Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Danas je gospodor zivota u zemlji Srbiji izjavio kada je obilazio one mucenike danas sto su im poplavljene kuce i imanja, da je on ponosan koliko cini za oba kluba, ali da oseca odgovornost sto nije pomogao i drugim klubovima i napomenuo Mladost Lucani i Vojvodinu ( LosmiSK ), i napomenuo da je ogromne pare strpao u KKCZ ali i u KKP da bi igrali EL, Dobro sam cuo da bi KKP igrao EL.

    Ja koliko sam ukapirao Ostoju EL je prepoznala njegov managementi i istoriju KKP a to vidim i njegovi poklonici ovde isto spominju, da KKP ucesce nema veze sa drzavnim parama.

    Mi smo svoje ucesce za sledecu sezonu obezbedili na terenu i ne vidim potrebu da USNICA nas spominje u istom kontekstu igranja El sledece sezone sa KKP sem da bi dobio glasove.

    Sutra u Pioniru ce biti preko 7.000 , kako je moguce da bas nijedan ne digne glas protiv ugnjetivaca KKP i tog aparthejda koji se sprovodi kako na terenu tako i van.
    Imao sam nadu u njih sto se tice psihopate ali su se prodali jako jeftino. Cak i apostol istine i srpskog novinarstva fegeltija..

    Meni jos nije jasno izgleda u kom glibu zivimo i protiv cega ae u stvari borimo...a to je sami protiv sebe.

    Ruku na srce i nama je pomogao u slucaju bandic, poprilicno sam siguran i u sputavanju kkpa i davanja para na kamare..da se ne lazemo..

    sns goveda ne volim ni u kakvom obliku...sad cu da putujem sa jednim oko 1 ipo vremena pa cu se istresti malo na njemu
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ja vec pisah 10 puta a Vucic danas potvrdi. Partizan je dobio bankarske garancije drzave i budzet od 10 milki ukoliko zaigra u EL.
      Te garancije je licno Vucic i Vlada RS poslala u sediste EL. Prvi put tako nesto radi drzava. U vreme kada smo mi bili,, drzavni bankomat,, po recima grobara bankarske garancije je dala firma iz CG jer ni jedna iz Srbije nije htela da ne govorimo o drzavi.
      Igranje u Areni utaklica ABA lige je sqmo marketing i pokatelj koliku podrsku ima Partizan.
      Da se razumemo svaka cast Partizanu ako uspe da udje u EL. Sad nacin na koji se to radi moze nekome da se svidja ili ne.


      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Dobar si samo sa pitanjima ali ne i odgovorima. Evo da ja priupitam nesto. Pominjes Rocestija i Perpera u trenucima kada se igra EL, kada se placa ucesce u EL, kada se placa svaka pobeda ali recimo ne spominjes:
        - Acie Law - osoba koja je imala najveci ugovor ikada u jednom klubu sa Balkana. Posle Atlante, GS, Chicaga, Memphisa stize direktno u Partizan...
        - Stephane Lazme - posle GSW i Miami hita stize u evropu i gle cuda u partizan.... i to posto se izborio za novi ugovor u Majamiju(sladji kikiriki u SRB)
        - Milt Palasio - posle 7 godina u nba. 500 utakmica (boston, finix, klivlend, juta, toronto) odlucuje da se oproba u evropi i gle cuda direktno u Partizan...
        - Nejt Dzavai - posle toronto reptorsa i minesota timberwoolfsa resio da ode u evropu i direktno u Partizan
        - James Gist iz Lokomotive kuban u Partizan za vise od 940.000$ (jbg zvucnije je ime od Markusa, pa ako je Markus imao toliko ovaj je presao za bar 1,5milion)
        - vas cuveni "ubod" Bo Mekejleb, najbolji igrac prvenstva pa slucajno ubodoste sa njim umesto fenera, efesa, besiktasa...
        - Kurtis Džereles dva leta igrao za San Antonio na probi, pa draftovan u Hornetse, pa prelazi u ...... Partizan
        - Terens Kinzi, čovek igrao u Memfisu i Klivlendu, potom u Efesu, Feneru i Skavoliniju i dođe u ..... pogadjate.... Partizan
        Vise ste igraca doveli direktno iz NBA nego sto su otisli u suprotnom smeru. Ali to je bilo vreme "carobnjastva" i niko se nije pitao odakle pare.

        Na stranu sto ste kupili/oteli sve domace igrace, Pekovica platili cifrom od koje se jednom Misku zavrtelo u glavi. Ejjjjj. A Pekovic nije ni hteo u KKP ali para vrti....

        Mozes li da prokomentarises neko od ovih imena posto ti posle ovoga verovatno izgledaju smesno imena Rocestija i Perpera?


        Mada posle ove recenice (a ostao si ziv) i ne ocekujem neki poseban odgovor.

