Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imas duplo boljeg igraca na ziceru koji ce pritom jos da napreduje, kod Brendana bi postao nevidjeno zveriste, kosta plafon isto toliko ako ne i manje i ti mrtav ladan dovodis Adama Lalanu. Dobar je Lalana, ne vredi vise od 15 milki. Neko drugi ce zato uzeti Sacirija i osvojiti nesto.

    Nikad kluba od nas.
    sigpic

    Comment


    • Lalana dobro dosao
      Ipak svi cemo se sloziti da je to puno para za njega ali moze on itekako dobro da se uklopi i postan bitan igrac.
      Sve u svemu Lalana>Alen

      Comment


      • Originally posted by SOMI View Post
        Sve u svemu Lalana>Alen
        Lalana i Alen nisu ista pozicija.

        Saciri >>>>>>Lalana
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Lalana i Alen nisu ista pozicija.

          Saciri >>>>>>Lalana
          Na kraju krajeva Sancez bolji po meni od obojice, a moze da pokrije poziciju krila. Iako bih vise voleo nekoga od dvojice pomenutih, bar da pohvalim tipove igraca koje smo doveli.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Pogodili smo s Lambertom i Canom, nismo ni s Lalanom omasili igracki ali je preplacen a moglo je bolje.

            Al' ajde da vidimo, Saciri i Sancez su jos na SP.
            sigpic

            Comment


            • Svejedno, prije ce Lalana igrati nego Alen. Alan je igrao dosta na toj poziciji kad je Kutinjo bio off tacnije on i Hendo su se mjenjali. Slazem se za Saciri >>>>>>Lalana ali ko zna...

              Comment


              • Veliki posao radi Liverpul,bice oni veoma konkurentni u Ligi sampiona ove sezone.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Mariö Ampöv ‏@MAmpov10 2h
                  Suarez to Barcelona looks like done and it doesn't include Sanchez, ~75M fee. Origi, Lambert, Lallana and Markovic to ease off his departure


                  EDIT:

                  Mariö Ampöv @MAmpov10 · 2h
                  Forgot to say, Xherdan Shaqiri's close to Liverpool as well and that's another one who'll somehow but not fully ease Suarez's departure off.
                  Last edited by maliajnstajn; 27-06-14, 21:39.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • San mi se ostvario, mada je skupo placen.
                    Ne znam sta kukas Nashko, pa docice i Shaqiri. Meni je Lallana pre svega igrac koji ce pruziti konkurenciju Coutinhu, ja ga tu vidim, a verujem i Brendan.

                    P.S. Sad sam procitao da cemo odustati od Shaqirija, a da cemo se ici po Markovica, za 25m ?
                    Ne svidja mi se to nimalo.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Markovic ima otkupnu 20m. Nista vi ne odustajete od Saqirija, dobit cete planinu para od Barcelone...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Odustajemo, Jay pouzdani insajder je ovo rekao jos kada je Di Marzio objavio da se pregovara, da se od njega mozda odustaje, a danas to javlja Liverpool Echo koji je poprilicno najpouzdaniji kada su u pitanju transferi Liverpoola.

                        Prvo sto je Markovic nedovrsen materijal, drugo sto ja imam fobiju od Srba u Liverpoolu pocev od Milana Jovanovica, trece, Sterling je jaci igrac vec sada, i nema potrebe da dolazi igrac koji je slabijeg kvaliteta od igraca koji ce imati manju minutazu sledece sezone, sigurno ne za 20-25m.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • A sta je sa Sukiem? On ide u Barcu?

                          Enrique navodno je rekao da je gotovo sa Gvardiolinim poslusnim skolarcima u Barceloni
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ako je to stvarno gotovo, onda Sanchez stize u ovom pravcu, jer prema navodima Balaguea, Barca nema love da finansira transfer Suareza "straight cash".
                            Ali sumnjam ja da tu ima istine, no videcemo sta Enrique planira.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Mali Markec ostaje u Benfici,ako ide u P.Ligu ici ce u Celzi,iz prve ruke kazemdanas je dosao u Cacak na par dana.a zivimo u istoj zgradi,tj,on je ziveo tu,pa smo danas malo procaskali ,,ali ni sam on ne odlucuje toliko,poznato je da veliki je navijac Celzija,sto potvrdjujem,inace da ga pohvalim ovim putem posto finansirao terene za fudb,i basket ispred zgrade za decurliju i nas matore bila je danas neka tv ekipa lokalna ,pa cu okaciti taj video negde kad izadje, ako nekog interesuje
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ako je to stvarno gotovo, onda Sanchez stize u ovom pravcu, jer prema navodima Balaguea, Barca nema love da finansira transfer Suareza "straight cash".
                                Ali sumnjam ja da tu ima istine, no videcemo sta Enrique planira.
                                Nece ga natjerati da ide u LFC, a ponudu Arsenala ima jos od 19. juna na stolu. Wengerica se susreo sa njegovim agentom sto je isto potvrdjeno. Barca ce prodati Sancheza, Pedra i jos nekoga, plus su prodali Fabregasa i bit ce love da finansiraju Sukia. Sto je sigurno jeste da Sanchez ce da odluci gdje ce, Barca ga nece ukljucivati u deal ako to on ne bude zelio..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X