Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A dobro zima dolazi je moto kuce Stark. War is comin' je iz one scene kada piju u sumi.

    Comment


    • znam, ali stvarno jedva cekam da pocne, posebno sto nigde nisam procitala losu kritiku, svi govore da je 2. sezona jos bolja od 1., a 1. me je odusevila
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ne citam kritike, kriticari su neuspeli reziseri, cinjenica.

        Comment


        • ok, moram da priznam da nisam gledala Game of Thrones . Od dosta ljudi sam čula da je serija odlična a vidim i da ovde vlada isto mišljenje. Stoga, čim završim sa gledanjem Southland-a koji je BTW odličan, krećem ..

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            znam, ali stvarno jedva cekam da pocne, posebno sto nigde nisam procitala losu kritiku, svi govore da je 2. sezona jos bolja od 1., a 1. me je odusevila
            Hm ovo je svima iznenadjenje,odusevljena,a nije sapunica

            1. je,WINTER IS HERE!!!

            Obavezno da svi do srijede pogledamo epizodu da bi mogli da komentarisemo ovdje
            Last edited by Vladan; 01-04-12, 03:42.
            sigpic

            Comment


            • Ja cu verovatno sacekati da se zavrsi sezona pa cu da skinem

              Comment



              • Ljubisa ne budi partibrejker.Ima svi da gledamo epizodu nedeljno i da sa odusevljenjem prepricavamo dogadjaje.Do srijede,eventualno cetvrtka znaci
                sigpic

                Comment


                • Smara me da cekam 7 dana da bih odgledao jednu epizodu...Ovako odgledam celu sezonu za 2 dana i cao zdravo

                  Comment


                  • Tako i ja sve serije sem GOT.Tako ces i ti vec od ponedeljka.Zima je dosla covjece,nemoj da se brukamo
                    Ja bi da se vrne Ned
                    sigpic

                    Comment


                    • Dovoljan mi je SFU

                      Comment


                      • Spojlovacu ti ovdje sve zivo.Mozda cak i na pm.Vidjecu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Spojlovacu ti ovdje sve zivo.Mozda cak i na pm.Vidjecu.
                          Uvek mogu da te banujem

                          Comment


                          • Tuse
                            Nego Ljubisa daj mi neki novi film da skinem
                            sigpic

                            Comment


                            • Nema nista Vlatko,kriza udarila

                              Comment


                              • Poslednji je bio onaj sa Banderasom ali posto nisi odusevljen necu ni ja zurit'
                                Ma nista,serije ce se gledat',nego nikako da pocnem,iscekujem ovaj GOT samo tako mada mi malo vec Leri fali,kakav je to kralj
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X