Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoces da ti nabrojim ?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Da covek ne poveruje da je prvo GS dubl finale igrala pre 18 godina.. pomaze naravno cinjenica sto je imala 15 godina
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Prle! View Post

        Elem, da ne bude offtopic, ovu sam Hingis uvijek gotivio. Na stranu teniska inteligencija, ima nesto u licu sto me uvijek privlacilo.

        Predobar osmijeh, karmin na usima ostaje.
        Najbolje sto je Svajcarska ponudila. Kakav Rodzer, jedna je Martina !
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Prle! View Post
          @Sonja

          Sad je i meni lakse. Malo. Ko i tebi.

          Da je jedan Ceski Budweiser, mozda bi se tuga istopila

          Bar bi se cinilo tako

          Elem, da ne bude offtopic, ovu sam Hingis uvijek gotivio. Na stranu teniska inteligencija, ima nesto u licu sto me uvijek privlacilo.

          Predobar osmijeh, karmin na usima ostaje.
          Zasto je tebi lakse? Zbog Nadala ili zbog Federera?
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by jagodica View Post
            Lendl,Konors i Agasi preživeli još jednu godinu.. Kei je danas samo zato igrao..
            Ne, igrao je i da tenis ozdravi.

            Comment


            • ovako u ljubicastom, Martina mi bas vuce na Ivanovicku... samo mnooooogo bolja/lepsa/zgodnija verzija

              Comment


              • Odlicna stvar za tenis u globalu,dva igraca po prvi put u finalu jednog slema..Nisikori odlican veceras protiv Novaka,mada je i tu Novak dosta toga sam kriv za poraz..Cilic perfektan protiv Rodzera,tajming,kretanje,riterni,servis..Bice odlicno finale,po meni 60-40 sanse za Nisikorija da ce da osvoji..Slede velika tumbanja u top 10...

                Comment


                • @stefankobe

                  Zbog Sonje.

                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Ispade da je glavni cilj da Novak ne osvoji više ni jedan GS i naravno poželjne je gledati godinu dana mlađeg kolegu kako hara bar do 2060.... čiji je protivnik večeras btw bio katastrofalan.
                    Možeš ti to Nišika, uvek sam verovala da možeš.... mada nisi morao baš sada da spasavaš svetski tenis..
                    Last edited by miloolja; 06-09-14, 23:58.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Rodzer bi mogao da razmisli o igranju mix dubla sa Martinom. Pljustali bi Slemovi ko Cilicevi servisi.

                      #samokazem
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Rodzer bi mogao da razmisli o igranju mix dubla sa Martinom. Pljustali bi Slemovi ko Cilicevi servisi.

                        #samokazem
                        Trebali su OI igrati pa se to nesto raspalo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Opaaa dosao je i Noto, a vratili su se i CW i Prle.
                          Kakvo osvezenje
                          Noto mi je posebno falio, obozavao sam njegove i Vladanove postove u istom trenutku, to bi citao cjeli dan i cjelu noc.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Неки су од почетка форсирали Чилића, ја Нишикорија! Ћераћемо се у финалу вала....
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisikorijev ritern je previse dobar cak i za Cilicev poboljsani servis.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Da covek ne poveruje da je prvo GS dubl finale igrala pre 18 godina.. pomaze naravno cinjenica sto je imala 15 godina
                                Ima doubl grand slam, nanizala 5 GS u nizu. Br 1. u dublu i singlu u isto vreme. Steta za onu povredu koju je imala. Barem je ona umela da se nosi sa sestrama Williams, iako nije imala ni priblizno jake udarce sa osnovne linije.

                                Evo i sada, bukvalno penzionerka, a generise snagu protivnice sa lakocom.

                                Comment

                                Working...
                                X