Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Cacanin, nije to bio egal mec. To je bio mec u kom je Novak bio bolji - a izgubio je. To je najveci problem. Sto u psolednje vreme protiv Stanislava sve bitne poene uzima Stanislav.
    Novak je bio bolji 1 set, 2 je bio egal recimo, 3 set je bio bolji... ali kakav Novak, Sandu kilav Novak koji pati moj Sandu.
    Kako ih uzima, mislim na bitne poene a kako ih Novak gubi NIJE FIT.

    Pazi ovo razmisljanje Novaka, njegovog tima:
    Da probam da odigram US open i ako sam ubedjen da ne mogu daleko, prvi mec pati, tesko se krece, lakat i ruka u problemu... pobedjuje.
    Drugi mec zna da protivnik nije fit pa da proba i prolazi znamo kako, treci mec prolazi slicno, prolazi vreme malo se oporavlja ali nije doboljno i odlucuje da ostane na turniru... gleda zreb i protivnike za koje zna da u svlacionici gube...
    Sta je trebao da preda finale?

    Comment


    • Trebao je da pobedi finale covece. Nije smeo da dozvoli da ima tako ocajnu realizaciju brejk lopti a u isto vreme tako ocajno spasene brejk lopte na svoj servis. Tu je on izgubio sve sto se moze izgubiti.
      Kakvi ste vi kraljevi majke mi, odoh da spavam.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by zxcv View Post
        Nece nikad stici Federera, a mozda ni Nadala. Ostace veciti treci. Pardon, cetvrti - tu je i Sampras.
        Dupli nalogu napusti fan temu, ne truj . Banovao bih te da mogu za jedan Novakov GS.

        Comment


        • Koliko znam i pre nekoliko Slemova većina je pričala da se u tom trenutku penzioniše bili bi najsrećniji koliko je postigao. Ko da je prestizanje Federera njegova životna misija ... bpože me oprosti... nije i ne treba da bude. Šteta što može i što je u najboljim godinama propustio sjajne prilike, ali šta da se radi, tako je kako je..sabiraćemo na kraju.
          Last edited by miloolja; 12-09-16, 02:45.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            1.
            Hvala NI na analizi, sve je tačno. Zaista bi mogao da radiš kao profi analitičar. Respect.

            Razočarana sam zbog Novaka i to ne samo zbog poraza nego načina na koji je izgubio. Ipak, očigledno je da iza toga stoje ne samo mentalni nego i zdravstveni problemi.
            Na stranu rame itd, Novaku fali sirova fizička snaga u duelima protiv Stana (po meni je premršav) mada današnjeg Stana niko ne bi pobedio. Tužna sam jer Stan kupi šlag sa svakog Novakovog GS u poslednje vreme. A neko ko je prvi povukao paralelu između AO 14, RG15 i USO 16 je ipak dobro izbaksuzirao. Znači na sledećem GS ponovo koristimo ikonice.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Nama su porasli apetiti jer očekujemo da dobije Wawrinku sram nas bilo, idem da se stidim.
              Znaš šta, kako stvari trenutno stoje, moje lično mišljenje je da Nole ne bi ni video Wawu u finalu, da mu Južnji, Edmund y Tsonga nisu olakšali posao. Iz aviona se videlo da nije ok, nije u top formi, pitanje je na početku bilo kako dogurati do druge nedelje?

              Strašno smo skloni preterivanjima.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • I ti si nama kralj Sandu
                A da je bio bolji nije , jer bi u suprotnom iskoristio neku od tih BP i odservirao bolje na 40 15 , 30 0 umesto gubljenja svog sg Ista situacija kao prosle godine sa Rogerom.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Mozemo da koristimo sta hocemo, ako mu dodje Stan sada na AO na primer - gotovo je to. Nema mu spasa.
                  Mozemo samo da molimo Boga da mu ne naleti Stanko.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ako treba da se boji Vavrinke na narednim Slemovima i ako nista ne nauci neka batali tenis odma.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Trebao je da pobedi finale covece. Nije smeo da dozvoli da ima tako ocajnu realizaciju brejk lopti a u isto vreme tako ocajno spasene brejk lopte na svoj servis. Tu je on izgubio sve sto se moze izgubiti.
                      Kakvi ste vi kraljevi majke mi, odoh da spavam.
                      Slazem se tu je sve izgubio Sandu ali ne zbog straha. Da je bilo servisa i sportske srece, pre svega ZDRAVLJA pomeo bi ga sa terena.
                      Novak u ovakvom stanju moze da pobedjuje Monfu, Congu (rovitog) , Janovice... ali u ovakvom stanju ne moze da dobija zdrave Wavrinke, Nadala, Rodzera, Mareja...

                      Comment


                      • Kakav fatalizam
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Novak ima veliku karijeru, nestvarnu, ali ne mogu se oteti utisku da nije ispunio svoj puni potencijal, a to je uvek najgore za svakog čoveka, kad znaš da nisi postigao sve što si mogao.

                          I kad jednog dana završi karijeru ja ću ga pamtiti više po slemova koje nije osvojio, nego po ovima što jeste.

                          Zastrašujuće je da on još uvek ima realnu šansu sa toliko propuštenih prilika da prestigne trenutno najvećeg. To mi je najviše krivo, što je tukao najveće u istoriji, a skidao gaće pred pajacima.

                          Comment


                          • 21 finale i 12 Slemova, mnogo je tu vec propusteno, previse. Ali ova dva od Vavrinke su najveci problem, ajde jednom se i desi, ali dva puta, to je ozbiljna zajebancija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Maja, prošlogodišnji finalisti bi ga dobili, nije Wawrinka igrao na nivou AO i RG, što zbog forme što zbog podloge. Nije ni Novaku puno falilo, samo da se ne stegne ruka kad treba. On je bez kretanja u 4 setu došao do 2 brejk lopte i return na drugi servis poslao u aut a nakon toga FH iz sredine terena. Taj Wawrinka je pobjediv.

                              No treba biti zadovoljan, biću kao Marija, i tebi Sandu to preporučujem

                              Comment


                              • Originally posted by zxcv View Post
                                Nece nikad stici Federera, a mozda ni Nadala. Ostace veciti treci. Pardon, cetvrti - tu je i Sampras.
                                Aha.
                                To bi eto, bila nevidjena katastrofa, četvrti posle Federera, Nadala i Samprasa. Nole, ubi se!
                                Neću moći da spavam
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X