Announcement

Collapse
No announcement yet.

Denis Radonjić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Denis Radonjić

    Denis je sto se mene tice jedan od najboljih komenatora na SK-u.Odlicno poznaje materiju,ima strasan glas,sto je za komentatore vrlo bitno &+I}\

    Denise samo nastavi tako &8@^J
    sigpic

  • #2
    Odg: Denis Radonjic

    Stvarno odlican komentator @R&}*
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • #3
      Odg: Denis Radonjic

      Hvala ljudi na pohvalama, trudim se,...,))

      Comment


      • #4
        Odg: Denis Radonjic

        Super komentator,stvarno sve naj. @R&}*

        Comment


        • #5
          Odg: Denis Radonjic

          [quote author=Dennis link=topic=3029.msg200322#msg200322 date=1290286005]
          Hvala ljudi na pohvalama, trudim se,...,))
          [/quote]

          Denise, stvarno super prenosis tenis, ja licno uzivam kad tebe cujem @R&}*

          I sto je najbitnije znam da kad ti prenosis,tada moze jedino Federer da me iznervira ako ocajno igra, a ne i komentator sa nekim svojim katastrofalnim izjavama $#^%RT
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #6
            Odg: Denis Radonjic

            Hocemo Vladu Mijaljevica kao zamenu za Denisa! $%&5@$A $#^%RT
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #7
              Odg: Denis Radonjic

              *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
              Ali samo tenis da komentarise,u to se odlicno razumije &*#GI(]
              sigpic

              Comment


              • #8
                Odg: Denis Radonjic

                [quote author=T-Mac link=topic=3029.msg200334#msg200334 date=1290286601]
                Hocemo Vladu Mijaljevica kao zamenu za Denisa! $%&5@$A $#^%RT
                [/quote]

                Ma kakav Mijaljevic, Denis odlicno radi svoj posao. @R&}*

                Comment


                • #9
                  Odg: Denis Radonjic

                  Dobar je Denis ;)

                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • #10
                    Ooooo Denise Radonjiću, najgore je kad je čovek nepismen na dva jezika.
                    Nedelja, 28. avgust, prenos Porše super kupa
                    "... ovo što radi u Porše super kupu je za svaki rispekt". Može respekt ili, još bolje, poštovanje, ali rispekt...
                    "Ja kao neutralni navijač moram da navijam..." Ima li neutralnih navijača?
                    "... najbrže vreme imao je..." Može najbrži u kvalifikacijama je bio... ili najbolje vreme je imao, a vreme niti je brzo niti sporo.
                    "... puno bolje vreme..." Puna je kapa, puno je bure a MNOGO bolje vreme, MNOGO vam hvala...

                    Sitnice? Vama su reči orudje, momci. Da radite u piljarnici ne bih vam zamerio, a na najboljem sa putu da pomislim da bi to bilo primerenije.

                    Comment


                    • #11
                      Mute je pravi izbor kada on prenosi. Ali ako kaze da se trudi to znaci da ima zelju da bude bolji zato mu treba dati sansu.

                      Comment


                      • #12
                        Денисе, буразеру, колико си се налупетао задње две текме па ово није здраво.
                        Сад сам преко фона, а и касно је, па не могу да ти испишем конкретно где мислим да си грешио. Ако се сутра сетим пишем.

                        /едит

                        Ево сетио сам се,

                        Прво, доста грешиш имена, ал' 'ајде сад, мање-више то, ипак преносиш неку лигу која није толико праћена.
                        Измена за Ривер, ушао неки нападач, не сећам се ко. И ти гледаш по терену 10 минута ко је изашао, кажеш да је изашао Пера, и онда видиш Перу на терену и исправљаш се. Не знам како, али мени је одмах било логично да прво тражим Трезегеа, чим си рекао да је била измена одмах сам погледао ка нападу и видео да Трезеге није ту.
                        И то сад, мање битно, зависи од ситуације.

                        Али пошаље неки играч пас, и док је лопта још у лету ти кажеш, ДОБАР пас ка Дулету, и наравно тај пас није био добар, завршио је у противниковим ногама. И да је био добар, ти то ниси могао да знаш пре него што видиш бар играча који треба да прими лопту. Човек још није ушао у кадар, не знаш ни где је, ни колико је људи око њега, лопта још лети и ти кажеш добар пас. Тако исто и за центаршут, уклизавања, шта знам. По навици говориш "добар", "одличан", иако ти потези нису такви.

                        Фак. Јуче сам могао да набројим бар још 3-4 грешке, 'леба ми. Сад сам заборавио шта сам хтео да кажем.
                        Бем ти будалу. Пиши бре, пиши.
                        Last edited by Урош94; 26-02-13, 00:37.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Uros94 View Post
                          Денисе, буразеру, колико си се налупетао задње две текме па ово није здраво.
                          Сад сам преко фона, а и касно је, па не могу да ти испишем конкретно где мислим да си грешио. Ако се сутра сетим пишем.

                          /едит

                          Ево сетио сам се,

                          Прво, доста грешиш имена, ал' 'ајде сад, мање-више то, ипак преносиш неку лигу која није толико праћена.
                          Измена за Ривер, ушао неки нападач, не сећам се ко. И ти гледаш по терену 10 минута ко је изашао, кажеш да је изашао Пера, и онда видиш Перу на терену и исправљаш се. Не знам како, али мени је одмах било логично да прво тражим Трезегеа, чим си рекао да је била измена одмах сам погледао ка нападу и видео да Трезеге није ту.
                          И то сад, мање битно, зависи од ситуације.

                          Али пошаље неки играч пас, и док је лопта још у лету ти кажеш, ДОБАР пас ка Дулету, и наравно тај пас није био добар, завршио је у противниковим ногама. И да је био добар, ти то ниси могао да знаш пре него што видиш бар играча који треба да прими лопту. Човек још није ушао у кадар, не знаш ни где је, ни колико је људи око њега, лопта још лети и ти кажеш добар пас. Тако исто и за центаршут, уклизавања, шта знам. По навици говориш "добар", "одличан", иако ти потези нису такви.

                          Фак. Јуче сам могао да набројим бар још 3-4 грешке, 'леба ми. Сад сам заборавио шта сам хтео да кажем.
                          Бем ти будалу. Пиши бре, пиши.
                          Ovo je sve tačno, ovaj komentator mi upropasti svaki prenos koji gledam.
                          M E NJ A J TE G A ! ! !

                          Comment


                          • #14
                            Не треба да га мењају, далеко од тога, него он само треба да поради на својим грешкама и да мисли мало о ономе о чему прича.
                            И иначе, није Ривер Плата, него Плејт, није тачно оно што је причао за реку Плату.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Бурга, мојне 'леба ти да понављаш више деветнаест хиљада пута испричане приче о томе одакле је Сан Лоренцо, како је у опасном крају, како навијачи пишу петиције да се врате у Боедо, како Пијандуре воле Рамона Дијаза јер је овај изјављивао да много воли Ривер и да га не би терали па макар одвео клуб у другу лигу.
                              Капирам да мој папагај којег немам зна ове приче напамет. Мењај мало спику.
                              Не мораш да се дереш чим тим који напада пређе на противничку половину као да су ушли у петерац...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X