Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova liga je dno dna, ovo šta Kokeza sa Vučelićem radi je sramota, svaki meč isti scenario , mučenje i onda penal sa tribina već se čuje lopovi, lopovi ali obraz ne postoji.

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Mislis na dolazak Zagorca, Jonesa i neke brutalne 4-ke, ne znam dal se to moze desiti, treba im minimum milion evra. Sumnjam u te price.
      Nema tu sta da se sumnja pa jasno ko dan,dal ce biti Zagorac ili neko treci,nebitno je

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ovde se vise prati Partizan, nego sopstveni tim. Sta ti je ljubav.
        Daj Kronose , smatram te ozbiljnim čovekom ovo šta se dešava na Partizanovim utakmicama je sprdanje sa zdravim razumom , ajde realno mislim isti bre scenario svaki put, revolita već ljude stvarno.

        Comment


        • Originally posted by kendrik View Post


          Plaki?
          Некад сте били црвено-плави што мислим да одговара вама више од ових боја с обзиром ко је на власти.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ovde se vise prati Partizan, nego sopstveni tim. Sta ti je ljubav.
            Od Partizana i od Partizanovaca sve je očekivano. Kad ste to bili ljudi kao mi pa da priznate nešto? Nikad. Ja dodjem lepo napišem ovde gura se Zvezda tako stvari stoje. Samo vi ste svi pošteni avangarda.

            Računovodja iz Kalija i ekipa. E pa računovodjo, Kali će uvek biti u senci Eskobara, kao i armijski klub u senci svetskog prvaka i najvećeg brenda srpskog.
            Last edited by Cassius Clay; 05-11-17, 14:03.

            Comment


            • Ljudi, svako normalan bi u onoj situaciji samo odmahnuo rukom. Nemojte da se sprdate. Kakav penal. Neverovatno. Dvanesti igrac Partizana pogurao svoj tim. Em iz keca u dvojku em apsolutno brukanje sudije.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Daj Kronose , smatram te ozbiljnim čovekom ovo šta se dešava na Partizanovim utakmicama je sprdanje sa zdravim razumom , ajde realno mislim isti bre scenario svaki put, revolita već ljude stvarno.
                O toj razlici ja pricam izmedju nas njih ,mi namestamo i kazemo sramota je oni nameste i raduju se i opravdavaju to,cast pojedincima

                Comment


                • Ova liga je sramota za Fudbal.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ovom sudiji treba dati orden Mise Tumbasa. Cak ni Tumbas ne bi ovo odsudio.

                    Comment


                    • Na stranu ova situacija, necu ni da komentarisem. Ali ovaj lik Uros, odakle ti inspiracija za tolike gluposti koje napises?

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ovde se vise prati Partizan, nego sopstveni tim. Sta ti je ljubav.
                        Kako si to zakljucio

                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Postavite snimak tog događaja, ovako je mislim baš bez veze, naričete a dokaza nigde...kao što sam jednom forumašu crno belog navijačkog opredelenja replicirao proletos, tako ću i vas da zamolim da napravite kompilaciju pa u UEFA, da sjebemo mafiju.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ljudi ali isti scenario svaki put ja imam bas dug staz u ovom sportu gledanja i slicno ovo je zaista nestvarno, kao što kolega rece 6 penala 5 utakmica uzastopnih i sve isto mucenje i onda 87 min penal, ako ne uspe slobodnjak u 96 nakon faula Tošića, ovo nema smisla, Zvezda protiv Zemuna izginu da uvali taj jedan gol i to se vidi razlika u pristupu i slicno.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Postavite snimak tog događaja, ovako je mislim baš bez veze, naričete a dokaza nigde...kao što sam jednom forumašu crno belog navijačkog opredelenja replicirao proletos, tako ću i vas da zamolim da napravite kompilaciju pa u UEFA, da sjebemo mafiju.
                              Dobro Ganac komentarisemo revoltirani su ljudi, ovo je ta tema zasto i ovde da se precutkuje, zasto bi mi skupljali dokaze to valjda savez radi ako vec nije on taj koji krade.

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                Ovom sudiji treba dati orden Mise Tumbasa. Cak ni Tumbas ne bi ovo odsudio.
                                Daj, Suptile....
                                Sprdati se na racun bolesnog coveka je stvaro dno
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X