Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto onda nisu prebaceni postovi gde treba? Ako se pogresila tema?!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Dobro limare, samo smo mi pogresili, spalite nas, a vi ste bezgresni, idealni, ova moderacija jednostavno ne zasluzuje takve forumase.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Dobro limare, samo smo mi pogresili, spalite nas, a vi ste bezgresni, idealni, ova moderacija jednostavno ne zasluzuje takve forumase.
        Cek, sto toliko licno svatas? Kao da sam rekao ne znam ni ja sta?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Cek, sto toliko licno svatas? Kao da sam rekao ne znam ni ja sta?

          Nije ovo posao, niko nije placen za ovo, jer zamisli, cak i admini i modovi ovde dolaze u svoje slobodno vreme, da iskuliraju i pricaju o sportu i ostalim temama i sve sto rade, rade na dobrovoljnoj bazi...tako da samo licno i mogu da shvatim, nikako drugacije
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ozbiljno da dolaze u slobodno vreme?! Ja mislio u vreme kada su zauzeti! Sigurno bi im bilo lakse da su ovde kada su zauzeti... Ups.

            Ako mozes samo licno da shvatas onda ni nemoj da radis posao admina?! Jer ne mozes da budes objektivna, vec si subjektivna ako je sve licno?
            Ili si objektivna, ali ako se nedaj Boze nesto kaze da nije ok, onda je to odma na licnom nivou?!

            Ne znam jel vas neko tera da budete amidni ili modovi?! Ne bi mogao forum bez Vas? Ne bi mogao koliko ne bi mogao i bez mene.

            Samo cu ti reci:"prskaj" (valjda neces pogresno shvatiti)
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ja ti pricam o ovom konkretnom slucaju, gde sam napisala da je i vasa greska sto niste pisali na odgovarajucoj temi, gde si ti odmah napisao: a sto nisu postovi prebaceni?
              Dakle, nisi cak ni rekao: ok, i mi smo malo pogresili nego odmah u kontru lupas i svu krivicu svaljujes na nas.
              I da, to tvoje sam shvatila licno, spali me
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Sto ja da te spalim? Nije benzin toliko skup. Litra je dovoljna.

                Nisam ni znao da tamo ima tema zalbeno i arhivatorsko..

                Jel ovo prvi put da je neka tema otisla off i da je dosao neko od admina da prebaci postove ili modova? Bez da je naglasio bilo kome?
                Nije.

                Ok nije tema za to. Nema problema. Ali opet jel ok brisati normalne postove zato sto nije tema ili ih treba prebaciti?
                Ili naglasiti bilo, imate temu tamo i tamo.. Posto to nije uradjeno, izivni kako svi dolaze da se opuste tako dolazimo i mi koji smo se zalili ili ajde da budem ja. I dodje neko i obrise mi postove?

                Najlakse je reci dosta ili obrisati. A to nije resilo problem. Ili da je previse jadno sto su modovi podneli ostavku i sta sve..

                Smara ova prica vise. Uostalom toliko potencirate na to pdf pdf.. A sve je jedan forum..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Prvo ja znam da sam slao poruke na PM, a znam i da je jos ljudi slalo., tako da mogu da tvrdim da je ostalo na PM da ban ne bi bio skinut. Mogao bih slobodno da ti pokazem poruke koje sam pisao clanovima administracije(moderator i admin), i njihove odgovore, pa i da se sam uveris da od tih PM ne bi bilo nista, ali je protiv pravila. Drugo prica se otegla toliko dugo zato sto nije bilo (po nama ispravne) reakcije ranije, da je neki drugi admiin reagovao, ili kronos bio online ili nesto trece, onda ne bi trajalo 3 dana. Vreme uopste nema veze ni sa cim. Po tebi ok je pisati eto prvih pola sata, ako se ipak nista ne ucini, tj. ako moderator ili admin ne prihvate(za razliku od Kronosa) ili uopste ne odgovori(jer ljudi eto imaju obaveze u realnom svetu, pa nisu online) ne treba vise pisati, jer eto proslo je pola sata, a posle toga je vec previse.
                  Da li sam ikome uskratio odgovor na PM ukoliko mi je napisao? Tog dana sam obrisao tvoje i Sandugpovo prepucavanje koje nije imalo veze sa kosarkom, vec sa nekim vasim sukobima od ranije. Kada se na kosarci opomene, jer je tema trenutno vrlo aktivna, sto zbog proteklog evropskog prvenstva, sto i zbog nastupajuce ABA lige i Eurolige - to je da se tenzije ne bi dizale dotle da to preraste u prepucavanje i svadju. Tu apsolutno nije bitno da li je neko "starosedeoc" ili "dodjos" - pravila vaze ZA SVE. Cim se neko opomene pojavi se par forumasa koji odmah pocinju sa " Pravda za....", a da, pri tom, nisam video ni jedan njihov kvalitetan post na temu, vec samo medjusobno podjebavanje i prepucavanje oko stvari sa drugih topika. Apsolutno je nebitno koliko ko ima staza ili postova napisao, imas medju "pridoslima" dosta njih koji su na drugim forumima ispisali kvalitetne postove na temu i koji se razumeju u ono sto pisu - i onda im neko od "starosedelaca" kaze: "sta ti znas, tek` si dosao?"
                  Torpedo jeste moja greska, skinuo sam mu ban i uputio mu izvinjenje i ovde i na PM, jer mogu i ja da pogresim i ne bezim od toga.
                  Za probleme i nerazumevanja na kosarci slobodno se obratite ili meni ili Gancu - niko nece ostati uskracen za odgovor.
                  Jos jedno bih dodao: ne znam kakve su vase "interne posalice", ali bih vas zamolio da posalice vezane za dame na ovom forumu (kako su psovale za vreme EP i meni je doslo da ih banujem) , kao i medjusobne nerasciscene racune od ranije ostavite za PM - jos uvek se privikavamo jedni druge, pa da ne dolazi do ovakvih nesporazuma.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nije ovo posao, niko nije placen za ovo, jer zamisli, cak i admini i modovi ovde dolaze u svoje slobodno vreme, da iskuliraju i pricaju o sportu i ostalim temama i sve sto rade, rade na dobrovoljnoj bazi...tako da samo licno i mogu da shvatim, nikako drugacije
                    Nekada nije postojao profesionalni predsednik kućnog saveta već se to radilo volonterski, vremenom je to postala profesija koja se plaća.