        Kako su svi(svi do jednog) grobari pokupili ovu pricu oko "carobnjastva", sami protiv svih, uspesi bez novca, svi ih mrze, sami protiv svih a ono ne postoji klub na ovim prostorima koji je imao vise novca od njih

        Evo i sad se to ponavlja.
        Koliko mi ono rekoste da vam je bio budzet ovih poslednjih par godina? Milion evra? Carobnjastvo na delu, isplatili 6 miliona duga za malo preko godinu dana, doveli 40 igraca u 2 sezone, zamenili bar 15 stranaca u tom periodu, doveli najskuplji strucni stab ikada na ovim prostorima, igrali EC, ABA i KLS, putovali carterima, plate redovne i sve to od budzeta po milion po sezoni. Da vam Vesic i Mali pozavide.
        Ima li ko od grobara da uradi korekciju godisnjeg budzeta na bar 1.200.000€. Tako je bar malo realnije sve ovo uraditi. Dok vas vucic mrzi i vezao vam obe ruke i bar jednu nogu.
        Smrdo, vi nemate klub i sada spominješ Lazmea koga niko nije pre Partizana čuo i stavljaš ga u koš sa Perperogluom, ozbiljnim evropskim igračem.
        Jer te Čovke zadojio pa umisljas da nam bacaš demagogiju.
        Odgovori ti meni KOJI VAM JE KLUB I NS KOJOJ ADRESI?
        I DAL STE URADILI FUZIJU PO PROPISIMA KOJE NALAŽU?
        Ajde panterčiću ili ciganče, svejedno, čekam odgovore.

        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

        Comment


        • 10 milki? Gde to pise?

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Smrdo, vi nemate klub i sada spominješ Lazmea koga niko nije pre Partizana čuo i stavljaš ga u koš sa Perperogluom, ozbiljnim evropskim igračem.
            Jer te Čovke zadojio pa umisljas da nam bacaš demagogiju.
            Odgovori ti meni KOJI VAM JE KLUB I NS KOJOJ ADRESI?
            I DAL STE URADILI FUZIJU PO PROPISIMA KOJE NALAŽU?
            Ajde panterčiću ili ciganče, svejedno, čekam odgovore.

            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
            Koliko ste klubova ugasili?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ivan9 View Post
              Dobar si samo sa pitanjima ali ne i odgovorima. Evo da ja priupitam nesto. Pominjes Rocestija i Perpera u trenucima kada se igra EL, kada se placa ucesce u EL, kada se placa svaka pobeda ali recimo ne spominjes:
              - Acie Law - osoba koja je imala najveci ugovor ikada u jednom klubu sa Balkana. Posle Atlante, GS, Chicaga, Memphisa stize direktno u Partizan...
              - Stephane Lazme - posle GSW i Miami hita stize u evropu i gle cuda u partizan.... i to posto se izborio za novi ugovor u Majamiju(sladji kikiriki u SRB)
              - Milt Palasio - posle 7 godina u nba. 500 utakmica (boston, finix, klivlend, juta, toronto) odlucuje da se oproba u evropi i gle cuda direktno u Partizan...
              - Nejt Dzavai - posle toronto reptorsa i minesota timberwoolfsa resio da ode u evropu i direktno u Partizan
              - James Gist iz Lokomotive kuban u Partizan za vise od 940.000$ (jbg zvucnije je ime od Markusa, pa ako je Markus imao toliko ovaj je presao za bar 1,5milion)
              - vas cuveni "ubod" Bo Mekejleb, najbolji igrac prvenstva pa slucajno ubodoste sa njim umesto fenera, efesa, besiktasa...
              - Kurtis Džereles dva leta igrao za San Antonio na probi, pa draftovan u Hornetse, pa prelazi u ...... Partizan
              - Terens Kinzi, čovek igrao u Memfisu i Klivlendu, potom u Efesu, Feneru i Skavoliniju i dođe u ..... pogadjate.... Partizan
              Vise ste igraca doveli direktno iz NBA nego sto su otisli u suprotnom smeru. Ali to je bilo vreme "carobnjastva" i niko se nije pitao odakle pare.

              Na stranu sto ste kupili/oteli sve domace igrace, Pekovica platili cifrom od koje se jednom Misku zavrtelo u glavi. Ejjjjj. A Pekovic nije ni hteo u KKP ali para vrti....

              Mozes li da prokomentarises neko od ovih imena posto ti posle ovoga verovatno izgledaju smesno imena Rocestija i Perpera?


              Mada posle ove recenice (a ostao si ziv) i ne ocekujem neki poseban odgovor.

