Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post


    Haris 16.5 -

    Moze li neko ko prati NBA malo vise reci malo kako igra ovaj Haris

    Zadnje 4 utakmice 21,18,17,11 poena , znaci 3 puta je isao preko , zadnju je isao ispod ubacio je 11 poena protiv Brooklyna.
    Last edited by Rossonero; 11-11-14, 19:42.

    Comment


    • A sta mislis moze li veceras opet da omane?
      Ja ne znam koji je ovo Haris,kontam da je Devin Haris ili Trevor Haris posto jedino tu dvojicu znam a nijedan od njih dvojice nisu neki igraci bar nisu bili
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ja mislim da mislis na ovoga.



        Ako vec mislis nekoga iz Orlanda da igras ja bi ti preporucio Vucevica poene over.
        Last edited by Rossonero; 11-11-14, 19:47.

        Comment


        • Tobias Haris na njega sam mislio,uvek sam ga zvao Trevor
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Da se nadovezem za igrace, Evan Fournier under 16.5. Prevelika mi je nekako granica, pre 2 tekme je bila 12,5 i tu mislim da i jeste realna granica, pre svega jer ne uzema mnogo suteva, 10ak po utakmici, samo sto je do sada imao vrlo dobar procenat. Proslu protiv Brooklyna je dao 18 poena iz 9 suetva iz igre. Ako ga danas ne bude sluzio bas toliko sut, uz prosecnu porciju koju uzima po 10ak suteva, mislim da je UNDER.

            Comment


            • Pazi se Fourniera zadnje dvije utakmice 19 i 20 poena.

              Comment


              • Idem na to da nece ga sluziti sut kao dve zadnje tekme, pa da vidimo

                Comment


                • Kako opada koeficijent Warriorsa protiv Spursa , danas sam uhvatio 1.55 na Warriorse , a sada je 1.30.

                  Da nece mozda Pop da odmara nekoga od velike trojke?
                  Last edited by Rossonero; 11-11-14, 20:15.

                  Comment


                  • Kvota na SAS zestoko raste , sto znaci da mozda nece igrati Ginobili ili Duncan , mozda Parker ko zna ..

                    Ako prodjem Murraya , igram za veceras Leonarda preko 12.5 i jos neku dvojicu , Cousins bi veceras mogao ispod 25 , cuvat ce ga Chandler zvijer , ali ne mogu protiv brata da igram
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ne uplacuj jos nista imamo fore do 1 sat , ja ako ista saznam postavim.

                      Ide zivotinja u over nocas.

                      Zadnja utakmica protiv Clippersa..

                      Spoiler


                      Najvjerovatnije da ce Pop nekoga od velike trojke odmarati ili je neka navlakusa.
                      Last edited by Rossonero; 11-11-14, 20:22.

                      Comment


                      • Originally posted by saint View Post
                        Ne znam zasto je tako visoka kvota na Macclesfield? 2.05 u Mocartu. Nisam znao do pre par dana da im se vratio sjajni Barnes-Homer, taj zna da da gol! Mozda je GG sigurnija varijanta?
                        I ja sam bas gledao taj Macclesfield, i videh da ovaj Chester igra otvoren fudbal.U gostima imaju samo jedan X,i to 2:2.Znaci igraju otvoren fudbal, pa il pukovnici, ili pokojnici.A i generalno u 18 tekmi imaju samo 2 neresena.Igrao bi ja tu 3+, ali Macc igra tvrd fudbal. Nije im lako dati gol kuci.Mozda da oni uvale Chesteru 3 komada...

                        Gledao sam ovaj Dartford.Kuci nisu ni toliko losi.Imaju 2 poraza, ali su ti porazi protiv jakih ekipa.Umeju da dobiju timove pri dnu, koji se nalaze blizu njih.Dok npr. Weeling je los gost, a i prima dosta golova u gostima.Mozda bi mogao Dartford da im uvali 2 komada, ili probati pik1....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • @Dale

                          Kakav si ti s ovim tenisom?

                          Murray?
                          Last edited by Dale; 11-11-14, 20:28.

                          Comment


                          • Ma Kawhia igram preko 12.5 , pa taman i da su svi tu , nekako mi je bijedna granica bas ..

                            Ibaka veceras ide preko 100 % , posto sam ga ja igrao zadnje dvije , ostao je ispod , veceras kad ga preskocim ocekujem 20+

                            Reggie Jackson ima sad potpunu slobodu u igri , ali nekako 19.5 mi djeluje previse ponudjeno ..

                            Ali eto , ako Murray dobije , postavit cu sta sam odigrao
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Raonic vise gemova 23,5?

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                @Dale

                                Kakav si ti s ovim tenisom?

                                Murray?
                                Mislim da je kec , veceras mu je sve ili nista , ako izgubi moze da se pozdravi s turnirom ..

                                Za gemove fakat ne znam ..

                                I izvini brate , htio da te citiram , a slucajno isao na izmijeni post , pa zato pise da sam ja editovao tvoj post gore
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X