Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, zalbe, predlozi moderatorima na ovom PDF-u

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reci mi samo na kom forumu se ovakva prepucavanja clanovai admina dozvoljava i to u nekoj random temi?I kakav se utisak stice ljudima koji citaju?Ja sam se susreo sa dobro regulisanim stvarima i znam kako sve to funkcionise.Moj potez jeste bio delimicno pogresan i sa namerom da prestanete, ali time sto vas sve nisam zaustavio dovoljno govori o tome da me vecina ne ferma 2% tako da ja generalno o svojim postupcima i delovanjima ovde treba da se zapitam sta zapravo radim.

    Pozdravljam Wolfov potez, prava tema u pravo vreme.Taman da se druge rasterete.

    Edit:Radim ono sto je najbolje za forum iz svog ugla sto ne znaci da uvek mora da se poklopi sa jednom ili drugom stranom.
    Last edited by Ricma; 07-10-17, 13:33.

    Comment


    • Naravno...svi mi radimo tako, nisi ti jedini. Problem moze da bude kada se taj tudji rad, kriterijumi ili nacini ne poklope sa tvojom...pa ti smatras da je neko lose zbog toga radio ili da je 3-4 god ovde bila anarhija.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Odgovoricu ja tebi..

        Cek bre Ricpa koja prepucavanja?

        Pitas najnormalnije moguce, sta se desava? Dobijes odgovore, pa da ne ponavaljam odgovore koje sam dobio. I naravno crvena velika slova. I 100x prestani.

        Da li se to zasluzuje za normalnu komunikaciju, prema clanu koji je tu godinama? Naravno da necu da prestanem, hocu da se resi problem, a niko od Vas admina/moderatora, ga nije resio. A svi ste svesni gresaka, ali necete da resite problem?
        Treba 100 strana da se ispise da bi Kronos skinuo ban?! Koji ne treba da postoji na prvom mestu!
        Ti koji gledas samo svoj interes? Sto si prihvatio da budes mod onda?
        Bilo mi je drago kada su postavili vas dvojicu za modove u tom PDF, rekoh ljude koje gotivi vecina. I ti onda kazes, da ako ljudi iznesu nesto lose u pricaonici to narusava tvoj odnos sa njim jer si ti mod na toj temi? Ne znam sto dozviljavas tu temu tj ceo taj PDF kao da je tvoje licno vlasnistvo?
        Nije bilo jednog loseg posta u tim strana koje si obrisao. I zasto se Kronos nije ukljucio u tu raspravu? Nego morate Bojana i ti da ga branite?
        Oboje znate da nemam problema sa vama, ama bas nikakvih. Ali kao moderator i admin koji ste bili prisutni u tom trenutku vi niste resili taj problem nikako. I umesto da kazete ok, ajde da vidimo sta i kako, vi brisete postove, zabranjujete normalnu komunikaciju!!!
        Ne mozete da resite jedan problem, ili da napisete pricacemo sa Kronosom da vidimo sta i kako. Vi jok. Ajde nema veze, Olja kaze da je to sprdnja, i on decko ostaje banovan jos 12 sati? Eeeej...

        I sada se nesto tu zahvaljujete Kronosu!? Cekaj bre koje ovde lud? Oduvek su se posalice i sprdnje izmedju clanova ovde razmenjivale kroz postove. Ako Kronos to nije znao onda je trebao da se raspita. Nije problem sto je covek pogresio, naprotiv, vec sto niko od Vas nece da prizna da je greska, da je ispravi nego samo ignorise "problem". U tome je cela poenta price. A ne da neko osporava vase "autoritete".

        I kako si ti sam rekao, kraj price.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Dobro Marli, kronos je uradio to iz najboljih namera. Uostalom svasta se desavalo i svasta je citao za ova 2 meseca..zasto se ne zahvaliti coveku..a meni nece da padne kruna sa glave zbog toga, uostalom i rekla sam da nije kriv. Bio je samo nesporazum, nista vise od toga. Ne treba dalje siriti tu pricu, zavrsila se.

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Brat Marli objasnio sve za sva vremena

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Odgovoricu ja tebi..

              Cek bre Ricpa koja prepucavanja?

              Pitas najnormalnije moguce, sta se desava? Dobijes odgovore, pa da ne ponavaljam odgovore koje sam dobio. I naravno crvena velika slova. I 100x prestani.

