Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    I ja tebe trebam ozbiljno da shvatam kada otvoreno ovo kazes?E svasta
    Ja makar otvoreno i iskreno kazem, ti si licemer koji nece da prizna da ne podnosis ni Djokovica ni Feda, nego se pravis fin
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja makar otvoreno i iskreno kazem, ti si licemer koji nece da prizna da ne podnosis ni Djokovica ni Feda, nego se pravis fin

      Ja samo ne podnosim Feda,i sve pocinje manje da mi odgovara retorika Novakovi navijaca i uvijek u finalima navijam za igraca koji ima manje GS,kada ne igra Rafa

      Comment


      • Originally posted by FC Nadal View Post
        Kako ograniceno gledas,iznenadjujes me.On je uspio ostati rezultatski iza sa Novakom u tom periodu,i sve je uradio da ga izbaci iz kolotecine i uspio je,Novaku nije puno trebalo.
        Slazem se, nije Novaku puno trebalo. Valjalo je samo izdrazati na nogama, ne pasti, i spasiti jedan servis gem na volseban nacin. Napravio je to njemu Nadal puno puta. Sjecas se onog gema u prvom setu Rima 2012. Kad su mrezica i sudijska odluka spasili Nadala od brejka. Novak je slomio reket i pao. To se ponovilo vise puta.

        Za razliku od mnogih drugih, ja ne mislim da je problem sto Novak ne moze izdrzati 6. brzinu da rijesi mec u 3 dobijena seta. Novakov problem je da on vjeruje da moze to izdraziti. Pa kad ne izdrzi padne ne u 5. negu u 4. brzinu. Jos veci problem je da Rafa instiktivno osjeca sto je Novakov problem.
        Last edited by NI; 10-09-13, 11:36.

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Ja samo ne podnosim Feda,i sve pocinje manje da mi odgovara retorika Novakovi navijaca i uvijek u finalima navijam za igraca koji ima manje GS,kada ne igra Rafa
          A konacno si priznao za Feda, pa jos par godina i priznaces i za Djokovica.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ode pritisak u ...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Moje hejtovanje Nadal je promena dresa?
              Pa ja sam navijala za Djokovica na RGu 2012., kad je mogao da uradi ono sto Fed nije, da veze sva 4 slema.
              Zar nije do sad jasno da ne volim ni jednog ni drugog, ali kad igraju medjusobno, uvek navijam za Djokovica a ne za onog koji ima povredu koja je opasna za karijeru od 2005., a i dalje trci ka duracel zeka.
              Znam ali ovde mu stvarno nemas sta zamerati.. odnosno trebas ga bar malo manje ''hejtovati.'' On se od nekoga ko nije imao servis pretvorio u najdominantnijeg servera u istoriji US Opena.. niko nije uspeo da osvoji turnir sa samo 4 pretrpljena brejka, cak ni Rodik sa svojim snajperom. Takodje, ako igra koju je pokazao na betonu ove godine nije atraktivna onda ne znam koja jeste

              Za razliku od vecine ovde, ti ces tenis gledati i kada se tvoj omiljeni igrac povuce, pa samo razmisli na sta bi licio turnir bez Nadala.. mada je i ovako bio jadan pre poslednja tri dana
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Meni je krivo jer veliki sampion Rafael Nadal je juce dobrim delom drugog i treceg seta, svoje vinere mogao da prebroji na prste jedne ruke i u zivotu su ga drzale samo Novakove UE .... Ali se zato -iako je bio preplasen- nije predavao vec se trudio da sto duze ostane u svakom poenu. To najvise zameram Novaku, ako smem sebi da dam za pravo da mu ista zamerim -nesposobnost da "oborenog" protivnika dotuce do kraja : da ga "zabije u zemlju i onako dok lezi fino izgazi i izlomi i da se ovaj od tog lomljenja ne moze oporaviti do kraja meca" Nadal je sinoc jednim gemom uzeo CEO MEC. Deveti gem treceg seta. Taj "udarac" je bio toliko jak da ja mislim da ce posledice jos da se osecaju - daj boze da gresim...
                Apsolutno. Jedan gem je odlucio mec. U Parizu je isto tako jedan gem odlucio mec. Gem sa tri linije u petom set za dupli brejk. U Montrealu isto. Gem kad je Novak dobio loptu u glavu, imas jos primjera...

                Ali u Australiji 2012. takav gem je odlucio samo 4. set. A na USO 2011. takav gem je odlucio samo 3. set. Tada je Novak imao mentalne snage da se prestroji.

                U Parizu je poslije gema sa tri linije jos uvijek imao brejk u 5. setu. U Montrealu je dosao do TB. Jucer je iza 9. gema u 3. setu imao 30:0 na svoj servis. Dakle nije bilo objektivnog razloga da pukne ni u jednoj od tih prilika. Ali je bilo subjektivnog. Bilo je golemog pritiska od kojeg je mentalno pukao!
                Last edited by NI; 10-09-13, 11:38.

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Znam ali ovde mu stvarno nemas sta zamerati.. odnosno trebas ga bar malo manje ''hejtovati.'' On se od nekoga ko nije imao servis pretvorio u najdominantnijeg servera u istoriji US Opena.. niko nije uspeo da osvoji turnir sa samo 4 pretrpljena brejka, cak ni Rodik sa svojim snajperom. Takodje, ako igra koju je pokazao na betonu ove godine nije atraktivna onda ne znam koja jeste

                  Za razliku od vecine ovde, ti ces tenis gledati i kada se tvoj omiljeni igrac povuce, pa samo razmisli na sta bi licio turnir bez Nadala.. mada je i ovako bio jadan pre poslednja tri dana
                  Dzabe ti CW, ja sam ubedjena da se taj dopinguje i nista me ne moze ubediti u suprotno, a takve ne mogu da postujem.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Navijacima Federera teze pala pobeda nego navijacima Djokovica.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Dzabe ti CW, ja sam ubedjena da se taj dopinguje i nista me ne moze ubediti u suprotno, a takve ne mogu da postujem.
                      O.k, ovo vec postujem i tu nema dalje price
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Navijacima Federera teze pala pobeda nego navijacima Djokovica.
                        Niki,

                        Poraz najteze padne kad ga ne ocekujes. A navijaci Federera su bilo optimisticniji jucer od navijaca Novaka.

                        Comment


                        • Ja sam ubijedjena da oni svi nesto koriste... samo to neko bolje iskoristi, a neko slabije. Ozbiljna sam, ne provociram nikoga.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Niki,

                            Poraz najteze padne kad ga ne ocekujes. A navijaci Federera su bilo optimisticniji jucer od navijaca Novaka.
                            To je u redu, ali bez obzira koliko vam je tesko, a tesko je znam, imate snage za analize manje ili vise objektivne, a ne za negiranje ociglednog. Mislim njima bi trebalo biti svejedno ko osvoji zar ne? Meni je barem kada ne igra Nadal.

                            Comment


                            • Nezaboravni turnir Stana Wawrinke

                              http://www.youtube.com/watch?v=_yld7...ature=youtu.be

                              Comment


                              • Omanuh u prognozi, ne stigoh da odgledam.. Iz rezultata mi se cini da Novak nije mogao da isprati Rafaela....ako je u cemu dobar taj Rafa onda je to psiha i zelja
                                Cestitke!!!
                                A o tome sta ce biti , e pa bice verovatno i obrnutih situacija....mozda izgleda trenutno tako ali kako je to izgledalo u januaru....zato polako, polako...
                                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X