Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ma izvini,ali vidim da je taj nino regovan bas danas i to mu prva poruka....a da nije Dart ???

    E da...kaze mi sad jedna sa chata sa oficijalnog sajta da ima sajt navijaca ,i da mi link Belih Orlova...ja joj kazem sad da je to sajt navijaca Srbije a ne Noleta posebno .
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg92392#msg92392 date=1253188092]
      Pa meni je nesto glupo Novakove loptice :-\
      [/quote]

      bolje neki engleski naziv,da budete poznati sirom sveta...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg92403#msg92403 date=1253188591]
        U redu,Gold,siguran sam da Aleksa nije tako mislio

        Dart, bicu iskren.
        Pogodilo me je da tako misli o meni ...
        Toliko sam sebe dao za nasu stvar, mislim da nisam to zasluzio ...
        [/quote]

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Daj Aleksa koji ti je >
          Kad si se ti registrovao mi se nismo pitali da nije neko od nas,nego smo te fino primili 8)
          A ti stalno nesto sumnjas >
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg92405#msg92405 date=1253188668]
            Ma izvini,ali vidim da je taj nino regovan bas danas i to mu prva poruka....a da nije Dart ???

            E da...kaze mi sad jedna sa chata sa oficijalnog sajta da ima sajt navijaca ,i da mi link Belih Orlova...ja joj kazem sad da je to sajt navijaca Srbije a ne Noleta posebno .
            [/quote]
            E sad si preterao.U redu je da optuzujes Golda i Vladana za slicno,ali mene!Za srce si me ujeo.Cini mi se da ti ni ne verujes u nasu ideju,vec za svakoga ko je podrzi mislis da te zajebava.
            Ja sam na tom forumu Dart gunner,proveri ako hoces!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ok

              Evo,zvanicno izvinjenje Vladanu,Goldu i Dartu zbog neosnovanih i neistinitih optuzbi na njihov racun . Obecavam da se te optuzbe nece vise ponavljati,te da necu vise narusavati dusevni mir ove trojice dobrih prijatelja

              Ahahah
              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                kakve su ovo teme :-X ;D ;D ;D

                moram da vam se pohvalim,dobio sam u skoli 5 iz bosanskog.. 8)

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Jbt ovakvog nepovjerenja,pa ja ne mogu da vjerujem,ja sam tamo Vladan PG,kakav crni Nino S >
                  Aleksa brate strasno si me razocarao,strasno :-[
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg92409#msg92409 date=1253188785]
                    E sad si preterao.U redu je da optuzujes Golda i Vladana za slicno,ali mene!
                    [/quote]

                    A sta si ti? Neko nevinasce?
                    Dosta mi te je vise, i tvojih neucestvovanja na sastancima, i nikada se nisi srcem borio za nasu stvar!

                    Comment


                    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • [/quote]

                        Molim ?????

                        Opet ti pocinjes sa svojim zlim planovima ne bi li me ostali zamrzili....je li moguce da moze postojati tako pokvarena osoba ??
                        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          sad sam ja pokvarena, a ti sumnjas u pola foruma da su te zezali na Djokovicevom forumu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Daj molim te,prosto mi je tako doslo,danas registrovan,niko do tada nije odgovorio.......i prva poruka tog forumasa.....

                            Ali ,izvinio sam se...
                            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg92410#msg92410 date=1253188838]
                              Ok
                              Evo,zvanicno izvinjenje Vladanu,Goldu i Dartu zbog neosnovanih i neistinitih optuzbi na njihov racun . Obecavam da se te optuzbe nece vise ponavljati,te da necu vise narusavati dusevni mir ove trojice dobrih prijatelja
                              Ahahah
                              [/quote]

                              Ma u redu je.
                              Ti si dobar decko.
                              Od pocetka si se trudio za nasu stvar.
                              A ovi Vladan i Dart, samo su se vukli iza mene i skupljali poene kod predsednika Biljane.
                              Dosta mi je vise!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg92417#msg92417 date=1253189099]
                                Daj molim te,prosto mi je tako doslo,danas registrovan,niko do tada nije odgovorio.......i prva poruka tog forumasa.....


                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X