim. Zato sam zeleo malo da vratimo ljude i unesemo malo neizvesnosti u igru, da opet imamo puno igraca i starih prvaka i nekih potpuno novih, ali u principu ja mogu sutra da prekinem ako ste protiv toga i ne zelite.
    Last edited by colchonero; 26-03-17, 22:02.

    Comment


    • Originally posted by boris84 View Post
      Za ove stručnjake,iskulirajte ljudi,meni je lično ovo samo zabava i nemam u životu vremena za virtuelne žrebove,niti merim ljudski kvalitet uspehom u suicidu... Zbog tako nekih zajedljivih komentara ovdje u temi se gubi ljepota ove igre... Madrid bravo za inicijativu,ali slobodno opusti se,nema potrebe za studioznim analizama,sve je ovo samo zafrkancija i nekomercijalna igrica
      Ova igrica je bila komercijalna. Evo pitaj ljude. Dosta novca je bilo u opticaju.

      Sandu je imao sponzorstvo Mlekare Sabac, bio je zastitno lice njihove surutke, sve je palo u vodu jer je flertovao sa Imlekom.

      Vladan je imao ugovor sa Obucarskom radnjom Cano, I nosio je simpaticni avatar sa Cipelicima, medjutim ni on dugo nije izdrzao jer je zeleo unosniji ugovor a to su mu ponudili u mesari Goranovic. Problem je nastao jer nisu ispostovali svoj deo ugovora te je popularni Vlatko ostao bez 7 kg dimljenih kolenica.

      Shminka je vec neko vreme zastitno lice lokalnog proizvodjaca skijaske opreme, najvise proizvode sanke I neko vreme je nosio svoju sliku I kostimu deda mraza sa najnovijim modelom sanki Jahorina t -500.

      Bojana takodje nije prosla bez ugovora, vec neko vreme saradjuje sa Trotoartom, koji prave 3D reklamne table tipa "opasan pas", " pazi ujeda ".
      Prototip koji je dobila na koriscenje njen pas je pojeo pa sada mora da odradi ostatak ugovora.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • apsolutna istina, nema sta da se doda
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Ja sam na neki nacin upravo posto delim tvoje misljenje pokrenuo ovo. Ove sezone se mnogo osparava suicide ima prepirke sa 2 pa i vise strana iako su nekad zabavne priznajem. Konkurencija se komentarise i jos dosta stvari)virtuelni zreb, TOP 10 sa jedne i osporavnje neucestvovanja bivsih sa druge itd itd. sa pravom ili ne u to ne ulazim. Zato sam zeleo malo da vratimo ljude i unesemo malo neizvesnosti u igru, da opet imamo puno igraca i starih prvaka i nekih potpuno novih, ali u principu ja mogu sutra da prekinem ako ste protiv toga i ne zelite.
          Nemoj prestajati tvoji komentari unose zanimljivost u suicid i nadam se da će doprineti da igra postane još bolja (možda izazovemo i ove pričalice da se vrate)

          Comment


          • Lako je bilo ranije starim igračima da pogadjaju.Dok su Novak i Marej dominirali, gotovo na svakom turniru stizali do finala, bilo je potrebno samo ispratiti njihove kosture i eto titule. Sada kada nema dominacije i kad su turniri postali neizvesniji, treba biti majstor i poznavalac pa prognozirati
            Last edited by Dekson; 27-03-17, 08:36.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Kako nema??? Pa sta radi Federer ako ne dominira? Ko je uzeo slem? Ko je uzeo masters?
              Ko dolazi do zavrsnica? Pa Vavrinka. Tako da patent uspesnosti uvek postoji, samo je do igraca da li ce ga se pridrzavati ili nece. Tj do igraca je da li uopste to kapiraju. Pa onda sve ostalo, ali necemo mnogo o tome, jer sto bi ja ucio nekoga za dzaba.
              Ako neko ponudi vece pare od Imleka, mozda i porazgovaramo malo na tu temu ....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sad je najlakse osvojiti suicide, sve se unaprijed zna kroz svaku rundu. Ono kad smo imi igrali hiljade iznenadjenja.
                sigpic

                Comment


                • Ehh setih se Henryja i one njegove kravice
                  To je bio vrhunski post



                  Mada se Aki sigurno ne bi složio sa tim
                  Last edited by miloolja; 27-03-17, 15:45.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kako smo se rijesili ovih amatera procvjetao suicid, konkurencija nikad ostrija
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Prosao Bautista na kraju Borna se bori. Davidu dajem 65% sansi.

                      Comment


                      • P4p1 ispao, Bojana ima šansu da se u Majamiju vrati na prvo mesto i potrebno joj je da osvoji bar 400

                        Comment


                        • Nije do p4p1ja, nego nije sa trenerima dobro odradio virtualni zdrijeb
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Hahah slabo ti savetnici savetuju.. aloo de ste, sakrili se
                            Zašto ćutiteeee, zašto ćutiteeeeeee....
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Omaklo se savetnicima
                              A oni su ti koji su rekli da bi se prošetali do titule sa ovakvom konkurencijom

                              Comment


                              • Pa možda bi i prošetali.. al to nikada nećemo saznati


                                Deste mlekadžije, obućari, kobasičari i ostali
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X