Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ClayWarrior View Post
    Ima jedna mnogo bitnija stvar, koju zaboravlja svako ukljucujuci i ovu budaletinu na Eurosportu
    Iznenadi me?

    Comment


    • Nemojte više ljudi ba, nema smisla. Where is Sonja ?! Are you happy lutko ?! If you are, I'm happy too.

      8. titula na RG-u, 9. uzastopna sezona sa bar jednom GS titulom. Čestitke.
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post
        Ima jedna mnogo bitnija stvar, koju zaboravlja svako ukljucujuci i ovu budaletinu na Eurosportu
        9 uzastopna godina sa bar jednim GS?
        13/13!

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Iznenadi me?
          Probaj da nadjes igraca koji je 9 godina za redom osvajao Grand Slam titulu

          Borg, Sampras i Federer ostali su na 8
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sarafa View Post
            9 uzastopna godina sa bar jednim GS?
            Ne moze reputacija ali svaka cast
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Cestitke navijacima, no? ;)
              No ;)
              sigpic

              Comment


              • To sam smetnuo sa uma,i to je tesko ponovljiv podvig,sampion nema druge.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Doslo je do 10:9? Ne. Kraj price.
                  Stefane,

                  Ti si prosiri pricu, podmetnuo si mi par puta itd. Odusato si od svega osim od prskanja.

                  Vidis nije kraj price! Da su sudije rekle to ce biti na 10:9 ili 11:10, bio bi kraj price! Ali one su rekle da treba da se dogovore! To jest prepustili su odluku Nadalu.

                  Gledao si mec i cuo si sto Novaka kace: "Paskal donesi odluku!" Je si li se pitao koju odluku? Jednostavno 10:9 ili 11:10 ili 9:8 ili... Ali Paskal stiti Nadala i ostavlja odluku Nadalu.

                  Kako bi ti rekao prosto kao pasulj!

                  Comment


                  • To je to sto se tice meceva na ovogodisnjem RGu, glavna tema

                    Comment


                    • Rogeru jos uvijek nije ni do koljena. Svako pominjanje koljena je namjerno
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X