Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pricaju na srpskom

    Comment


    • Besic u Evertonu!

      http://www.evertonfc.com/news/archiv...4/besic-latest

      Comment


      • Sretno majstore zasluzio si ovo.Osim u derbiju

        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Sretno legendo , zasluzio si ovo bez ikakve dileme !

          Tesko ce odmah u prvu postavu , ali samo lagano , takav fighter ce doci do svog mjesta , samo je pitanje trenutka
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Comment




            • Stigao
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Drogba se vratio u Celzi, ugovor potpisan na godinu dana.

                Comment


                • Dobra stvar za Bešu što je napustio slabašnu Mađarsku ligu. Nadam se da ovo neće biti prevelik zalogaj za njega, a za početak ne bi bila loša ni pozajmica negdje u Championshipu pa da onda uslijedi borba za 1. sastav. Provjeren recept za mnoge fudbaere. Mada, on je već sada dosta sazrio i vjerujem da je spreman da se bori za mjesto u ekipi. U repci je pokazao da je savladao temperamentnu barijeru što će mu biti od velike koristi jer znamo kako je prošao u HSVu. Nek' mu je sa srećom.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Comment


                    • Jel moze samo neko da mi kaze posto sam ja ubedjen da je pre one zabrane sk uvek prenosio sve meceve u 16 h na svim osnovnim a drugar mi tvrdi i da je pre zabrane bio samo jedan u 16h subotom na osnovnim. Pa ako se neko seća samo nek napise, bio bih zahvalan

                      Comment


                      • Originally posted by dzoker View Post
                        Jel moze samo neko da mi kaze posto sam ja ubedjen da je pre one zabrane sk uvek prenosio sve meceve u 16 h na svim osnovnim a drugar mi tvrdi i da je pre zabrane bio samo jedan u 16h subotom na osnovnim. Pa ako se neko seća samo nek napise, bio bih zahvalan
                        Secam se ja,jer sam svaki vikend pratio
                        Bile su 3 tekme subotom na osnovnim u 16h.Secam se da sam stalno prebacivao kanale...

                        p.s. Ponekad su bile 2 zbog nekoga tenisa ili trka,al uglavnom 3... ;)
                        Last edited by z0La; 27-07-14, 14:13.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Nesto kopam po youtubeu stare klipove o fudbalu i naletim na ovo:



                          Ovo mi je bilo nesto najdraze sto sam ikad mogao da vidim i cujem tad

                          Comment


                          • sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X