Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Samo cu reci - Krle i Teo

    Ko kaze bilo sta protiv njih leti sa foruma
    Teraj me odmah s foruma onda, jebo te Teodosic.
    sigpic

    Comment


    • Neka vam igraju pleja limitirani Pefi i precenjeni Vasa.

      Comment


      • Sale, Sale, zaslužio si ti ovo od Novice...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Сад каже да нема образа да позове Савановића и Мачвана.

          Леба ти?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Ako ništa drugo Muta i poneki menadžer su zadovoljni...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Novica Veličković:
              Ne bih da ulazim u detalje, šta, zašto i kako, ali...Voleo bih da je Sale objasnio otkud to Simonović u reprezentaciji a za Savanovića i Mačvana nema mesta! Mislio sam da će se neke stvari što se tiče reprezentacije promeniti kad dođe Đorđević, ali izgleda da i dalje imamo razne igre i igrice...
              Какав јебени цар!
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Ni levo, ni desno, već pravo u meso!

                Svi smo to mislili Novice.

                Nije nešto da branim Simona ali još gore mi je to što su pozvani Mutini i Kravić. I bolje poredjenje bi mu bilo to...

                Saletu bi teško bilo posle da kaže NE Mačvanu i Savanu za TOP 12, pa je zato poštedeo sebe toga a ne zato što je Muta lepo zamolio da dopiše njegove na spisak
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Uros94 View Post
                  Novica Veličković:


                  Какав јебени цар!
                  Rekao sam da je mrlja sto je uradio ali sada vidim da i nije
                  ali zasto ovo nije rekao juce pa da bar znamo genezu problema, manje bi bilo problema.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • I ako ga je Novica ispalio, tako mu i treba kada je marioneta. Mnogo me razocarao Sale. Posebno pozivanjem igraca koji je najobicniji prosek, a kome je najveci uspeh u karijeri podizanje neosvojenog pehara, a sa druge strane kada pogledas kakve klase nije pozvao u repku.

                    Comment


                    • Većina bivših, pa i sadašnji kao da ne znaju da je Amerika odavno otkrivena, a i ko zna kome se sve dodvoravaju i ko zna šta sve rade.... i tako... i pre nego što smo bilo šta ozbiljnije počeli da radimo, prilično razočaravajuće sve to izgleda. A nije da nisam htela čoveku da dam šansu, časna reč. No, mnogo puta već dokazano, veliki igrač... pa i ne baš neki trener(selektor)... uostalom ako mu neko, makar i jedan diktira šta treba da radi, nije dobro da prlja svoje ime, čast i obraz, koje je sam stekao, niko mu to nije poklonio...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nazalost Sale je postao isto sto i njegovi prethodnici cist pijun nekih menadzera, steta za takvu kosarkasku velicinu.
                        Novica ubica uvek u centar pogadja.
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Prvenstvo za mlade - U20, Krit.

                          http://u20men.fibaeurope.com/en/default.asp

                          Comment


                          • Cestitke za mlade na startnoj pobedi
                            Bice odlicna provera mogucnosti sa Spancima, da se vidi sta je realno ocekivati
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Evo jos mladje klincarije, ako nekog interesuje

                              http://www.tbftv.org/

                              http://live.tbf.org.tr/TBF/netcastin...cope=undefined
                              Igramo sa Francuzima.

                              Comment




                              • Radule!

                                Comment

                                Working...
                                X