Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vienna redstar View Post
    NBA je postao cirkus, izgubio je svaku draz za pracenje, naprosto su postali masine za pravljenje i pranje para.
    Ok, ali ce ipak trebati NBA tema. Gledas PO. Tu se barem nesto desava.
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Mogu li mi insajderi samo potvrditi da li je naš novi plej neko od ovih: Dominique Jones, Norris Cole, Terrel Harris, Jordan Farmar, Beno Udrih? Ako jeste neko od njih ne morate reći ko je, samo recite neko je od njih taj.

      Comment


      • Idemoooo.....

        Pozdrav svima i nek je sa srecom.

        Comment


        • Originally posted by mikara92 View Post
          Mogu li mi insajderi samo potvrditi da li je naš novi plej neko od ovih: Dominique Jones, Norris Cole, Terrel Harris, Jordan Farmar, Beno Udrih? Ako jeste neko od njih ne morate reći ko je, samo recite neko je od njih taj.
          Druze, ova ekipica pod ruku pa pravac Kina.. Kod nas mogu samo na Teslu da presednu da im ne utrne dupe

          Comment


          • Bogi sta mislis o Ostinu Deju, je l bilo nekog kontakta sa njim?

            Comment


            • Dobrodoslica svima, vidim da ce ovde biti zanimljivo narednih dana.

              Inace, sve insajderske informacije prvo meni, na odobrenje ;)
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Dobrodoslica svima, vidim da ce ovde biti zanimljivo narednih dana.
                Ahahahah mučeni Nebojša nek ti je bog u pomoći
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Druze, ova ekipica pod ruku pa pravac Kina.. Kod nas mogu samo na Teslu da presednu da im ne utrne dupe
                  Aha, jbg onda. Stvarno nzm ko je onda u pitanju, a da je nba sampion.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Ahahahah mučeni Nebojša nek ti je bog u pomoći
                    Dobio dojavu iz anonimnih izvora da ce ovde trebati pojacanje, kakav KK
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Gazda, bicemo u kontaktu!

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        Bogi sta mislis o Ostinu Deju, je l bilo nekog kontakta sa njim?
                        Mislim da je sjajan igrac, ali isto tako mislim da ne bi 100% 'kliknuo' na ovu ekipu. Imam drugog pika..

                        A ovo drugo ne znam
                        Last edited by Боги; 05-08-17, 02:37.

                        Comment


                        • Originally posted by Manda77 View Post
                          Bogi sta mislis o Ostinu Deju, je l bilo nekog kontakta sa njim?
                          los za svlacionicu. Krater u odbrani. Napadacki odlican igrac.

                          Comment


                          • Ladno se vratio i Sone jbt
                            sigpic

                            Comment


                            • Pozdrav svim novim članovima.

                              Ako je razlog za ovaj egzodus biblijskih razmera nekoliko banova ne znam šta bih rekao jer ne znam kakav je to osećaj s obzirom da nikada nisam banovan.

                              Čitao sam vas neko vreme na 92 ali sam odustao zbog hiper produkcije postova, ali obećavam da ću ovde pokušati da ispratim sve što napišete u fudbalu i košarci vezano za domaće klubove i reprezentacije.

                              Ne obraćajte pažnju na člana sa nikom princoni, to je mučki provokator koji podržava klub učesnik polufinala ovogodišnje domaće lige.
                              Last edited by goku; 05-08-17, 03:03.

                              Comment


                              • Mozete slobodno clana Princoni da metnete na ignore listu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X