Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao pa ko ce sad da ogovara neeeeeeeeeeeee, ogovarusice, neeeeeeeeeeeeeee
    Ogledacu i Tonija, skinuo sam dvije sezone ali prvo da zavrsim Time Lorda
    Bas mi se svidja Doctor Who, zavrsavam drugu sezonu, mnogo je zanimljivo

    Kupio sam i drugu, uveliko citam
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Jao pa ko ce sad da ogovara neeeeeeeeeeeee, ogovarusice, neeeeeeeeeeeeeee
      Ogledacu i Tonija, skinuo sam dvije sezone ali prvo da zavrsim Time Lorda
      Bas mi se svidja Doctor Who, zavrsavam drugo sezonu, mnogo je zanimljivo

      Kupio sam i drugu, uveliko citam
      Time Lord je odvaljen da nema dalje Ja to nmg gledati.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Jao pa ko ce sad da ogovara neeeeeeeeeeeee, ogovarusice, neeeeeeeeeeeeeee
        Ogledacu i Tonija, skinuo sam dvije sezone ali prvo da zavrsim Time Lorda
        Bas mi se svidja Doctor Who, zavrsavam drugo sezonu, mnogo je zanimljivo

        Kupio sam i drugu, uveliko citam
        po 700. put ti govorim, u toj seriji nema ogovaranja nikakvog, samo sajt se tako zove, a serija nosi naziv po sajtu.. grrrrr I bas mi je zao sto je kraj sezone, smorila sam se
        Nisam ni sumnjala da neces moci da izdrzis a da ne kupis 2.knjigu I sad sve znas, i opet ti kao zanimljiva epizoda? kako?
        Jeste Dr. Who bas zanimljiva, ali posle nje predji na Tonija ;) Sad cu i ja kao Ljuba i mnogi drugi da te davim
        ....

        Comment


        • Originally posted by dreamy View Post
          po 700. put ti govorim, u toj seriji nema ogovaranja nikakvog, samo sajt se tako zove, a serija nosi naziv po sajtu.. grrrrr I bas mi je zao sto je kraj sezone, smorila sam se
          Nisam ni sumnjala da neces moci da izdrzis a da ne kupis 2.knjigu I sad sve znas, i opet ti kao zanimljiva epizoda? kako?
          Jeste Dr. Who bas zanimljiva, ali posle nje predji na Tonija ;) Sad cu i ja kao Ljuba i mnogi drugi da te davim
          Jel su se smuvali Dan i Blair?
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            po 700. put ti govorim, u toj seriji nema ogovaranja nikakvog, samo sajt se tako zove, a serija nosi naziv po sajtu.. grrrrr I bas mi je zao sto je kraj sezone, smorila sam se
            Nisam ni sumnjala da neces moci da izdrzis a da ne kupis 2.knjigu I sad sve znas, i opet ti kao zanimljiva epizoda? kako?
            Jeste Dr. Who bas zanimljiva, ali posle nje predji na Tonija ;) Sad cu i ja kao Ljuba i mnogi drugi da te davim
            A po sajtu, e izvini molim te, nisam to znao toliko je dobrih serija, naci cemo ti vec nesto dok je pauza
            Gledaj ovo, tebi ce se vjerovatno svidjet'

            http://www.imdb.com/title/tt1727387/

            Nista ne znam sta se desava, dao sam 5 ep fore seriji, tako da zaostajem
            Neces valjda da postanes tezina kao Ljubisa
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Jel su se smuvali Dan i Blair?
              hahaha, jesu, ali ja kao svaki pravi gledalac navijam da se Blair i Chuck pomire, oni su par celog serijala, i bilo bi trulo da mu se ne vrati, sta ti mislis?

              Originally posted by Vladan View Post
              A po sajtu, e izvini molim te, nisam to znao toliko je dobrih serija, naci cemo ti vec nesto dok je pauza
              Gledaj ovo, tebi ce se vjerovatno svidjet'

              http://www.imdb.com/title/tt1727387/

              Nista ne znam sta se desava, dao sam 5 ep fore seriji, tako da zaostajem
              Neces valjda da postanes tezina kao Ljubisa
              Hahaha, mars tamo "gossip, Botox, and fraud. " ludilo neko jbt
              Prelazim na BB uskoro... samo da konacno Lost odgledam do kraja, sram me bilo... E onda cu BB ili Heroes, jos uvek se dvoumim, bice eci pec pec
              Hocu, sad cu i ja da ti visim nad glavom, TONI, TONI, TONI...
              ....

