Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ce sudija da ljetuje na Hvaru

    Bugari bili puno bolji do crvenog i zasluzili su apsolutno da prodju.Kad vidim da onog Sammir-a procjenjuju na 10 miliona padne mi mrak na oci,ima brat bratu 5 kg viska i umre nakon 20 minuta igre.Onaj trener im je cirkusant isto, Mamic dovodi samo trenere sa kojim moze upravljati.Ocekujem da ih Serif izbaci u iducem kolu.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Joj Dinama, smjesno

      Comment


      • Rozenborg u 94. minutu postiže gol u gostima protiv Ordabasija sa 2 igrača manje i prolazi dalje...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Mo majstorski, podsetio na dane iz Partizana.

          Eto strelac za Anzi protiv Honveda.
          sigpic

          Comment


          • Bravo za Vojvodinu, mislim da su ovim 3. golom završili posao. Uglavnom se igra na sredini terena sa blagom incijativom Vojvodine koja iskorištava sve prilike za gol. Baš sve što im nije ulazilo u prvoj utakmici sada ulazi.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Diferdanz vodi protiv Genta u Belgiji. Moze li iko da mi objasni koja je fora sa tim luksemburskim timovima? Jedino da neko nije iz Luksemburga u izvrsnom odboru UEFE ili u nekom talu sa Platinijem.
              sigpic

              Comment


              • Da li je izasao Zvezdin sastav?
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Diferdanz vodi protiv Genta u Belgiji. Moze li iko da mi objasni koja je fora sa tim luksemburskim timovima? Jedino da neko nije iz Luksemburga u izvrsnom odboru UEFE ili u nekom talu sa Platinijem.
                  To bas htedoh da napisem, Dudleanz i Diferdanz

                  EDIT: 0:2 Diferdanz
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Sta li rucaju ovi Luksemburzani da i ja probam

                    AA Gent 0 - 2 Differdang03
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • KASALICAAA.... IDEMOOOOO

                      Comment


                      • Kako igra Zeta, gleda li neko ili uopste nema ni prenosa? Mislim znao da je 0-0 nego kako to izgleda na terenu, imaju li sansi?

                        Comment


                        • Ja ne znam ko moze da ne voli brata Marjana , koji je to kralj , daj mu kovertu i navijace i za Mladost Lucani ako treba Ali as je , najveci komentatorski as na balkanu , valjda ce Face TV prenositi neka takmicenja i u buduce da ga slusamo

                          Sarajevo
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Sarajevo gazi! 2-0

                            Comment


                            • Kad je vidio posjed 32-68 za Levski kaze Marjan besmislen podatak, nek provjeri koga zanima

                              Comment


                              • Nisam znao da je Marjan navijac Sarajeva pa se izvinjavam na ovom gore i Lucanima
                                Koji kralj , par izjava

                                1) ,, Trenutno je ipak Ludogorec alfa i omega Bugarskog fudbala ali vratice se Levski na tron cim uhapse vlasnika Ludogoreca ,,
                                2) ,, Suplja je odbrana Levskog ko svajcarski sir iz Davosa ,,
                                3) ,, 12 minuta pauze da se vas komentator odmori , popije malo vode , ispusi cigaru , valjda sam zasluzio ,,

                                Bilo ih je jos dosta , jedna posebno jaka samo sam zaboravio sta ono bese , uglavnom kralj je


                                Igraci Sarajeva igraju srcem , dobice ovo , igraju sa srcem sto recimo Zeljo nije igrao protiv Maribora , bar ne ovako
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X