              Da li se to zasluzuje za normalnu komunikaciju, prema clanu koji je tu godinama? Naravno da necu da prestanem, hocu da se resi problem, a niko od Vas admina/moderatora, ga nije resio. A svi ste svesni gresaka, ali necete da resite problem?
              Treba 100 strana da se ispise da bi Kronos skinuo ban?! Koji ne treba da postoji na prvom mestu!
              Ti koji gledas samo svoj interes? Sto si prihvatio da budes mod onda?
              Bilo mi je drago kada su postavili vas dvojicu za modove u tom PDF, rekoh ljude koje gotivi vecina. I ti onda kazes, da ako ljudi iznesu nesto lose u pricaonici to narusava tvoj odnos sa njim jer si ti mod na toj temi? Ne znam sto dozviljavas tu temu tj ceo taj PDF kao da je tvoje licno vlasnistvo?
              Nije bilo jednog loseg posta u tim strana koje si obrisao. I zasto se Kronos nije ukljucio u tu raspravu? Nego morate Bojana i ti da ga branite?
              Oboje znate da nemam problema sa vama, ama bas nikakvih. Ali kao moderator i admin koji ste bili prisutni u tom trenutku vi niste resili taj problem nikako. I umesto da kazete ok, ajde da vidimo sta i kako, vi brisete postove, zabranjujete normalnu komunikaciju!!!
              Ne mozete da resite jedan problem, ili da napisete pricacemo sa Kronosom da vidimo sta i kako. Vi jok. Ajde nema veze, Olja kaze da je to sprdnja, i on decko ostaje banovan jos 12 sati? Eeeej...

              I sada se nesto tu zahvaljujete Kronosu!? Cekaj bre koje ovde lud? Oduvek su se posalice i sprdnje izmedju clanova ovde razmenjivale kroz postove. Ako Kronos to nije znao onda je trebao da se raspita. Nije problem sto je covek pogresio, naprotiv, vec sto niko od Vas nece da prizna da je greska, da je ispravi nego samo ignorise "problem". U tome je cela poenta price. A ne da neko osporava vase "autoritete".

              I kako si ti sam rekao, kraj price.
              Najveci problem je sto 90% vas ne shvata da na npr. kosarci najvecu moc imaju Kronos i Ganac, oni donose sve odluke, a ja tamo nisam admin, ja sam tamo obican clan. Taj ban se desio na kosarci, a ne ovde, tamo postoji tema za zalbe i kritike i svi postovi su tamo trebali da se pisu, a ne ovde.
              Kronos juce nije bio online, tako da nije ni mogao da se ukljuci u raspravu, a ja cu uvek stati iza odluke moderatora, to mora da ti bude jasno. Maric je resio da pobrise postove i da vidi kad bude imao vremena gde je tacno problem (jer se problem desio na kosarci, a ne ovde), moje je bilo da vam kazem da je dosta, jer ste skroz omasili temu. Noto je juce lepo napisao, svaki moderator ima svoj deo, ako naidje na problem, vec ce napisati gde treba, pa cemo svi ostali da pomazemo, a dotle nema sta ko da mu se mesa u rad.

              Dakle, moderatore znate, sto se tice admina, ja uredjujem samo tenis, na ostalim delovima sam obican clan i to mora da vam bude jasno.
              Za tehnicki deo foruma je vec druga prica, tu pomazem na svim delovima.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Proglasite me glupim ali ja vise ne kapiram cemu ovolika frka.
                Kronos nije znao za neke interne sale, Olja mu je rekla mi smo apelovali on je Torpedu ukinuo ban.
                Tim potezom je po meni ispao covek i sve je ok.
                Ne vidi iskreno vise razloga da se poteze ta tema i nastavlja polemika, čak iskreno ne vidim ni potrebu za polemikom uopste
                jer nema nekih nesuglasica osim ako imate neke nerazjasnjene racune odranije pre nego sto smo mi dosli.
                Jos jednom se izvinjavam ali cisto da vidim mozda je problem u meni pa nisam skapirao sta i kako.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Reci mi samo na kom forumu se ovakva prepucavanja clanovai admina dozvoljava i to u nekoj random temi?I kakav se utisak stice ljudima koji citaju?Ja sam se susreo sa dobro regulisanim stvarima i znam kako sve to funkcionise.Moj potez jeste bio delimicno pogresan i sa namerom da prestanete, ali time sto vas sve nisam zaustavio dovoljno govori o tome da me vecina ne ferma 2% tako da ja generalno o svojim postupcima i delovanjima ovde treba da se zapitam sta zapravo radim.

