Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Momci veceras odigrati 2 na Zalgiris,ljudi kidaju,ovaj Sasari nista posebno lepa kvota oko 1.85
    Meni to ziher više poena, granica u Sokeru 160.5. Sasari klasika napadačka košarka, ljudi sam srljaju ka košu ili gruvaju trojke, dok sa druge strane Litvanci klasika dobri šuteri, ako sve bude po planu 20+ trojki na meču očekujm

    Comment


    • Moze se probati isto Cedevita-Alba 1 kontam da su naprzeni posle pobede nad Evropskim sampionom
      Plus koseva Sasari-Zalgiris slazem se
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Pa ako se vodimo tom doviljom prva pobeda i naloženost i Alba je u prošlom kolu zabeležila svoju prvu pobedu u Evropi ove godine.

        EDIT: Meni to dobra 2-ka za probati, no nisam smeo pa sam igrao Alba daje preko 72.5 poena.

        Comment


        • Wade ne igra za Miami veceras, moze da se proba na Atlantu po lepoj kvoti 1.75 i eventualno Bosh vise koseva jer bi trebalo da bude prva napadacka opcija u odsustvu Wade-a
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Veceras cu mozda probati i nase 3+.Nesto sam ubedjen da cemo primiti bar 1,a ni Danci mi ne ulivaju sigurnost u odbrani.Kvota je bila 2.35 pre 2 sata, a sada je 2.2.Ili eventualno probati GG (2.05)
            Takodje bih mogao mozda da odigram Skotska - Irska GG (2.05). Timovi su slicnog kvaliteta.U solidnoj su formi, mogli bi da podele bodove ovde, uz neki GG.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • A ja na sitno Rozario 5+ @ 9.00, za svaki slucaj i 4-5 golova i prelaz u oba smera....sve simbolicne uplate preko kartice!

              Comment


              • Srecno saint, a sutra da im uzmemo pare sa Englezima.....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Postavite to ranije. Nemam ja online nalog da mogu ko čovek da odem da odigram te vaše stručno analizirane parove
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Tezak promasaj sa Velezom! vidim da prenose Plimut-Portsmut, to bi moglo GG da se igra. zola, ocekujem od tebe 2-3 predloga iz Konferencije, i ja cu naci nesto!

                    Comment


                    • Oldham Athletic-Crawley
                      Tip: 1 @ 1.55

                      Gosti na ovaj mec dolaze sa 13 igraca, cak sedmorica iz prvog tima propustaju mec. Medju njima je i prvi strelac McLeod zbog suspenzije, kapiten Simpson, zatim Harrold, Eliot i jos trojica. Samo dva napadaca u sastavu, a ima ih cetvorica inace. Oldham je u odlicnoj formi, odavno nisu bili tako dugo visoko rangirani i stabilni na tabeli. Nemaju znacajnijih izostanaka. Imaju 4 pobede u nizu, plus pojacali su se sa za Danijela Dzonsona iz Aston Vile. Ne vidim nista osim pobede domacina ovde. Kvota bi trebalo da je niza, ali tako je to u nizim ligama Engleske, svako svakog moze da dobije. Za hrabrije, predlog je H1 @ 2.55!

                      Sretno!

                      Comment


                      • Saint, Oldam od poslednjih pet meceva 3 pobede, remi i poraz i to od prvoplasiranog Bristol Sitija u gostima.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Jeste, jeste, moj zajeb. Ali nije sramota izgubiti od lidera. Krivo mi sto ih je napustio trener Lee Johnson, otisao u Hartlepool. Naci cu jos jedan mec da bude za dubl i mandu!

                          Comment


                          • Oldham na preporuku.
                            Cosenza zbg tradicije i pada kvota.
                            Sporting Cristal, najkvalitetniji tim Peru.
                            Taborsko, tradicij, svaki put ih ubijaju i iz tog razoga je kvota i pala.
                            Barselona Sc kvalitetniji su duplo od Cuence.
                            I Flota zbog jakih nastupa kuci.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Evo nekoliko predloga: Wimbledon GG, Swindon GG, Shrewsbury kec. Da pojasnim ove zadnje!

                              Procitah negde da Sruzberi nije izgubio poslednja 32 League Two meca! (28-10-0) Trenutno su treci na tabeli. Prvi strelac Kolins je ponovo fit i spreman da istrci na teren. Domaca publika ce ga sigurno gromoglasno docekati. Do sada je dao 7 golova. Mensfild je u donjem delu tabele, bez pobede zadnjih 7 kola. Trener je izjavio da je klub u nekoj tranziciji i od navijaca trazi strpljenje. U svakom slucaju, 1x ne bi trebalo da izostane!

                              edit: izvinjavam se, 1x ne bi trebalo da izostane, prvobitno sam napisao x2, greskom!
                              Last edited by saint; 15-11-14, 11:48.

                              Comment


                              • Idemooo, juznjaci, hocu GG!

                                Comment

                                Working...
                                X