Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel gleda/o neko Castle ?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Odgledah 3 epizode Bossa i bas je dobra serija za sad,a ne vjerujem da ce biti nekih velikih padova u preostalih 5 epizoda koliko je ostalo od prve sezone.Jes' da sam saznao neke stvari o Kelseyu i da mi nije mio ka' sto je bio ali majstorski glumi.Odlicno se snalazi u necem potpuno drugacijem od onoga po cemu je poznat.
      sigpic

      Comment


      • Svim ljubiteljima Motogp-a od srca preporucujem film The Fastest. Znate ono kad emocije prorade Gledala sam i Faster, dobar, mada je bolji ovaj prvi

        Gledah i prvu epizodu PSI Factor-a, nijesam nesto odusevljena.
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Kraj prve sezone PSI-a je izvanredan,mada je meni cijela prva sezona sjajna.Posle toga nikad nisu bili na tom nivou sto se mene tice.Mada nije ni bilo Konora.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Gledam upravo Homeland, ovde sam prvi put cuo za seriju, pa rekoh, da se zahvalim na preporuci...
            Vrhunska je, moja omiljena tema - spijunaza, terorizam
            Jedva cekam drugu sezonu
            Strasna je serija,sad Boss da odgledas

            Originally posted by Ljuba90 View Post
            The Help
            Skinuo sam oba,javljam kakvi su
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Strasna je serija,sad Boss da odgledas

              Pogledao sam o cemu se radi u Boss-u i nesto me ne privlaci tema, ali verujem da je odlicno odradjeno.

              Inace gledao sam na HBO prvu epizodu serije "Luck", tema je kockanje, desava se u Las Vegasu. Vrhunski su glumci - Dustin Hoffman, Denis Farina, i ostali su svi poznati ali im nznm imena. Ima 1 sezona sa 9 epizoda
              sigpic

              Comment


              • Ma to ti je 8 epizoda,ja nisam ocekivao da ce to tako dobro odradjeno bit',kako glumi Kelsey to nije normalno!No i Boss me kao i Homeland bas odusevio.Ipak je Homeland bolji,to je tesko prevazic'
                Inace Luck gledam cim sve izadje,mislim da sam ovdje postovao trejler jos i prije prve epizode.Dastin je to,nema greske.

                Sad odgledah The Help,kakva filmcina
                sigpic

                Comment


                • Upravo gledam cetvrtu sezonu Breaking Bad-a...odlicna serija!

                  Comment


                  • Spartacus godsof the arena i blood and sand najjace na svetu! Gledao sam vcrs sesir koste vujica... i onako je.. tu i tamo
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Odledao sam prvu sezone serije Terra Nova,veoma dobra serija po meni,steta sto nema na netu i 2. sezona tako da ne mogu da je gledam,ali cim izbace odgledacu je..
                      Preporucujem da pogledate
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pa ni ne mozes da nadjes 2. sezonu, jos se ne zna ni da li ce je biti.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa ni ne mozes da nadjes 2. sezonu, jos se ne zna ni da li ce je biti.
                          Ja sam cuo da treba da izadje na leto,tako nesto...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • 8 sezona Dr Housea bice i poslednja

                            After much deliberation, the producers of House M.D. have decided that this season of the show, the 8th, should be the last. By April this year they will have completed 177 episodes, which is about 175 more than anyone expected back in 2004.
                            https://www.facebook.com/notes/house...51255426885713
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Nazalost Cak su mi ove nove epizode bile i gotivnije od onih ranije , jedna od zescih serija , americki showovi vise nece biti isti bez Housea
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Jos odavno se pricalo prvo da li ce i biti uopste 8me sezone, ali eto na nasu srecu bar ima i 8ma sezona. opet nazalost se zavrsava, ali su tu na kompu sve sezone da kao najveci frik gledam kad pozelim.

                                A i valjda se prica da Hugh zeli da se posveti muzici, pa se valjda delom i zbog toga zavrsava.

                                Comment

                                Working...
                                X