                    Sad kada je došlo vreme da "nema džabe ni kod stare babe" predlažem da i admini budu profesionalci koji će biti plaćeni za svoj posao. To je jedini način da dobijemo kvalitet.

                    Da li je recimo dva evra mnogo da svaki aktivni član izdvoji na mesečnom nivou? Naravno da nije, to je kutija cigara ili jedno vopi u na fensi mestu.

                    Pisaću ponovo ovde tek kada SK forum dobije admina profesionalca. Kvalitet sa kojim je Leon profesionalac ubijao očekujem i od admina profesionalca u vođenju foruma, ništa manje i ništa više od toga.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Nekada nije postojao profesionalni predsednik kućnog saveta već se to radilo volonterski, vremenom je to postala profesija koja se plaća.

                      Sad kada je došlo vreme da "nema džabe ni kod stare babe" predlažem da i admini budu profesionalci koji će biti plaćeni za svoj posao. To je jedini način da dobijemo kvalitet.

                      Da li je recimo dva evra mnogo da svaki aktivni član izdvoji na mesečnom nivou? Naravno da nije, to je kutija cigara ili jedno vopi u na fensi mestu.

                      Pisaću ponovo ovde tek kada SK forum dobije admina profesionalca. Kvalitet sa kojim je Leon profesionalac ubijao očekujem i od admina profesionalca u vođenju foruma, ništa manje i ništa više od toga.
                      Odlicno
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Odlicno
                        ..

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post

                          Najlakse je reci dosta ili obrisati. A to nije resilo problem. Ili da je previse jadno sto su modovi podneli ostavku i sta sve..
                          Za Wolfa pricas napamet, ne znas ni kada je rekao da hoce da ode sa funkcije, a to nije bilo ni pod kakvim strogim okolnostima nego par dana pre bana torpeda.

                          Sto se mene tice, ja sam fejlovao u svom poslu onog trenutka kada su Gang i Roso dobili banove i to treba da ide na moju dusu, zato sto sam ja zeleo da uskocim kako do takvih stvari ne bi doslo.Takve situacije sam licno zeleo da izbegnem.Nisam jedini i najveci krivac u svemu tome, ali itekako osecam odgovornost.Ja sam zeleo jos krajem jula/pocetkom avgusta, zeleo da odem.Ostao sam zbog drugih ljudi i sve je islo ka tome da ce kad-tad da najebu zbog toga u kom su tonu pisali njihove postove, jer sam iz svog ugla video da mogu da spustim loptu i da pomerim stvari na bolje.Ironicno sve sto sam pokusao da sprecim, desilo se.Moja namera uopste nije bila da oteram starosedeoce, nego da ih zadrzim ovde.

                          I naravno da nista nece da bude isto nakon ovoga, ja svoju aktivnost svodim na minimum.Ostajem dok ne dobijem prihvatljivu zamenu i tu je moj glas najmanje bitan kao i kod vecine stvari.Dok ovako su samo par pojedinaca protiv mene(ne licno, nego kako moderisem pdf), ne treba uopste ubrzati proces mog odlaska.

                          Comment


                          • U jeku ovih žalbi, imam ja jednu primedbu, tj. više sugestiju. Da li bi mogao neko da promeni naziv teme Katalonija u nešto prosto tipa politika ili život, nebitno je. Idu BG izbori, ima raznih tema nevezanih za samu politiku o kojima se može pričati pa bi bilo lepo da se promeni, ovako mi deluje malo glupo da pišem u toj temi.

                            Comment


                            • Pasce mi na pamet neka duhovita opaska, ali sam spreman da cujem i druge predloge.Mozda budu i bolji od mojih.

                              Comment


                              • Mene samo jedno zanima. Dokle će "funkcioneri" {bez namere da uvredim} svaki put kada ispadne frka podnositi ostavke, nabijati na nos članovima da oni ovo rade volonteri i td.? Mora se naći zlatna sredina i malo da popuste obe strane, iako mi je ta podela, na vas, nas i sl. i jako ružna i uvek dolazi od vas na funkcijama. Čast izuzecima.

                                Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
                                Last edited by Marija81; 07-10-17, 21:21.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X