Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luis Enrique novi selektor Španije.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Novi predsednik FS Španije ne zna gde udara, ovo je verovatno najgori mogući izbor za selektora.

      Prethodni predsednik FS Španije, Ángel María Villar je bio svetska marka. Španija je u njegovom mandatu predstavljala fudbalskog hegemona koji je vladao evropskim i svetskim fudbalom, 2010. je ujedinio svetsku i evropsku titulu, 2012. je odbranio evropsku titulu i bio je veoma uticajan u UEFA i FIFA.

      Španija sa ovakvim novim vođstvom nema šanse.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • За све оне који воле фудбал, овде можете провјерити колико добро познајете играче, а ако их не познајете лакше ћете их научити.

        Више детаља о следећем линку:

        https://play.google.com/store/apps/d...russianedition

        Comment


        • Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • To za Megvajera je nebuloza koju Englezi piskaraju po Tviteru.
            Umtiti, Alderveireld, Vertongen, svi oni zaslužuju pre Megvajera.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Jel Pogba toliki trn u oku pa o njemu i kad ga nema u timu?
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Leva noga Kantea pre Paulinja, kamoli obe.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Jel Pogba toliki trn u oku pa o njemu i kad ga nema u timu?
                  Meni sigurno nije. Pogresio sam u postu,mislio sam na Paulinja a napisao Pogba
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Gledam juče onu proslavu u Hrvatskoj i ne mogu da povežem sa onim što vidim, da su oni izgubili u finalu. Ono je izgledalo kao da su pobedili 5:0 Francuze. Jeste veliki uspeh, ali ipak nisu svetski šampioni. Jedan je šampion, svi ostali su poraženi, pa i onaj u finalu, tako ja gledam sport.

                    Najgore od svega je da su oni finale odigrali najbolje, ali da nisu imali ni kap sreće. To finale se moglo dobiti, a oni se ponašaju i slave kao da nisu imali nikakve šanse. Kladionice su ima davale 2.70 da će podići pehar, to je skoro 40 procenata.

                    Znači, dobri izgledi pre meča, odlično odigran meč, loša sreća na meču, tako blizu da postaneš SVETSKI ŠAMPION U FUDBALU i onda nepodeljeno slavlje posle toga, čovek bi očekivao neku žal za propuštenom šansom, ali toga ni u tragovima.

                    Comment


                    • Finale je najveći uspeh u istoriji, ne samo njih nego Jugoslavije uopšte.
                      Kada Srbija ostvari sličan uspeh (ja sam ubeđen da će to biti vrlo brzo), biće razloga za veliko slavlje.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Ne kažem ja da nije uspeh, to je vasionski uspeh za bilo koju zemlju sa Balkana, ja pričam o propuštenoj šansi, jer nije Francuska igrala protiv Saudijske Arabije u finalu, već protiv ekipe približnog kvaliteta ili za nijansu slabije i propuštena je strašna prilika koja neće doći možda ni za 50 ili 100 godina, ali ljudi sad uopšte ne razmišljaju o tome.

                        Da je Srbija bila u ovakvoj situaciji, ne bih bio zadovoljan već bih stalno razmišljao o tome, ali Srbija neće postići sličan uspeh u dogledno vreme, verovatno ni za naših života.

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Gledam juče onu proslavu u Hrvatskoj i ne mogu da povežem sa onim što vidim, da su oni izgubili u finalu. Ono je izgledalo kao da su pobedili 5:0 Francuze. Jeste veliki uspeh, ali ipak nisu svetski šampioni. Jedan je šampion, svi ostali su poraženi, pa i onaj u finalu, tako ja gledam sport.

                          Najgore od svega je da su oni finale odigrali najbolje, ali da nisu imali ni kap sreće. To finale se moglo dobiti, a oni se ponašaju i slave kao da nisu imali nikakve šanse. Kladionice su ima davale 2.70 da će podići pehar, to je skoro 40 procenata.