              Kako su svi(svi do jednog) grobari pokupili ovu pricu oko "carobnjastva", sami protiv svih, uspesi bez novca, svi ih mrze, sami protiv svih a ono ne postoji klub na ovim prostorima koji je imao vise novca od njih

              Evo i sad se to ponavlja.
              Koliko mi ono rekoste da vam je bio budzet ovih poslednjih par godina? Milion evra? Carobnjastvo na delu, isplatili 6 miliona duga za malo preko godinu dana, doveli 40 igraca u 2 sezone, zamenili bar 15 stranaca u tom periodu, doveli najskuplji strucni stab ikada na ovim prostorima, igrali EC, ABA i KLS, putovali carterima, plate redovne i sve to od budzeta po milion po sezoni. Da vam Vesic i Mali pozavide.
              Ima li ko od grobara da uradi korekciju godisnjeg budzeta na bar 1.200.000€. Tako je bar malo realnije sve ovo uraditi. Dok vas vucic mrzi i vezao vam obe ruke i bar jednu nogu.
              I opet smrdo mi se nećemo prodati (fuzionisati) za sitno već ćemo svoja govna ponosno nositi.
              A ti ćeš večito biti Čovketov poklonik jer veću legendu vi nemate.
              Šta ja bulaznim VI NEMATE NI KLUB.

              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Koliko ste klubova ugasili?
                Dule je gasio rezultatima.
                Nismo imali UBICU PREMIJERA na čelu kluba.

                Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Smrdo, vi nemate klub i sada spominješ Lazmea koga niko nije pre Partizana čuo i stavljaš ga u koš sa Perperogluom, ozbiljnim evropskim igračem.
                  Jer te Čovke zadojio pa umisljas da nam bacaš demagogiju.
                  Odgovori ti meni KOJI VAM JE KLUB I NS KOJOJ ADRESI?
                  I DAL STE URADILI FUZIJU PO PROPISIMA KOJE NALAŽU?
                  Ajde panterčiću ili ciganče, svejedno, čekam odgovore.

                  Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                  Prvo ti odgovori na njegova odlična i argumentovana pitanja.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Nismo imali UBICU PREMIJERA na čelu kluba.

                    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                    A za ovo bi na svakom pristojnom forumu fasovao trajni ban.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Dule je gasio rezultatima.
                      Nismo imali UBICU PREMIJERA na čelu kluba.

                      Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                      Ugasili ste Vojvodinu neplaćanjem dugova svojih a čini mi se da imate zasluge i za Hemofarm, no nije bitno toliko koliko bih voleo odgovr na pitanje: na koju foru ste smanjili dug sa 7 miliona evra na 1,4 (1,6) miliona evra a budžet oko miliona...kome ste vi prodali dupe?
                      Nemamo ni mi ubicu premijera jer ipak koliko god da si ostrašćen u ovoj zemlji postoji prezumpcija nevinosti i dokle god se ne dokaže i ne bude osuđen za to delo to je samo laž koja se koristi da se dezavuiše sagovornik. Ali vi imate (imali ste) predsednika i trenera koji su prevaspitavali sudije, imate predsednika koji je čovek od poverenja sadašnjeg predsednika države. Lažna opozicijo.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Garancije Vlade,ovo je nevidjena bruka. . .

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Imao sam nadu u njih sto se tice psihopate ali su se prodali jako jeftino. Cak i apostol istine i srpskog novinarstva fegeltija..

                          Meni jos nije jasno izgleda u kom glibu zivimo i protiv cega ae u stvari borimo...a to je sami protiv sebe.

                          Ruku na srce i nama je pomogao u slucaju bandic, poprilicno sam siguran i u sputavanju kkpa i davanja para na kamare..da se ne lazemo..

                          sns goveda ne volim ni u kakvom obliku...sad cu da putujem sa jednim oko 1 ipo vremena pa cu se istresti malo na njemu

                          https://www.facebook.com/Butasport.r...type=2&theater



                          Za tebe LosmiSk, da je spomenuo i tvoj klub, a i za ostale komsije koji kukaju kako ih AV ugnjetava, sa naglaskom da je prvo spomenuo KKP za nenormalne pare, obicno se na onoga koga vise volis ili dajes spomenes prvom.
                          Last edited by Šarac; 11-06-19, 19:44.

                          Comment


                          • Nije bruka darko, to je dobra stvar za košarku u Srbiji. Jbg ko je nama kriv što nisu nama dali (samo recimo kada je f4 u BG bio) pare za igrače, da zadržimo postojeći kadar uz recimo jedno pojačanje na poziciji 4...Desilo se tada da je država imala druge prioritete, sada imaju love da preliva i jbg ogrebaćemo se valjda i mi za koji milion.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Dugovi Zvezde i Partizana su nestali tako sto ih je AV obrisao gumicom i postao gospodar u tim klubovima preko svojih ljudi,gasi ih,pali,radi sta hoce.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                A za ovo bi na svakom pristojnom forumu fasovao trajni ban.
                                Ti mi pričaj o fasovanju.
                                Evo nek dobijem.
                                JEBEM TI POKOLJENJE KRVAVO. TEBI I SVIM GEJLIJAMA

                                Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X