Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo je i vesti da od sl godine neće niko u i van zemlje. Važiće cele godine.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ma kakva publika. Oni ne pustaju nikog pre 1.januara na AUST kontinent, a valjda ce u naredna 72 sata da odluce def sta ce biti. AO zeli, ali njihova vlada i drzava Viktorija gde se nalazi Malburn su vrlo zadrti, pominje se neko odlaganje za mart-april sto je tek nonsens.
      Pa pogledaj izjavu Đokovića. Rekao je ako bude Australije čuo je da postoji mogućnost da bude 50% publike. Posle meča sa Sašom. Izjava je glupa ali tako je izjavio.

      Comment


      • Ok, mec sa Sasom je bio pre tri dana, ovo je od sinoc.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • nije australija jedina gdje se igra tenis. ako tamo i odloze nece valjda odloziti cijeli tur. kakve veze ima recimo doha sa odlaganjem AOa.

          trenutni kalendar za 2021:
          https://www.atptour.com/-/media/file...E58F417B8F47F1

          ako se bude igralo i racunalo, a ne vidim zasto ne bi, nole je prakticno (mada ne i matematicki) osiguaro rekord. citam da bi mogli da odloze AO ali ne i da ga izostave. poeni su svakako zasticeni do 2022. i to ne povlaci nista krupno sa sobom. ATP kup ima malo saren sistem bodovanja i tu se, osim toga u kojem je stadiumu mec (RR, QF, SF ili F) boduje i rejting protivnika. max je 750p. nole je recimo imao sve pobjede ove godine a uzeo je 665p. rafa je uzeo 250 i (uz dosta srece ako mu se potrefi) moze do novih 500p. kada se noletu upise 200p sa WTFa (2 pobjede u odnosu na 1 prosle godine) imace prednost od 2180p. rafa na kupu i AO moze ukupno do 500+1640=2140p. znaci da je nole siguran do kraja AOa. poslije rafa moze odigrati neku pripremu za americke masterse. sve zavisi od seme. roterdam je preblizu AO a predaleko od mastersa, drugi turniri su ili sljaka ili 250p. ne treba zaboraviti i da rafa nema razloga da se mlatara po terenima i rizikuje povrede i zamor (a zeli da prorijedi semu) samo da bi spasavao fedov rekord. mislim da igraci isto tako ne mogu dobiti poene na turnirima koji se igraju u isto vrijeme kao oni na kojima imaju zasticene poene, tako da nole i rafa ne bi mogli zamijeniti dubai i akapulko (ovo bi se trebalo provjeriti za 100%). nole u svakom slucaju moze odluciti i igrati nesto drugo sem ATP kupa (u bliskom terminu) i doci do novih poenba (ATP kup iz ove godine kao i dubai i AO su zasticeni do 2022). tako da je najrealnije da rafa igra sve kao i ove godine ili eventualno zamijeni akapulko nekim turnirom od 250p. pod pretpostavkom da sve i da osvoji ATP kup i AO da (zavisno od rejtinga protivnika) nece dobiti maximalan broj poena sve i da zabiljezi sve pobjede. noletu bi trebao i u takvom najcrnjem scenariju recimo samo SF ili F nekog ATP 250 turnira da i matematicki osigura rekord cak i da rafa osvoji i taj 3. turnir. a ako sve to ne uspije opet brani svega 45 + 90p na IW i majamiju.
          Last edited by talicni; 22-11-20, 16:50.

          Comment


          • Mene najvise od svega zanima taj Wimledon sledece godine. ne smiju da ga otkazu ovog puta. Ne smiju! Pa sve zombi apokalipsa da se desi, T-virus da je zavladao svijetom. Zelim da vidim kako ce omladina da se snalazi na travi i.. zelim da vidim poslednji Fedjin udarac. Siguran sam da se matori priprema za taj zadnji juris i bice velicantsveno kad pocne da preslisava klince po travici.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • ATP CUP
                TrophyAUSTRALIAN OPEN
                TrophyDUBAI
                TrophyCINCINNATI MASTERS
                TrophyROME MASTERS
                TrophyATP YEAR END #1

                p'sad...nije ni lose
                Wizard

                Comment


                • Jedan GS, cetiri titule plus ATP kup, YE NO 1, 89.13% dobijenih meceva... Izgleda odlicno.

                  Nije bas tako. Ova sezona me neodoljivo podsjeca na 2013. Ma kako to zvucalo cudno, i 2013. i 2020. izuzetan nivo igre nije pretocen u adekvan broj trofeja. Previse je bilo malera. Povreda zgloba, pecanje na mrezi na RG-u, cudno finale sa Marijem u Uimbldonu, tesko shvatljivi poraz od Rafa na USO su oznacili 2013.

                  Ove godine smo imali koronu koja ga je vjerovatno kostala Uimbldona, glupost na USO vecu od pecanja na mrezi 2013. i prilicno razocaranje na RG-u. Prije meca sa Bustom, pominjala se sezona bez poraza. Bilo je to ambiciozno ali ne totalno neralno.

                  Na samom kraju sezone, nedostajalo mu je zara. Razocaranja zbog peha su otavili traga.

                  Svejedno, ima razloga za optimizam. I bez zara je on bio ravnopravan na WTF-u. Igra je tu cak i kad mu se nije igralo, a motivaciju ce da povrati. Sve je najbolje sazeo sam Novak:

                  "OK. Imao sam i bolje i gore sezone, osvojio sam jedan Slem i igrao finale još jednog. Završio sam godinu kao svetski broj jedan, zvuči bezveze da kažem 'OK'. Naravno da je izvrsna sezone, ali stremim boljem i mislim da mogu bolje. Sada je malo gorak ukus u ustima nakon ovakvog završetka, ali na kraju sam barem igrao svoju igru i borio se do kraja"

                  Intimno nije sretan iako brojevi pokazuju da bi morao biti. Najvaznije je da stremi boljem.
                  Last edited by NI; 23-11-20, 09:35.

                  Comment


                  • Zaista bih volio da imamo neku "Big 3" fan temu, za sve nas koji bas postujemo, pa i volimo svu trojicu. Jeste da nas nema puno odje, uglavnom su ljudi do srzi ostrasceni, ali bilo bi lijepo...

                    Comment


                    • Pa otvorite je, ko vam brani.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mogu li je rezervisati za mene, ali cu to tek za nekih 10-ak dana? Da mi neki joshmor ne bane i ukrade ideju.

                        Comment


                        • Cuj 10 dana?!
                          Pa ne tovis curku za klanje, oh boy..

                          Ma tvoja je, dont vori.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa ne tovis curku za klanje, oh boy..

                            Comment


                            • Samo ti poklanjaj i daj, daj, daj...

                              [emoji173]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ноле, Меда и ко је трећи?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X