              Comment


              • To je serija za tebe, gossip i botox te i onako zanimaju

                Odaberes li Heroes prije BBa slobodno mi se ne obracaj vise
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dreamy View Post
                  hahaha, jesu, ali ja kao svaki pravi gledalac navijam da se Blair i Chuck pomire, oni su par celog serijala, i bilo bi trulo da mu se ne vrati, sta ti mislis?
                  Zezas da jesu? Koja to sezona, ja gledao do trenutka kada je ostala trudna.
                  Ja ne bih voleo taj Cak mi odvratan lik, a i u zivotu mrzim takve likove, naduvane, smekere.....
                  Lik Hamfrija je nekako vise nalik meni.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Odaberes li Heroes prije BBa slobodno mi se ne obracaj vise
                    Imam i za nju odlicne preporuke, pa cu da izmozgam jos...A vuce me sto je Heroes gotova, pa nemam sta da cekam ako mi se svidi, lepo sabijem sve za 20 dana i cao

                    Originally posted by Indigo View Post
                    Zezas da jesu? Koja to sezona, ja gledao do trenutka kada je ostala trudna.
                    Ja ne bih voleo taj Cak mi odvratan lik, a i u zivotu mrzim takve likove, naduvane, smekere.....
                    Lik Hamfrija je nekako vise nalik meni.
                    Aaaa kako Cak da ti se ne svidja bre? Sarkastican, namrsten i naduvan, a u sustini extra drug, extra momak, i ima dobru dusu Mozda ga ja i gotivim zato sto smo slicni, tako isto i ja delujem namrsteno, a na lebac da me mazes(kad sam raspolozena) Hamfri je lepi intelektualac, ali nema taj sarm kao Bass
                    Sad je kraj 5. sezone, najavljuju jos jednu i mislim da je to kraj.. A Bler nije vise trudna, izbubila je bebu kad su ona i Cak imali saobracajku, tada je i ostavila onog retrdiranog princa... Sad ima i novih likova, Lola i Ivy, steta sto ne gledas, dobre su ribe ;)

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Hemfri Bogart je car
                    Vidi ovog
                    ....

                    Comment


                    • Ma i ova sad zavrsava, jos samo 16 epizoda i to je to. Ali cekam da dodju Ljubisa i gagablues do cetvrte sezone da vidim utiske epizode sa muvom i sami kraj, kakvo je to ludilo. Naravno i do epizode kad se Volt smije histericno
                      Neko te slagao, Heroes nista ne valja, ne moze da se poredi sa BBom. Mislim ja Heroes nisam gledao ali znam

                      Meni je Cak ok, shvatam zasto ga Indigo ne voli ali covjek je svjestan svojih kvaliteta i to koristi, vjeruje u sebe. No u svako doba dana i noci biram Bogarta prije njega. Noris mi niikad nije bio toliko zanimljiv.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ma i ova sad zavrsava, jos samo 16 epizoda i to je to. Ali cekam da dodju Ljubisa i gagablues do cetvrte sezone da vidim utiske epizode sa muvom i sami kraj, kakvo je to ludilo. Naravno i do epizode kad se Volt smije histericno
                        Neko te slagao, Heroes nista ne valja, ne moze da se poredi sa BBom. Mislim ja Heroes nisam gledao ali znam

                        Meni je Cak ok, shvatam zasto ga Indigo ne voli ali covjek je svjestan svojih kvaliteta i to koristi, vjeruje u sebe. No u svako doba dana i noci biram Bogarta prije njega. Noris mi niikad nije bio toliko zanimljiv.
                        Cula za seriju od vise ljudi da je odlicna.. Znam da nisi gledao, zato i lupetas, ti uvek imas predrasude prema onome sto ne gledas
                        Taman cu onda sacekati i da BB lepo zavrsi, i onda na tenane ;)

                        Hahahaha... Taj ČAK je ipak zakon, od njega nema boljih
                        ....

                        Comment


                        • Stvarno je Master of the Game, nema price ;)

                          [IMG][/IMG]
                          ....

                          Comment


                          • @dreamy ne svidja mi se iz razloga sto je naduvani mali razmazenko koji je navikao da sve dobije na tacni a nervira me sto i ja znam biti takav ponekad
                            Hamfrijev lik je dobro razvijen, lik koji za sve mora da se pomuci, dobar drug, kreativan i pre svega pisac
                            Meni je Blair vrhunska riba

                            EDIT: A i koja je fora sa GOT, umre jbt najgotivniji lik i pojave se zmajevi, a ja se nadao da ce se Drogo probuditi i da cemo videti gnev
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              @dreamy ne svidja mi se iz razloga sto je naduvani mali razmazenko koji je navikao da sve dobije na tacni a nervira me sto i ja znam biti takav ponekad
                              Hamfrijev lik je dobro razvijen, lik koji za sve mora da se pomuci, dobar drug, kreativan i pre svega pisac
                              Meni je Blair vrhunska riba

                              EDIT: A i koja je fora sa GOT, umre jbt najgotivniji lik i pojave se zmajevi, a ja se nadao da ce se Drogo probuditi i da cemo videti gnev
                              Ma probudice se Drogo sigurno, onakvog macana moraju da vrate u seriju

                              Hahaha, jao da.. zaboravila sam Sad mi je jasno zasto ga ti gotivis - pisac! Meni je Serena masu bolja riba od Bler kad gledas sve ukupno, drzanje, stav, visinu, oblacenje itd... ali Bler je lepsa u faci, i to je bas izvlaci Inace ova Ajvi nova sto je dosla isto je simpaticna A od muskih su mi Den i Nejt lepi i to bas, Cak mi nije toliko lep, ali je najinteresantniji karakter ubedljivo.
                              ....

                              Comment


                              • Evo samo sto Drogo nije ustao
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X