Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tutnu ga Ben.

    Comment


    • Ben za 1:0...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Na kraju biće ovo rutinska pobeda.

        Igra nešto bolja al daleko od zadovoljavajuće.

        Comment


        • „Nisu prijatni porazi, ali mi je drago što igrači mogu da se suoče sa svim što nosi Liga šampiona. Ako ne razmišljate tako, onda ne trebalo ni da budete u takmičenju, onda stagnirate. Uradićemo sve što je do nas protiv Bajerna i Olimpijakosa, probaćemo da uzmemo što više bodova. Ako ne uspemo, sve je samo još jedan korak. Ubeđen sam da ćemo opet ući u Ligu šampiona i probati da napravimo još više. Verujem da se sve ovo nije desilo slučajno, već da Zvezda zaslužuje da bude u Ligi šampiona. Nisam siguran koliko su ljudi svesni. Ne bih menjao ovo iskustvo ni za šta na svetu. Meni mnogo znači“

          Милоје за Моцартспорт

          Comment


          • Bravo za stav, to je pravi stav.
            Što se tima tiče, pisao sam već o problemima. Nije njih otvorio Vladan Milojević. Naprotiv.

            Sve probleme u okviru tima otvaraju nerezonske i iz čisto sportskog ugla gledano, sulude prodaje najboljih igraća. Sredina terena je naravno taj problem o kome pričamo. Mičel Donald i Nenad Krstičić su ti nenadoknadivi minusi.

            Ono što je sada evidentno je da Njegoš Petrović mora da starta protiv Bajerna. Radi se o igraču koji je na više nivoa sposoban da se suprotstavi najvećim mogućim izazovima.
            Uz njega na sredini terena treba da stoji onaj koji je u najboljoj formi od trija Kanjas-Jovančić-Vulić.

            Dosta je bilo i zabluda sa Van La Parom, mora na krilo da stane heroj kvalifikacija-Aleksa Vukanović.

            Sreća prati hrabre-dakle-samo hrabro protiv Bajerna, svaki bod je zlata vredan.
            Last edited by La Jugoslavia; 24-11-19, 16:32.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Без БАТЕа у наредним квалификацијама, Копенхаген је све гори, има пар екипа које имају конкуренцију у лиги и питање је да ли ће изборити квал. наредно лето. Притом ми ћемо сигурно имати већи коеф. због 3 сјајне сезоне, ако избегнемо Славију извесно је да то буде још једна ЛШ чак и са оваквим циркус тимом.
              Рачунам да ће на лето бити рокада и појачања и да ће све бити како треба само нек је Милоје ту

              Comment


              • Uroše, hoćemo li zgromiti Bajern? Vreme je za jednu veličanstvenu pobedu.

                Je l' tako drugari? Tako je.

                Šta mislite koji će sastav izvesti Vladan?

                Ja sam uveren da ovaj put startuje Vukanović, VLP je odigrao svoje, ispucao sve kredite.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Uroše, hoćemo li zgromiti Bajern? Vreme je za jednu veličanstvenu pobedu.

                  Je l' tako drugari? Tako je.

                  Šta mislite koji će sastav izvesti Vladan?

                  Ja sam uveren da ovaj put startuje Vukanović, VLP je odigrao svoje, ispucao sve kredite.
                  Борјан
                  Гобљић Милуновић Дегенек Родић
                  Његош Вулић
                  Гарсија Марин Вукан
                  Павков

                  Comment


                  • Mislim da će Kanjas početi umesto Njegoša a Boaći umesto Pavkova.

                    Za ostale se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by poacher View Post
                      Борјан
                      Гобљић Милуновић Дегенек Родић
                      Његош Вулић
                      Гарсија Марин Вукан
                      Павков
                      Svaka čast!
                      Upravo ovo je najbolji tim za Bajern!

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Uroše, hoćemo li zgromiti Bajern? Vreme je za jednu veličanstvenu pobedu.

                        Je l' tako drugari? Tako je.

                        Šta mislite koji će sastav izvesti Vladan?

                        Ja sam uveren da ovaj put startuje Vukanović, VLP je odigrao svoje, ispucao sve kredite.
                        Gubimo 5-0 i izgubljeni Vladan odlazi iz kluba. Totalan fijasko koji će razotkriti svu bezidejnost njegove igre u poslednjih godinu dana.

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          Gubimo 5-0 i izgubljeni Vladan odlazi iz kluba. Totalan fijasko koji će razotkriti svu bezidejnost njegove igre u poslednjih godinu dana.
                          Gubimo sa 3-4 gola u mrezi ali to nece oterati Milojevica..."jbg skola...ucimo od sampiona" itt.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Odlazi on do kraja sezone sigurno. Niti ima žara u njemu niti igra njegov tim nešto.

                            Comment


                            • Kontradiktorni smo malo.....do juče smo sanjali da pobedimo iole ozbiljan tim u Evropi, danas govorimo kako čak te timove dobijamo i sa cirkus timom koji posedujemo i kukamo što ne možemo da ga merimo sa Bajernom koji je top5 klubova planete od kad je njega, a sa druge strane mi smo se gasili pre pet sezona.

                              Ne ide to baš tako rođaci.

                              Comment


                              • Ma jebeś Bajern mi ne igramo u ligi niśta već 11 meseci. Hajde ovo loženje za Evropu, bude šta bude, ali ovo je stvarno katastrofa.

                                Pa mi ne znamo koji nam je napadač prvi, drugi a koji treći. Kod nas se ne zna ko šta igra. Ben je za La Paru igračina. Ja sam mislio da neśto zna da su radili skauting, ono ništa.

                                Jedno veliko ništa i posle godinu i po dana dobrih u Zvezdi Milojevića, pada se konstantno. U igri.

                                Šta ko igra, ko su prvih 11? Gobeljić startni bek? Stvarno? Neću više da branim ni klub ni trenera, stvarno su duduci.

                                Comment

                                Working...
                                X