Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica na Formula1 pdf

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dobrodoslica svima koji su dosli na forum dok ja nisam bio tu. Nadam se da cete uzivati.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Pozdrav svima!
      Evo da se i ja upišem na forumu. Iz Beograda sam, formulu 1 pratim od 1992 god. navijam za RBR, omiljeni vozači su mi Vettel, Rosberg i Hamilton, a all-time vozači su mi Ayrton Senna, Alan Prost i Mika Hakkinen.

      Možda off topic, ali ne znam gde da postujem:
      @gospoda iz Sport Kluba: svaka čast na kupovini prenosa F1, skidam šešir. Bio sam se razočarao kada sam video da niko nije kupio prenos F1, ali vašom kupovinom, odnosno, prenosom F1, totalno ste me obradovali, ušli ste u 10 kanala (dakle na dugme) na mom TVu, svaka čast!


      Pozdrav!

      Comment


      • #18
        Dobrodosao, uzivaj, dobar izbor omiljenih vozaca. Prikljuci nam se u istorijskoj sekciji ako zelis, mozes pisati nesto ako imas vremena.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #19
          Ja sam novi na ovom forumu.F1 pratim od 1996 godine.Navijam za Scuderia Ferrari.omiljeni vozaci su mi: Alonso , Massa , Vettel.A kako kaze danzer all time vozac mi je MICHAEL SCUMACHER.I ja da se zahvalim sport klubu sto su otkupili prava za prenos F1.
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • #20
            Dobro dosao! Uzivaj!!
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • #21
              Dobrodosao i uzivaj.Jos jedan Sumijev fan
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                @Iceman

                Willkommen
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #23
                  Formulu 1 pratim od 82 god: Trenutno navijam za Hamiltona A omiljeni vozaci su mi Prost Lauda i VILNEV

                  Comment


                  • #24
                    Dobrodosao, pisi sto vise
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Fredi View Post
                      Formulu 1 pratim od 82 god: Trenutno navijam za Hamiltona A omiljeni vozaci su mi Prost Lauda i VILNEV
                      Super, lepo je za promenu videti i nekog starijeg.. nadam se da ces deliti sa nama secanja na neke zanimljive trke ili pojedinosti iz dalje proslosti

                      Ako smem da primetim, sjajna godina za pocetak pracenja, sa toliko razlicitih pobednika i kandidata za titulu. Jos me samo zanima koji Vilnev, Zak ili legendarni i nikad prezaljeni Zil? Potonji jeste poginuo te sezone ali verujem da je bilo dovoljno odgledati par njegovih krugova pa ga zavoleti
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Nisam bas vican pisanju al trudicu se da pomognem.

                        Comment


                        • #27
                          I jedan i drugi, Zil je legenda ali u to vreme nije bilo kablovske interneta itd , trke sam gledao na Rts_u ili kad teca dodje na odmor iz Nemacke pa onda kod njega preko satelita. Zato sam valjda 90 tih navijao za Zaka

                          Comment


                          • #28
                            Pozdrav svim ljubiteljima F1!

                            Moje ime je Srđan, navijač sam McLarena i Luisa Hamiltona.Neki od vas me već znaju sa jednog domaćeg F1 portala... u svakom slučaju nadam se da ćemo se lepo družiti
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Dobrodosao, nadam se da ces pisati kada krene sezona.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Dobro nam dosao Srdjane,nadam se da ces biti aktivan ovde
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X