                          Znači, dobri izgledi pre meča, odlično odigran meč, loša sreća na meču, tako blizu da postaneš SVETSKI ŠAMPION U FUDBALU i onda nepodeljeno slavlje posle toga, čovek bi očekivao neku žal za propuštenom šansom, ali toga ni u tragovima.
                          Upravo je to i razlika izmedju njih i nas. Zbog toga su oni tu gde jesu, zbog toga ih nasi gledaju preko TV-a.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Upravo je to i razlika izmedju njih i nas. Zbog toga su oni tu gde jesu, zbog toga ih nasi gledaju preko TV-a.
                            Upravo tako, prvo finale, i to svetskog prvenstva, nema se za čim žaliti, naprotiv. Što se nas tiče ne verujem da ćemo ikada i prići blizu tom rezultatu. Da je Muslin bio selektor, izašli bi iz grupne faze, ali tu bi bio kraj.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • I treba da slave kao da su ga osvojili. Podarili su naciji nešto što nikad nije doživela, i što verovatno nikad više neće doživeti. Pogledaj kako je Belgija slavila treće mesto.

                              Normalno da mi ne možemo da shvatimo kako je kad imaš nadu u svoju reprezentaciju da može da osvoji SP. Kad u finale uđeš muški protiv Francuske, bez trunke respekta. Momci su igrali fudbal. Nisu imali sreće, ali svakako treba da slave ovako kako su slavili.

                              Prođe se grupa, pa osmina, pa četvrtfinale, pa polufinale....sve su to utakmice koje teraju ljude na ulicu. Posle svake utakmice je bilo slavlje. Finale je bilo samo kulminacija svega pre toga. Adrenalin raste, nada raste, radost.....U finalu si razočaran, ali onda shvatiš da su ti igrači predstavili zemlju na najbolji mogući način. Svi mogući strani mediji bruje o tome da je nacija od 4 miliona stanovnika ušla u finale. To mora biti najveći mogući povod za slavlje.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Upravo je to i razlika izmedju njih i nas. Zbog toga su oni tu gde jesu, zbog toga ih nasi gledaju preko TV-a.
                                Mislim da to nije razlika, ono što pravi razliku je nešto mnogo kompleksnije, dublji su razlozi od pukog osećanja žala za propuštenom šansom ili odsustvo toga.

                                Originally posted by z0La View Post
                                I treba da slave kao da su ga osvojili. Podarili su naciji nešto što nikad nije doživela, i što verovatno nikad više neće doživeti. Pogledaj kako je Belgija slavila treće mesto.

                                Normalno da mi ne možemo da shvatimo kako je kad imaš nadu u svoju reprezentaciju da može da osvoji SP. Kad u finale uđeš muški protiv Francuske, bez trunke respekta. Momci su igrali fudbal. Nisu imali sreće, ali svakako treba da slave ovako kako su slavili.

                                Prođe se grupa, pa osmina, pa četvrtfinale, pa polufinale....sve su to utakmice koje teraju ljude na ulicu. Posle svake utakmice je bilo slavlje. Finale je bilo samo kulminacija svega pre toga. Adrenalin raste, nada raste, radost.....U finalu si razočaran, ali onda shvatiš da su ti igrači predstavili zemlju na najbolji mogući način. Svi mogući strani mediji bruje o tome da je nacija od 4 miliona stanovnika ušla u finale. To mora biti najveći mogući povod za slavlje.
                                Niko ne spori to što ti pričaš, sve je tačno, ali ja pričam o velikoj propuštenoj prilici koja se neće ukazati verovatno ni za 50 ili 100 godina. Svake četvrte godine imaš šansu nekih 3 procenta da osvojiš, a sad si bio na 40 posto. Igraš finale SP protiv ekipe koj nije dominantna u odnosu na tebe, odigraš najbolji meč, ali potera te maler da dobiješ onakve golove, strašne su to stvari.
                                Last edited by goku; 19-07-18, 14:13.

                                Comment

                                Working...
                                X