Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pariz 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ne mogu, dvometrasi dobijaju velike meceve i turnire, oni samo ne ulaze u red najboljih svih vremena

    Novak ovaj turnir ne igra dobro, da je na nivou iz Sangaja sad bi imao 1-0 i prednost brejka u drugom.
    E sad s oprostenjem da mi oprosti forum..jebi ga!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Novak samo ako malo podigne nivo igre i ako ima u sebi snage on ce ovo rutinski dobiti, mnogo je imao prilika u prvom setu, mnogo gresaka.
      sigpic

      Comment


      • Za sve je Bojana kriva ,urekla je Novakov servis onolikom pričom o istom
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Đe nestade, mrkva-peršun -paprika

          Comment


          • I ja sam u surovom kapitalizmu morao na posao sa 38.5 pre 2 sedmice.
            Niko me nije ništa pitao.
            On ako ima virus ne mora da igra.
            Ja kintu za porodicu moram da zaradim.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Posto nastavljas da me.nerviras...a sta mislis da on ne zna i nece?
              Cuj ne zna. Pa da ne zna ne bi me nervirao ovako. Bolestan, prehladjen to je evidentno, ali posto vec igra, onda nema opravdanja. Zato ssm i napisao da ide da se leci ako je bolestan, a ne da ide da igra tenis.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by radostan dan View Post
                mante se kritika...dva gs-a i sinsinati, i vjerovatno broj jedan, u 2018.
                umoran čovjek, plus prehlada...
                odlično je ovo.
                Baš tako, u ovom meču se malo toga ima izgubiti. Ne vjerujem da noge mogu držati još bar 90 minuta koliko bi mu trebalo za preokret.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Đe nestade, mrkva-peršun -paprika [emoji3]
                  Lukac bre, lukac

                  A jest, dosta mi je tog u rukavicama, pogotovu kada ga pljuju bezrazlozno...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by radostan dan View Post
                    mante se kritika...dva gs-a i sinsinati, i vjerovatno broj jedan, u 2018.
                    umoran čovjek, plus prehlada...
                    odlično je ovo.
                    Jeste sve to odlicno, ali kada si vec u finalu ne treba se zadovoljavati. Ovo je novi turbir, nova prica. Nevezana za ostatsk sezone i ono sto je uradio ili nije uradio u njoj.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ajmo stisni Nole...servis servis
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Pa bio je bolestan i juče protiv GOAT Federera,
                        pa je odigrao 3 sata i pobedio.

                        Comment


                        • Tezak mec sinoc, dosta energije potroseno tako da je ova igra Khachanova sasvim razumljiv scenario.

                          Ne mora sve osvojiti. Neka uzme London ako bude bio zdrav ako ne, onda koliko moze.

                          Najbitnija stvar meni, kada ga gledam u nekom stretchu, ili maksimalnom opterecenju tog operisanog lakta je da se ne pojavi bol, da ostane citav za sledecu godinu.
                          Muka mi kad gledam svaki duzi mec i nenormalna opterecenja.

                          Neka odmori, bazicne pripreme da se dobro odrade pa da se uzme AO, ipak je to najbitnije.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • мртав је.. и одустао је...
                            sigpic

                            Comment


                            • Fakin servis
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nole je odradio posao juče, tako se i ponaša. Poprilično ravnodušno gledam ovo finale - more a ne mora. A optimista sam u vezi ishoda ovog meča.

                                Comment

                                Working...
                                X