Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fernandinho jos uvek nije dobio karton.....
    CAR!
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Pazi i Fred igra ...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Prodjose SLEPCI
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Steta sto Kolumbija nije igrala ovako poletno,kakva je panika u odbrani Brazila
          Sve ukupni utisak da je, Brazil relativno lako-rutinski, prosao u s.f.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Dobice ih Svabe komotno ako Njemar ne bude mogao da igra.
            sigpic

            Comment


            • Švabo tuče Brazilce onako nekim minimalcem

              Ali kakva će to utakmica da bude !!!!

              Comment


              • Nikad mi gotivnija neka repka nije bila na SP, kao ova Kolumbija, ali jednostavno nisu dali ono najbolje, ili im Brazil to nije dozvolio.
                Prvih 20 minuta je Brazil pokazao konkretnost, kasnije do ove zavrsnice tekma je bila sva iseckana ovim prekrsajima koje sudija pustio, mada je ranije trebao za zutim kartonima da sankcionise par igraca.

                Zasluzeno Brazil ipak prolazi dalje, i velika briga za njih ova povreda Neymara.

                [VINE]MUjJOOEtgr2[/VINE]
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Iskreno me malo i razocarao Pekerman. Ne znam zasto, ali je tako...

                  Comment


                  • Originally posted by CicoIZeko View Post
                    Šest komada Džejmsa Rodrigeza na prvenstvu - NOT BAD

                    Baka je morao da igra više, mnogo je opasan.
                    Rece komentator da se tek oporavio Bacca ..

                    Opet Jackson ni minut , fakat sramota , ali odlicno prvenstvo za njih ..

                    Luiz genijalno

                    Bit ce bas zanimljivo do kraja prvenstva da li ce neko stici Jamesa
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Rutinski, da imaju napadaca sigurno bi osvojili, domaci teren je njihova ogromna prednost pa i ovako kad im fali majstora. I Cile su trebali da uspavaju u prvom poluvrmenu, protiv Kolumbije je to mnogo lakse islo, ali nemaju realizaciju. Strasan kiks Ospine sto se mene tice, ocajno postavljen, ocajno postavljen zivi zid, iako je Luiz postigao sjajan gol. Od Njemacke nisu jaci i Njemacka bi trebala da ih pobijedi. Silvu ce Dante zamijeniti, ali Nejmara nema ko, ako se ne oporavi najebali su.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Opet Jackson ni minut , fakat sramota , ali odlicno prvenstvo za njih ..
                        Sunce ti jbm a ja mislio da on ima parne kartone
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Brazil, Njemacka, Argentina i Holandija. Velesile na kraju uvijek prevagnu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            ...Bit ce bas zanimljivo do kraja prvenstva da li ce neko stici Jamesa
                            Sutra igra neki Mesi, kažu nije loš...

                            Comment


                            • Pa nece sutra dati 3 , ali ako prodju Belgiju nema tu dileme vise
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Za mene Bogovi SP 2014.



                                Sutra ce Belgija da otrese Argentinu i festa moze da pocne.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X