Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je sto je ipak uhvatila mnogo toga pre pojave velikih udaraca, posto se sa njima tesko nosila. Cudo od deteta, jednostavno. Juniorski RG uzela je sa 12

    Pre 18 godina je bilo ovako, sad cekamo novu sliku, sa lepsom partnerkom

    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Opaaa dosao je i Noto, a vratili su se i CW i Prle.
      Kakvo osvezenje
      Noto mi je posebno falio, obozavao sam njegove i Vladanove postove u istom trenutku, to bi citao cjeli dan i cjelu noc.
      Nisi valjda i ti jos jedan idolopoklonik

      Kurnjikova kad je igrala na egzibiciji 2004. nije umela lopticu prebaciti preko mreze, a gledaj Hingisovu jbt u ovom godinama, cisti konkurenciju u dublu

      Comment


      • Kako Makarova kvari prosek na terenu
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Nisi valjda i ti jos jedan idolopoklonik

          Kurnjikova kad je igrala na egzibiciji 2004. nije umela lopticu prebaciti preko mreze, a gledaj Hingisovu jbt u ovom godinama, cisti konkurenciju u dublu
          Cuj Proto,

          Ja na forumu dolazim zbog zabave, i cak pat da napisem nervozne postove kad me nanervira Nadal.
          Vladana mnogi ne kontaju, ali covjek stvarno dominira postovima. Znalac je veliki, ali humor mu je jaca strana i to odlicno kombinuje.
          Za Noto se zna, da ne pisem djabe.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Cuj Proto,

            Ja na forumu dolazim zbog zabave, i cak pat da napisem nervozne postove kad me nanervira Nadal.
            Vladana mnogi ne kontaju, ali covjek stvarno dominira postovima. Znalac je veliki, ali humor mu je jaca strana i to odlicno kombinuje.
            Za Noto se zna, da ne pisem djabe.
            Stefane, uvuci pertle ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              1. Marin Čilić, čovjek na misiji, ovako nikad nije udarao čisto...na stranu što je Federer spor...takav je, ne može ubrzati preko noći...a opet nije po danu nikako igrao...

              2. sigurno jeste, prenervozan je bio, ali ne bi sa ovakvim Marinom mogao ni da je bio 100% u meču
              Da dam moj odgovor.

              20% Federerova losa igra, 80% Marinova izvrsna igra.

              Ovogodisnje Federer bi izgubi cak da je igrao i najbolje sto moze, pod uslovom da ne bi uzeo jedan seta a potom Marinu pala igra. Medjutim, Nishikorijeva pobjeda ili radje Novakov poraz ga je unervozio. Pola sata je imao bolju sansu nego sto ce ikada imati da uzme 18. slem.

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Nisi valjda i ti jos jedan idolopoklonik

                Kurnjikova kad je igrala na egzibiciji 2004. nije umela lopticu prebaciti preko mreze, a gledaj Hingisovu jbt u ovom godinama, cisti konkurenciju u dublu
                Ja jesam. Inteligenciju, znanje i humor treba njegovati. Retka je to kombinacija i dragocena.
                Nemojte biti ljubomorni, vidite da nam ovi retki iscezavaju na duze vreme. Emotivniju su nego sto se daju pretstaviti.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Da dam moj odgovor.

                  20% Federerova losa igra, 80% Marinova izvrsna igra.

                  Ovogodisnje Federer bi izgubi cak da je igrao i najbolje sto moze, pod uslovom da ne bi uzeo jedan seta a potom Marinu pala igra. Medjutim, Nishikorijeva pobjeda ili radje Novakov poraz ga je unervozio. Pola sata je imao bolju sansu nego sto ce ikada imati da uzme 18. slem.
                  Nije valjda da si ozbiljan ? Mada kasni su sati, mozda i jesi

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Stefane, uvuci pertle ...
                    Ne kontam
                    OVAKO

                    Comment


                    • 6-2

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Ne kontam
                        Neka mu neko objasni, ja nemam srca
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Neka mu neko objasni, ja nemam srca
                          I ti si neki mekog srca, a ?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            I ti si neki mekog srca, a ?
                            Kul je decko pa zato, da je neki bezobraznik drcni rado bi mu elaborirao, ali Stefiju ne mogu
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ma znam, gotivan je skroz, nek progugla.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Sad se vec zajebavaju, valjda da ih sto duze gledamo
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X