Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Sve potpisujem,ali 2:0,Vlajko Zeta veliki dio utakmice nije centar presla,ostalo sve si u pravu
    Jesi vidio onaj zicer oko 70. kad je Boljevic slalom napravio. Jbg Zeta koristi svoje sanse
    Bolje Sarajevo u polju ali nista vise od toga, odbrana je tragikomicna.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Može l' par riječi o igri Liverpoola u prvom poluvremenu? Gledao Sarajevo pa da vidim ima li šta od ove ekipa, po rezultatu i komentarima za sada je dobro.
      Odlicna igra nema sta, Borini i Suarez se fenomenalno krecu, Suarez je jebeni majstor svugdje ga ima. Stivi Dzi mnogo bolji kada igra blize golu to se pokazalo veceras, odbrana sigurna, Shelvey po meni najgori, Lucas dobar oduzeo je pun kurac lopti na sredini. Bice jos par golova, mnogo dobro djeluje ovo za sada, jeste da igramo protiv Bjelorusa, ali lijepo je vidjeti. Anfield krcat ko' da gostuje Real jbt.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Kad prestanes da se zanosis i shvatis koliko su ove lige izjednacene i smijesne i da potcjenjujes druge posto je i tvoja ekipa prilicno smijesna onda ce ti lakse bit'. Danijel je jedini cini mi se rekao nece lako, dok su svi ostali govorili ovdje prolazimo sigurno.
        Zeta je trebala 2:0 da pobijedi, takticki izvanredno, vasi stoperi su sramota za igru.
        Ako ćemo tom logikom i u Sarajevu su trebali da izgube minimalno 4-1. A taktika je "divna" za ove naše klubove, vidjećemo tu taktiku u play-offu. Samo trunka realnosti treba da se kaže da je ovo što Zeta igra jedan veliki antifudbal, ni Sarajevo nije mnogo bolje, ali bili su bolji i dominantniji u ovih 180 minuta dvomeča.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Hajduk vodi 0:2 u sred Milana
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Jesi vidio onaj zicer oko 70. kad je Boljevic slalom napravio. Jbg Zeta koristi svoje sanse
            Bolje Sarajevo u polju ali nista vise od toga, odbrana je tragikomicna.
            Nisu znali kako da se postave nakon onog slucajnog gola,covjek par metara od gola sutira i ispadne asistencija,cirkus stvarno

            Meni je licno Sarajevo bolje bilo(inace ekipa koja ce glat,sigurno osvojiti nasu ligu) jer se Zeta samo branila,ali ko im je kriv sto nisu znali da iskoriste svoje prilike,ja nisam
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Ako ćemo tom logikom i u Sarajevu su trebali da izgube minimalno 4-1. A taktika je "divna" za ove naše klubove, vidjećemo tu taktiku u play-offu. Samo trunka realnosti treba da se kaže da je ovo što Zeta igra jedan veliki antifudbal, ni Sarajevo nije mnogo bolje, ali bili su bolji i dominantniji u ovih 180 minuta dvomeča.
              Ma normalno da su bolji i dominantniji ali nikakva nam to utjeha ne treba da bude cak sramota,necu da pricam o promjenama niti bilo cemu,posto ce dosta godina proci prije nego sto ovo bude licilo na nesto

              Comment


              • Originally posted by C-Bosh View Post
                Shelvey po meni najgori
                Upravo zato jer igra neku rolu deep lying plejmejkera, pored Lukasa, a Gerrard ispred njih, daleko je od gola. To je problem, jer je Selvi fantastican na poziciji na kojoj igra Stivi AMC...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kakva sramota su ovi timovi iz Italije, sunce ti Bozije. Pa igra najjaci tim Inter-a i ugazi ih Hajduk.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Zasto ne u BG npr ???

                    edit: Odlicno izgledamo Merline, pogotovo Suarez i Borini, ali na mesto Dauninga bilo ko samo ne on...
                    Zivim u PG, zivotni san mi je da vidim Stivija i ekipu uzivo, kad je igrala Engleska ovdje SG bio povrijedjen.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • talijanski fudbal jedna velika č**a sve što valja prodaše, ostade im samo život baziran na tradiciji ;)

                      Comment


                      • Ko jos gleda italijanski fudbal??? Kad jedan Juventus namesta od kako znam za sebe i sad opet igraju prvu ligu i osvojili prosle godine . Ovde navijam za Ajduka, napred bili.

                        Comment


                        • Slovenska Mura prosla dalje protiv Arsenala iz Kyiva , prva utakmica nakon pobede u Ukrajni 3:0 Arsenala , rezutlat je promenjen na 3:0 u korist Mure jer je ovima igrao neki nelicencirani igrac , danas Arsenal u Sloveniji slavio 0:2 nedovoljno za prolaz
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by edohz View Post
                            talijanski fudbal jedna velika č**a sve što valja prodaše, ostade im samo život baziran na tradiciji ;)
                            Jbg zemlja je u krizi. Nemaju poresku politiku kao Englezi a nemaju ni drzavu/grad iza sebe bezuslovno kao Real i Barsa, to je logican sled okolnosti. No polako

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              Ma normalno da su bolji i dominantniji ali nikakva nam to utjeha ne treba da bude cak sramota,necu da pricam o promjenama niti bilo cemu,posto ce dosta godina proci prije nego sto ovo bude licilo na nesto
                              Nije nikakva utjeha, ali nećemo pretjerivati sada Zeta jeste prošla više sretno nego spretno i to je to. Da su zaslužili prolaz, pa i ne znam baš sa onakvom igrom ne, ali trebaju imati u vidu da ih u play-offu ni sreća ne može spasiti. U drugu ruku ni Sarajevu niko nije kriv što od 20 prilika u 2 utakmice zabiju svega 2 gola, Hadžić večeras dosta loš, a ruku na srce sam i nije mogao ništa.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Slovenska Mura prosla dalje protiv Arsenala iz Kyiva , prva utakmica nakon pobede u Ukrajni 3:0 Arsenala , rezutlat je promenjen na 3:0 u korist Mure jer je ovima igrao neki nelicencirani igrac , danas Arsenal u Sloveniji slavio 0:2 nedovoljno za prolaz
                                Hahahahaahah ja sam to video na Sk i non stop se tripujem otkud 3:0 za Muru.

                                Comment

                                Working...
                                X