Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Da se oglasim i ja malo Bio sam u cetvrtak da gledam Jagodinu, posto Jagodina nije daleko od Svilajnca i mogu vam reci da sam dzaba isao. Ono je bio sramotan fudbal. Jedine sanse koje su Jagodinci imali su bile iz prekida. Vezni red kao da ne postoji, Mudrinski nijednu upotrebljivu loptu nije dobio, a prvi sut u okvir gola, Jagodina je uputila u 80. minutu. Pustili su Marjanovica, Krstica i Simica, a nisu nikog doveli. Najjaca stvar je ja mislim bila kvota, koja je na Jagodinu bila cini mi se 1.20 Sa druge strane, Kazahstanci nisu toliko losi. Imaju nekoliko brzih igraca, a najzapazeniji je bio crnja jedan sa brojem 11 (nisam zapamtio kako se zove) igrao je neku vrstu poluspica i postigao je gol i imao 100% sansu ali je napravio potez vise. Tip moj za kladionicare je da za revans gadjaju 0-2 gola.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Večeras su odigrane uzvratne utakmice 1. pretkola Lige Prvaka u kojima nije bilo iznenađenja te su se u 2. pretkolo plasirale ekipe Linfielda, Vallette i Dudelangea. Neizvjesno je bilo jedino na meču Torshavn-Linfield gdje je u obje utakmice bilo 0-0, te je Linfield prošao nakon boljeg izvođenja penala.

      U 2. pretkolu Linfield se sastaje sa AEL-om, Valleta sa Partizanom i Dudelange sa Salzburgom. Mislim da je tu kraj Europskog takmičenja za sve 3 ekipe.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • #78
        Jao komedije u vezi prijenosa utakmice Maribor-Zeljo.U Sloveniji taj mec niko nece prenositi Vjerovatno da bi napunili stadion a FACE TV je potvrdio da ce biti prijenos iz Maribora

        Comment


        • #79
          Eh danas 2 predstavnika BiH nastupaju u EL. Od Sarajeva očekujem da završi posao već u 1. poluvremenu i rutinski privede utakmicu kraju. Bit će teško igrati na velikoj temperaturi na koju su oni navikli, no to im nije neka veća prednost jer je Sarajevo mnogo bolje i kvalitetnije. Šteta što neće biti prijenosa.

          Borcu će danas trebati mnogo sreće, znanja, volje da bi prošli dalje jer im je potrebna pobjeda ili neki remi ali sa velikim brojem golova (3-3, 4-4) što je realno teško za očekivati s toga Borac mora od početka napraviti pritisak jer je svima jasno da su bolji od Čelika samo što to moraju dokazati na terenu. Dobra stvar je što će biti prijenos ove utakmice na jednom hercegovačkom portalu pa ćemo moći vidjeti na djelu "gostoprimstvo navijača Čelika".

          Što se komšija tiče, Jagodina danas mora odigrati izvan svojih mogućnosti dati 120% od sebe da bi uspjeli nadoknaditi prednost Ordabasya iz prve utakmice. Bit će teško, ali ne i nemoguće.
          Zeta već osigurala prolaz i vjerujem da nisu toliko amaterska ekipa da ispuste onakvu prednost iz prvog meča. Rudar će već imati (pre)težak zadatak ako želi u 2. pretkolo. Osijek bi danas trebao proći dalje jer su daleko bolji od Santa Colome, mada opet treba biti na oprezu jedan gol gostiju bi sve promijenio.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • #80
            Kako ce da padne neko objasnjavanje Mandusicu

            Celik jaci za Kasapija, vi bez Kantara i Dujakovica. Od pcoetka cete morat' da napadnete, tu ce Celik na kontre da vas unisti. Jos ona brutalnost policije nece bit' zaboravljena Mandusicu, nece, nece!

            Nikšić - Stadion kraj Bistrice. Kapacitet: 5.600. Sudija: Nikolaj Hani (Švajcarska). Početak u 17.30 (TV prenos).

            Čelik (4-4-2) Banović - Dubljević, Bojić, Radović, Bulatović - Adrović, Bulajić, Zorić, Ivanović - Kasapi, Jovović (Agović).

            Borac (4-4-2): Avdukić - Marković, Radulović, Dugić, Grahovac - Stokić, Milić, Živković, Kantar - Vasiljević, Žarić (Krunić).
            sigpic

            Comment


            • #81
              Igracete vi LS sa Mancesterom,to vam je obecavano,pa sada mislite da mozete proci mocni Borac,nema sanse,ne vidim cemu tolika nadanja,mogli smo vam dati 5-6golova,a vi ste tri puta centar presli i dva gola,smjesni ste,i gdje ce biti prenos na kojoj TV.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • #82
                Drugoligas vas izbaca, timovi iz druge crnogorske lige su jaci od Borca, e moj Mandusicu

                Prenos na RTCG2
                Last edited by Vladan; 12-07-12, 14:12.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Originally posted by manda View Post
                  Igracete vi LS sa Mancesterom,to vam je obecavano,pa sada mislite da mozete proci mocni Borac,nema sanse,ne vidim cemu tolika nadanja,mogli smo vam dati 5-6golova,a vi ste tri puta centar presli i dva gola,smjesni ste,i gdje ce biti prenos na kojoj TV.
                  Bit će prijenos na RTV CG2 i RTV CG Sat, a i hercegovinalive.com će raditi prijenos.
                  Last edited by Merlin; 12-07-12, 17:15.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • #84
                    Crnogorac niste nas jos izbacili,i taj klub je sada prvoligas,citao sam da se spremaju da ruse Mogren sa vrha
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #85
                      Izbacicemo vas Mandusicu, u Evropi ste jos nekoliko sati i to je to.
                      Celik pun para, ne bi me cudilo da se odma bore za titulu
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Vidjećemo ja i ne bi bio toliko siguran, dokaz za to su i kladionice koje su blago na strani Borca, ali po meni su tu šanse 50%-50%. Borac je iskusniji u Europskim takmičenjima, stalni je predstavnik BiH u posljednjih par godina, dok je Čelik relativno neiskusna ekipa po tom pitanju. Iako svakako da je prednost domaćeg terena velika prednost, uz to su na krilima zbog pozitivnog rezultata u Banja Luci, napaljeni su maximalno, ne bih ni u kom slučaju otpisivao Borac. Uglavnom, za koji sat sve će nam biti jasno.

                        A Face TV otkupila prava za utakmicu iz Maribora koja se igra u srijedu gdje će istoimena domaća ekipa ugostiti Željezničara. Također ova televizija će prijenositi i utakmicu Levski Sofia-Sarajevo koja se igra dan kasnije.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • #87
                          Ma ima veceras da pobjede/prodju danas sam uplatio vec put za Sofiju, tako ako ne prodju ...

                          Citam izjave maltezana koji govore da 5:2 nije realan rezultat i misljenja su da mogu proci. Neki im igrac ne igra jer je na medenom mjesecu kazu da im je jedan od bolji. Potenciraju da nam je losiji dio ekipe odbrana sto i slijepci vide, a prednost nam je fizicka sprema. Nazalost prenosa nece biti, tako da nam ostaje naci tekstulani prenos i citat.

                          Comment


                          • #88
                            Manda namestio Celik - Borac X-2.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Gledam Aktobe-Torpedo, metar i po od aut linije duz celog terena vojnici pod punom opremom.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • #90
                                el to za 12 minuta treba da pocne taj mega spektakl o kojem pricate?

                                Comment

                                Working...
                                X