Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brojke su surovo na strani Vajde, zadnjih pet turnira - pet titula. Nema Slama tacno, ali opet ima titule, dok Becker ima 0:2, cak nema ni finale.
    sigpic

    Comment


    • Vlado,jel Bekeer sad u Majamiju?


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Nego sta bi od one price da ce se provalija po jednorucnom bh- u zatvoriti sa par paralela
        sigpic

        Comment


        • Jeste, Vajda tek u Madridu cini mi se, ostali su Beckerovi, ukljucujuci i RG i W
          sigpic

          Comment


          • Ako se ne varam Vajda je i u Sinsinatiju

            Comment


            • Vajda je u Torontu a Boris u Sinsiju.... zašto jajda ni na jednom GS nije tu, da je barem on na RG!
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • "But Pascal what are you saying?"

                Comment


                • Zanimljivi podatak, ni meni nikako ne ide u glavu kako je ovo moguce, ali izgleda da jeste. Bravo Novace za tb u odlucujucem ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Novakovi su: Montreal 2007 sa Federerom, Parziz 2008 sa Monfisom, Maimi sa Nadalom 2011, Shangaj sa DP 2013, IW sa Federerom 2014, dakle 5:0

                    Moguce da je pogrijesio i za Federera.

                    Comment


                    • Ovo moze da se gleda na 2 nacina, kad je Fed bio najbolji, retko ko je uspeo da ga dovede do TB odlucujuceg seta
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ne moze NI braniti Novaka koliko Bojana moze Rogera
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ne moze NI braniti Novaka koliko Bojana moze Rogera
                          NI je malo dete za mene
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ne moze NI braniti Novaka koliko Bojana moze Rogera
                            Da me se stavi u istu recenicu sa navijacem Bojaninog kalibra je compliment za mene. Ali zna se ko je najbolji.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Novakovi su: Montreal 2007 sa Federerom, Parziz 2008 sa Monfisom, Maimi sa Nadalom 2011, Shangaj sa DP 2013, IW sa Federerom 2014, dakle 5:0

                              Moguce da je pogrijesio i za Federera.
                              Federer
                              Porazi:

                              2014 Indian Wells Masters, United States Novak Djokovic 6–3, 3–6, 6–7(3–7)
                              2012 Swiss Indoors, Switzerland Juan Martín del Potro 4–6, 7–6(7–5), 6–7(3–7)
                              2007 Canadian Open, Canada Novak Djokovic 6–7(2–7), 6–2, 6–7(2–7)
                              2006 Rome Masters, Italy Rafael Nadal 7–6(7–0), 6–7(5–7), 4–6, 6–2, 6–7(5–7)
                              2005 Tennis Masters Cup, Shanghai, China David Nalbandian 7–6(7–4), 7–6(13–11), 2–6, 1–6, 6–7(3–7)
                              2001 Rotterdam Open, Netherlands Nicolas Escudé 5–7, 6–3, 6–7(5–7)
                              2000 Marseille Open, France Marc Rosset 6–2, 3–6, 6–7(5–7)

                              Pobede:

                              2005 Rotterdam Open, Netherlands Ivan Ljubičić 5–7, 7–5, 7–6(7–5)

                              Djokovic
                              Pobede:

                              2007 Rogers Masters, Montréal, Canada Roger Federer 7–6(7–2), 2–6, 7–6(7–2)
                              2009 BNP Paribas Masters, Paris, France Gaël Monfils 6–2, 5–7, 7–6(7–3)
                              2011 Sony Ericsson Open, Miami, United States Rafael Nadal 4–6, 6–3, 7–6(7–4)
                              2013 Shanghai Rolex Masters, Shanghai, China Juan Martin Del Potro 6–1, 3–6, 7–6(7–3)
                              2014 BNP Paribas Open, Indian Wells, United States Roger Federer 3–6, 6–3, 7–6(7–3)


                              Znaci ipak je pogresio malo.
                              "But Pascal what are you saying?"

                              Comment


                              • Malo me cudi Federerovih 1:7. Znao sam da on ne voli povuci potegni u zadnjem setu, on voli da stvari rijesi prije, ali ipak je 1:7 vrlo losa statistika. Tim vise sto je Federer drugi svih vremena u postotku dobijenih TB-ova 64.9%. (Samo je Izner ispred.)

                                Comment

                                Working...
                                X