Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Armin je uvijek bolje rijesenje od Adilovica, ali sta ces kad od njega Amar ne moze imati hajra pa gura one koji nisu tudji vec Zeljini. Nije mi isto jasno da se mrtvi Bucan forsira prije mladog Bajica koji ce biti zvjer od igraca.

    Comment


    • #92
      Očigledno da želi iskusniju ekipu na terenu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • #93
        Evo gledam prvu postavu Zelje i bez Svrake,Zolotica,Kvesica i malog Colica ovo izgleda jadno.

        Comment


        • #94
          Ja od prosle sezone i ispadanja Salzburga od Dudelangea nista ne prepustam slucaju, moze i Fola da izbaci Dinamo
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #95
            Originally posted by FC Nadal View Post
            Evo gledam prvu postavu Zelje i bez Svrake,Zolotica,Kvesica i malog Colica ovo izgleda jadno.
            Pune mi oci suza zbog njihovog stanja,neka Viktorija pocne .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • #96
              I mene boli ona stvar ali u gostima sa ovom ekipom protiv Kozare bi se namucili.

              Ali eto slijedi jos jedno srozavanje ove nase cemerne lige

              Comment


              • #97
                Originally posted by soe View Post
                Pune mi oci suza zbog njihovog stanja,neka Viktorija pocne .
                Sta kad bi Zeljo pobedio
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #98
                  Ma boli me briga za ligu uopste ne gledam tako na to bitno je samo Sarajevo.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by soe View Post
                    Ma boli me briga za ligu uopste ne gledam tako na to bitno je samo Sarajevo.
                    Bez jake lige, tesko moze biti i evropskog Sarajeva.

                    Comment


                    • Na sto lici ovaj sto radi sa Marjanom Iz prethodnih slusanja sam skontao da je rec o nekom pesku po glasu ali ovo je
                      Last edited by Mr.M; 16-07-13, 17:15.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Na sto lici ovaj sto radi sa Marjanom Iz prethodnih slucaja sam skontao da je rec o nekom derpeu po klasu ali ovo je
                        Vedo je propali talenat, dok smo ko djeca trenirali u Bubamari iskakao je sto se kvalitete tice. Dvojca navijaca Sarajeva prenose utakmicu, Vedo ce se posebno nasladjivati.

                        Comment


                        • Vidi Zeljkovic iz Borca, ja se ne secam da je on igrao nesto previse pored Trivunovica
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Vidi Zeljkovic iz Borca, ja se ne secam da je on igrao nesto previse pored Trivunovica
                            Igrao je gotovo sve utakmice, jer je desni bek.

                            Comment


                            • Ja sam mislio da je stoper, zamenio sam ga sa 7-icom, onim sa dugom kosom(plavi), prezimena cudna...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Jebote,kad Zeljini igraci pridju 16-ercu Plzena,pogube se


                                EDIT:Jamak alkos,najsmijesni
                                Last edited by DinoFC; 16-07-13, 17:45.

                                Comment

                                Working...
                                X