                  Pozdravljam Wolfov potez, prava tema u pravo vreme.Taman da se druge rasterete.

                  Edit:Radim ono sto je najbolje za forum iz svog ugla sto ne znaci da uvek mora da se poklopi sa jednom ili drugom stranom.
                  Ja ti se zahvaljujem na tvojoj posvecenosti, samo pokazujes koliko si dobar, predan I vredan clan ovog sistema.

                  Hvala ti na uredjivanju, hvala ti na disciplini, hvala ti na kaznama. Ti nam uvek zelis samo najbolje.

                  Ricma za admina
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    osim ako imate neke nerazjasnjene racune odranije pre nego sto smo mi dosli.
                    To..
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Najveci problem je sto 90% vas ne shvata da na npr. kosarci najvecu moc imaju Kronos i Ganac, oni donose sve odluke, a ja tamo nisam admin, ja sam tamo obican clan. Taj ban se desio na kosarci, a ne ovde, tamo postoji tema za zalbe i kritike i svi postovi su tamo trebali da se pisu, a ne ovde.
                      Kronos juce nije bio online, tako da nije ni mogao da se ukljuci u raspravu, a ja cu uvek stati iza odluke moderatora, to mora da ti bude jasno. Maric je resio da pobrise postove i da vidi kad bude imao vremena gde je tacno problem (jer se problem desio na kosarci, a ne ovde), moje je bilo da vam kazem da je dosta, jer ste skroz omasili temu. Noto je juce lepo napisao, svaki moderator ima svoj deo, ako naidje na problem, vec ce napisati gde treba, pa cemo svi ostali da pomazemo, a dotle nema sta ko da mu se mesa u rad.

                      Dakle, moderatore znate, sto se tice admina, ja uredjujem samo tenis, na ostalim delovima sam obican clan i to mora da vam bude jasno.
                      Za tehnicki deo foruma je vec druga prica, tu pomazem na svim delovima.



                      Ali u tome i jeste najveci problem. Upravo ovo sto si napisala. Koja je tu pravda, moral, procena bilo sta? Ne pricam o ovom slucaju, nego kad napises uvek ces stati na stranu moderatora(bilo kog) sta god da napravi.
                      Last edited by colchonero; 07-10-17, 14:50.

                      Comment


                      • Cim se neko nadje da je bolji od mene ili da je bas zeljan da promeni stvari na bolje a da ne narusi puno ravnotezu, rado cu mu ustupiti mesto.Ja sam se prijavio na dobrovoljnoj osnovi, a i dobrovoljno cu da odstupim.

                        Do narednog ustanka!

                        Comment


                        • Bojana,

                          Stvarno nije bitno koji je mod ili admin u pitanju! Nije bitno ni da li je novi mod ili stari, postupio bih isto. Moras imati neki stav i princpip u zivotu.
                          Da li to bio Torpedo, Dale ili neko skroz novi, a najmanje od svega treba da bude bitno koji deo PDF je u pitanju. Jer je ceo forum, SK FORUM. Pa koliko god vi bili podeljeni po PDFovima. Mogao je bilo kod od vas da skine ban i da napise Kronosu poruku. Ok, greske se desavaju. Ko radi taj i gresi.

                          Ali ophodjenje generalno modova i admina prema mnogim clanovima stvarno nije ok. Ali to trebate vi izmedju sebe da se zapitete sta i kako. A nacin na koji smo dobijali odgovore je krajnje upitan, da ne kazem stvari koje mogu da kazem ili jos gore da ne trazim postove.



                          Jedina ocigledna stvar je da vi i dalje ne shvatete sta pokusavamo mi vama da kazemo vec 3 dana.(Da ne kazem duzi vremenski period.)
                          Jer pored svih reci na ovom svetu, jednostavno necemo moci da se sporazumemo.

                          Stvarno nema svrhe pisati i trositi vreme i tastaturu. Sutradan ce opet ista stvar da se desi. Samo ce nikovi biti promenjenji.

                          PS: Stvarno mi nije jasno zasto, toliko, previse licno shvatate svaki komentar upucen nekom modu ili adminu?! Cast izuzecima, a ima ih. I super su ljudi.
                          Last edited by l1m4r; 07-10-17, 15:44.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Bojana,

                            Stvarno nije bitno koji je mod ili admin u pitanju! Nije bitno ni da li je novi mod ili stari, postupio bih isto. Moras imati neki stav i princpip u zivotu.
                            Da li to bio Torpedo, Dale ili neko skroz novi, a najmanje od svega treba da bude bitno koji deo PDF je u pitanju. Jer je ceo forum, SK FORUM. Pa koliko god vi bili podeljeni po PDFovima. Mogao je bilo kod od vas da skine ban i da napise Kronosu poruku. Ok, greske se desavaju. Ko radi taj i gresi.

