Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravda zadovoljena.

    Comment


    • Neverovatno zaista. Opet izgubljena lopta Hamsika, i opet kontra i gol. Maggio kako je oduzeo loptu, tako je pomogao Onaziju da da svoj prvi gol ove sezone.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Gol vredan 50 miliona. Gotovo je ovo. Bukvalno je sve viđeno na ovoj utakmici, svega je bilo. Dosta staticno delovali Albiol i Kulibali kod gola Onazija. I pored dva gola, Pipita tragicar utakmice. Pored Gulama, naravno.

        Comment


        • Kloze, klozeovski. Pobrinuo se da Napolitanci ne žale za toliko, ipak je dva gola ozbiljna razlika iako tako nije izgledalo na terenu.
          Kakav centaršut Ledezme.

          Comment


          • Uf brate, na kraju ce izgledati kao da su ih ubili, a ono cetiri suta, cetiri gola.

            Jeste tragicar Higuain, ali cini mi se da je mucenik jedini i igrao nesto veceras. Mnogo individualnih gresaka kako na sredini, tako i u odbrani.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Tanak roster ima Napoli. Na svakoj poziciji im fali po igrac-dva. Krenes od golmana.
              Verovatno je ovo poslednja Higuainova utakmica u dresu Napolija.

              Comment


              • Sad ce Akan da zove Iguainovog menadzera i malo se izdere na njega
                Drago mi je sto je ipak Lazio otisao u kvalifikacije za LS.Meni mnogo draza ekipa od Napolija.
                Pljustali su golovi u Italiji ovaj vikend,a sada se ceka samo licenca Djenovi u suprotnom ode Sampdorija u kvalifikacije za LE
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kakav Akan, zvacu ga ja da ga dovuce u Arsenal kako zna i umije.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Verovatno je ovo poslednja Higuainova utakmica u dresu Napolija.
                    Ne bih bio toliko siguran samo zbog ludog De Laurentisa. Mozda ce i on morati da shvati i smanji cenu, jer bez LS i nema na osnovu cega da trazi onoliko koliko se prica da trazi.

                    A tacno je da Napoli ima vrlo tanku ekipu.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Stekao sam utisak da bi i Higuain voleo da ode, dosta mu je ove sredine, a i prerastao je ovaj klub. Ako zakuca ponuda od 40-50, ili nešto iznad sume za koju su ga kupili, prodaće ga Laurentis. S tim novcem bi mogao fino da zakrpi tim.

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Stekao sam utisak da bi i Higuain voleo da ode, dosta mu je ove sredine, a i prerastao je ovaj klub. Ako zakuca ponuda od 40-50, ili nešto iznad sume za koju su ga kupili, prodaće ga Laurentis. S tim novcem bi mogao fino da zakrpi tim.
                        Pa suma o kojoj se prica i jeste tu negde, 50-60m. Ja nesto ne vidim klub koji ce da kesira to, eventualno Utd. Rekao bih Wenger, ali oni izgleda zagrizli fino za Jacksona.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post
                          Pa suma o kojoj se prica i jeste tu negde, 50-60m. Ja nesto ne vidim klub koji ce da kesira to, eventualno Utd. Rekao bih Wenger, ali oni izgleda zagrizli fino za Jacksona.
                          Upravo to. Oni su ga platili 44 miliona čini mi se. Ispod te sume neće ići, hoće Laurentis malo da zaradi. Uskoro puni 28 godina, ovo je poslednji rok da će moći da zaradi nešto na njemu. Utd, Arsenal, a možda i Real, ako ga Benitez bude zeleo, su moguće destinacuje.

                          Bez LŠ-a Napoli će morati da prodaje.
                          Last edited by HeadBurn3r; 31-05-15, 22:31.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Gol vredan 50 miliona. Gotovo je ovo. Bukvalno je sve viđeno na ovoj utakmici, svega je bilo. Dosta staticno delovali Albiol i Kulibali kod gola Onazija. I pored dva gola, Pipita tragicar utakmice. Pored Gulama, naravno.
                            Nemoj zajebavati se i govoriti da ce ovi indijanci proci kvalifikacije, Lazio nema matematike da udje u grupnu fazu LS, bilo koga da dobiju ispadaju.

                            Napoliju treba novi trener, ovdje pola tima treba otjerati, a ovu polovinu usmjeriti, odbrana totalna rekonstrukcija.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • 38. kolo, 47 golova, 5 crvenih kartona, 3 promašena penala.....

                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Nemoj zajebavati se i govoriti da ce ovi indijanci proci kvalifikacije, Lazio nema matematike da udje u grupnu fazu LS, bilo koga da dobiju ispadaju.

                                Napoliju treba novi trener, ovdje pola tima treba otjerati, a ovu polovinu usmjeriti, odbrana totalna rekonstrukcija.
                                S kim se oni to ukrštaju? Nešto nisam gledao u kom su šeširu.

                                Comment

                                Working...
                                X