Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dolazili su i bolji igraci od njega pa su uglavnom grejali klupu, primera radi Van Der Vaart. Meni je Modric skroz precenjen igrac ali je isto tako glupo da dovodim u pitanje odluke najveceg trenera na svetu, ako ga on zeli u timu onda je sigurno sa razlogom.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Nije blji VDV od Luke,ja Modrica uopste ne volim,ali bolji je Hrvat
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Nije blji VDV od Luke,ja Modrica uopste ne volim,ali bolji je Hrvat

        Bas sam gledala statistiku golova i asistencija i ona je daleeeko na strani VDV.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Originally posted by Sara View Post
          Bas sam gledala statistiku golova i asistencija i ona je daleeeko na strani VDV.
          Ne mozes vidjeti sve kroz statistiku,Luka je daleko bitniji igrac Tottenham-a,ovaj sve odradi za tu VDV-ovu statistiku...daleko najvazniji igrac im je Luka,kakav god da je
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Sara View Post
            Dolazili su i bolji igraci od njega pa su uglavnom grejali klupu, primera radi Van Der Vaart. Meni je Modric skroz precenjen igrac ali je isto tako glupo da dovodim u pitanje odluke najveceg trenera na svetu, ako ga on zeli u timu onda je sigurno sa razlogom.
            Barem u fudbalu statistika ne govori sve, posebno sto se tice veznjaka. Da uporedjujes napadace pa ajd.

            Mnogo je korisniji Modric. Moze vise da pokrije na sredini terena, da trci dole-gore bez problema. Moze da oduzima loptu protivniku mnogo bolje nego VDV. Kreativnost mu je jaka strana slicno kao i VDV-u. Problem kod Holandjanina sto ako ga ne stavis da igra iza 2 spica imas flop igraca. Ne ume da iskoristi svoj potencijal na drugim pozicijima

            Comment


            • Real ce igrati u formaciji 4-2-3-1, a evo i prve postave za vecerasnji duel:Iker-Arbeloa-Ramos-Pepe-Coentrao-Lass-Xabi-Di Maria-CR7-Higuain
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Di Maria sve sam rjesava,u 15. minuti asistencija u prostor za Pipitu 1:0

                Ne mogu vise da cekam,ludim
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ako budu igrali kao protiv Milana, tesko ovima.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Bice ovako, cao zdravo dovidjenja



                    Vamos!

                    Last edited by Sara; 19-08-12, 17:55.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Realmadrid.com
                      Real Madrid C.F.’s player, Képler Laveran Lima Ferreira, "Pepe", was admitted to the Hospital Universitario La Paz last night in a confused and agitated state following a head injury. He was given anaesthetic and a CT scan was performed and there were no significant findings. The patient has remained stable and with a good level of awareness. During the day today there will be a further scan
                      Dobro je prošo, jer ono juče nimalo nije bilo naivno.

                      Comment


                      • http://www.realmadrid.com/cs/Satelli...dor/Modric.htm

                        Comment


                        • Meni nesto nece ovo da otvori,jel to potpisao Luka mocni
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ma nije, nezzz ovo mi je čudno bgm, cijela biografija Modrića .

                            Ipak neko hakovo stranicu......... ili se spramaju za Modrića ???

                            Comment


                            • Evo na Index.hr-u izasao neki razgovor AVB-a i njegovog prijatelja,evo sta AVB misli o Modricu,kao i ja slicno

                              "Jesi li vidio kakve je igrače kupovao Jose Mourinho otkako je stigao u Madrid. To su sve atlete svjetske klase, a jedini igrač koji odudara od tog tipa je Mesut Ozil. Mourinhu ne trebaju dva takva igrača, a treba biti realan i reći kako je Ozil ipak bolji igrač".

                              "Nitko me ne može uvjeriti da ga ne kupuje iz hira, samo da me sjebe. Španjolski novinari ga pravdaju tezama kako bi Luka trebao igrati više u sredini terena. Gdje? Pokraj Khedire, Xabija Alonsa ili Diarre. Ma nema šanse, Modrić bi jedino mogao zaigrati kada bi Real drugo poluvrijeme hvatao rezultat".
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Real je trebao u ovim momentima službeno objaviti transfer ali iz neki razloga to još uvijek ne rade, ovdje se nešto muti ;)

                                Comment

                                Working...
                                X