                            Ali ophodjenje generalno modova i admina prema mnogim clanovima stvarno nije ok. Ali to trebate vi izmedju sebe da se zapitete sta i kako. A nacin na koji smo dobijali odgovore je krajnje upitan, da ne kazem stvari koje mogu da kazem ili jos gore da ne trazim postove.



                            Jedina ocigledna stvar je da vi i dalje ne shvatete sta pokusavamo mi vama da kazemo vec 3 dana.(Da ne kazem duzi vremenski period.)
                            Jer pored svih reci na ovom svetu, jednostavno necemo moci da se sporazumemo.

                            Stvarno nema svrhe pisati i trositi vreme i tastaturu. Sutradan ce opet ista stvar da se desi. Samo ce nikovi biti promenjenji.

                            PS: Stvarno mi nije jasno zasto, toliko, previse licno shvatate svaki komentar upucen nekom modu ili adminu?! Cast izuzecima, a ima ih. I super su ljudi.
                            Ti bi sada da znaš da li je neko putem pp ili drugačije Kronosu ukazao na to da je preoštro reagovao?
                            Verujem da ćeš ostati uskraćen za to.
                            Nije problem što ste pokrenuli pitanje ispravnosti postupka moderatora, problem je što ste to razvukli na X strana i na nekoliko dana (previše) da toliko energije trošite da napišete kvalitetan post na bilo kom PDF-u foruma, siguran sam da bi ovo bilo još bolje mesto.
                            Ja sam pogrešio, priznao...idemo dalje a vi i danas o tom banu pišete. Bolje da ste napisali neki vic, postavili neki video klip, Gif...da ste postavili neki recept za jelo ili na PDF sport ostavili neki komentar o jučerašnjoj utakmici i igri naših igrača nego što se intelktualno iscrpljujete na nečemu što je završeno.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ti bi sada da znaš da li je neko putem pp ili drugačije Kronosu ukazao na to da je preoštro reagovao?
                              Verujem da ćeš ostati uskraćen za to.
                              Nije problem što ste pokrenuli pitanje ispravnosti postupka moderatora, problem je što ste to razvukli na X strana i na nekoliko dana (previše) da toliko energije trošite da napišete kvalitetan post na bilo kom PDF-u foruma, siguran sam da bi ovo bilo još bolje mesto.
                              Ja sam pogrešio, priznao...idemo dalje a vi i danas o tom banu pišete. Bolje da ste napisali neki vic, postavili neki video klip, Gif...da ste postavili neki recept za jelo ili na PDF sport ostavili neki komentar o jučerašnjoj utakmici i igri naših igrača nego što se intelktualno iscrpljujete na nečemu što je završeno.
                              Vidis o ovakvim stvarima pricamo.

                              Evo ti ponovo,

                              Jedina ocigledna stvar je da vi i dalje ne shvatete sta pokusavamo mi vama da kazemo vec 3 dana.(Da ne kazem duzi vremenski period.)
                              Jer pored svih reci na ovom svetu, jednostavno necemo moci da se sporazumemo.
                              I da, apsolutno me ne zanima da li mu je neko ukazao na to. Posto se problem resavao dva dana uzecu da nije. Ali me iskreno i ne zanima. I to uospte nije poenta rasprave, bar ne moje.

                              Izvini,

                              O kvalitetnim postovima necu ni da pocinjem pricu, jer je pao forum pocetkom ove godine, i otislo je nebrojano dobrih postova. A to koliko sam energije potrosio na te postove, slobodno mogu da ti ukazu svi admini. I ne na jednoj temi, vec na nekoliko.
                              Ako bas hoces da citas evo moje "kvalitetne" postove, rado cu da pokusam da ih nadjem. To mi nije problem.
                              Last edited by l1m4r; 07-10-17, 16:06.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Kratak komentar pošto se često spominjem u zadnjih 24 sata: nisam ja bitan u ovoj priči.
                                Kao što sam napisao, meni je drago da je dosta ljudi stalo u moju odbranu - hvala svima.
                                Limar ima pravo: usitnjavanje foruma je loša odluka. A nakon toga se kriti iza te priče je kukavičluk.

                                Comment

                                Working...
                                X