Announcement

Collapse
No announcement yet.

DFB Pokal

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Danke Arjen!

    1-2! Uh,zamalo!
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • #32
      Ponovo Sejad Salihovic strijelac prelijepi gol iz slobodnjaka, ali ipak Augsburg izjednacio preko Oehrl-a nakon greske golmana Starke-a.

      Bolji Hoffeinheim, ali nisu realizovali prilike Mlapa i Ibisevic. Ibisevic izasao sam pred golmana Amsif-a i sutirao u njega.

      Mogla bi Borussia Dortmund opet ispasti u ovoj fazi, Owomoyela dobi crveni skroz bezveze. Bayern se provuce

      Comment


      • #33
        Ipak je popravio stvar Ibisevic i postigao je go,2:1 vodi Hoffenheim
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #34
          Koji je Ovomojela balvan da ne poverujes.

          Bajern se provuko srecno, a Borusija mozda ispadne nesrecno.Kolo srece se okrece.

          Comment


          • #35
            Pobjeda Hoffeinheim-a 2:1. Utakmicu obiljezili Sejad Salihovic (sa golom i asistencijom) i Vedad Ibesevic (golom). Koji instinkt Ibesivica kod drugog gola.

            Comment


            • #36
              Ja kontam da ce ovde pasti penali, Dortmund skroz bezopasan dok Fortuna ima posed lopte i napada i mislim da nemaju koncetraciju za zavrsnicu.


              Edit:Vidim da niko ne pomene sto je Grojter Firt kao gost izbacio Nirnberg.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Maric91 View Post
                Koji je Ovomojela balvan da ne poverujes.

                Bajern se provuko srecno, a Borusija mozda ispadne nesrecno.Kolo srece se okrece.
                Meni je on bio simpatican lik sve dok ove godine nije dao go Werderu i poceo se radovati,to mrzim kod igraca,kako samo lako zaborave gdje su proveli dosta vremena,a njemu nije lose bilo u Werderu ali je to zaboravio i zbog toga ga vise ne simpatisem
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #38
                  Vidio sam da je dobio. Maricu jel se ovaj derby zove Frankenderby? Ko neko rivalstvo postoji izmedju njih.

                  Comment


                  • #39
                    Nisam dovoljno upoznat sa tim.
                    A ne mogu na vikipediji nista pronaci.xD
                    A sto se tice Ovomojele, napustice on Dortmund uskoro, ali i dalje ne verujem da je tako iskusan igrac dobio crveni karton.

                    Comment


                    • #40
                      Evo sad sam ja nesto njuskao i nasao ovo http://de.wikipedia.org/wiki/Frankenderby .

                      Mogu misliti koliko im je ova pobjeda draga, protiv najveceg rivala pobjeda za prolazak dalje.

                      Comment


                      • #41
                        Penal lutrija moze da pocne!

                        Comment


                        • #42
                          Joj ludila, sta je ovo.

                          Comment


                          • #43
                            Koji retard od sudije?Konju jedan glupi!

                            Napravio si tragikomediju od penala.

                            EDIT:BRANI VAJDENFELER!!!

                            Nece se sada valjda ponoviti penal.xD

                            Comment


                            • #44
                              Onaj iz Fortune se hvata za glavu ni sam ne zna da se ponavlja penal. Ipak Dortmund prolazi, Perisic za pobedu.

                              Comment


                              • #45
                                Lutrija ipak pripala BVB. Kako se Klopp raduje, a i ostali igraci. Moglo bi biti fini parova u narednoj rundi.

                                Comment

                                Working...
                                X