Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Nisi video skrinšot koji sam okačio, šta sam napisao na lajvu u 19:32?
    Sad sam video
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ako slika govori više od 1000 reči, koliko tek govori video?

      Sutra neko nevreme u najavi

      Comment


      • Zaista mi je srce "puno" nakon sinoćne pobede nad Pirejcima, hvala vam što ste pokazali kao malo koji forum (možda još onaj sa kojeg smo većina došli na sportski pdf SK foruma) i rekli soje forumsko NE bezumlju.
        Uroše zbog moje(naše) sinoćne objave kojom smo abolirali sve upise na KK forumu nećeš dobiti kaznene poene ali te molim da se sa upisima vratiš u okvire pravila foruma.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Mogao bi drPerce da osmisli logo za majcu "semenkari" - prodaja zagarantovana kod svih normalno mislecih.
          Expanduj, Perce, expanduj.
          Salu na stranu, najveci dobitak sinoc za kosarku ovde nije vas centar koji zna, vec pobuna protiv zilota koji bi da odredjuju ko ce koga da dovodi, ko ce sta da peva, ko ce sta da misli... Nadam se i kod ovih mojih lopatara istom: da proteraju sa tribine sve kojima lepota igre nije na prvom mestu.
          Pa da sednemo k`o ljudi, uz semenke, jedni pored drugih sa decom, unucima... i gledamo mec i navijamo normalno, bez mrznje.
          Samo Semenkar Srbiju Spasava.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Last edited by nebitan; 27-01-18, 09:58.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • TOPE gospodine ....

              Comment


              • Evo me iz hale, KLINCI U FINALU PRVE JUNIORSKE ABA LIGE, POBEDJENA BUDUCNOST 63-57 , SJAJNO POPUNJENA HALA 600-700 LJUDI . Jedan od mladjih Bojan Toamsevic 2000 to godiste sjajan, 22 poena, 9 skokova 2 asistencije, Paun razbio 17 poena, 12 skokova, 4 asistencije, slabiji sut za 3 1-7. Finale u nedelju u 5.

                Comment


                • Comment


                  • Konacno neko o kosarci da pise,svaka cast klincima

                    Comment


                    • Gledam snimak, treći put od sinoć.
                      Ona poslednja Enisova trojka, je Ročestijev ručni rad.
                      Dribling kroz noge pokret u jednom pravcu odbrana u drugom,
                      on korak nazad i PUF !

                      Comment


                      • cisto da napomenem cedevita je izgubila od olimpije 😂

                        Comment


                        • Odlican mec sinoc.
                          Ogromnu energiju u igri donose Enis i Omic.
                          Omic je sinoc pokazao kako se brani pik. Bice odlicno pojacanje i tek cemo videti kolika je greska bila sto se nije doveo klasicni centar pre dolaska tandema.JJ, Lesora itd,itd.
                          Omic sa svojih 216 i ogromnom energijom donosi mnogo ovom timu.
                          Enis sa druge strane mora da ima vise minuta i pisah o tome.
                          Deluje on dosta ,,basketaski,, ali sa onakvom konstitucijom, energijom moze uz pravilan rad da postane novi Dzenkins. Ne govorim samo na osnovu napadacke igre sinoc. Nemojmo se iznenaditi ako sledeci mec sutne 0 od 5 za tri.
                          Medjutim, on ima brutalne fizicke predispozicije, odlican ulaz na obe strane. Ako uzmemo u obzir da igra za smesne pare mozda smo zaista uboli sa njim.
                          Dosta jos skripi u odbrani, vracanju u istu, zagradjivanju kosa itd,itd.
                          Verovatno ce van 12 Keselj i Jovanovic povratkom Feldina i Antica.
                          Ne mogu a da ne istaknem Milka Bjelicu.
                          Frapantno zvuci podatak da je on imao jedan skok za 27 minuta. Prosto i jebeno neverovatno.
                          Jeste pogodio vazna bacanja iznudio faul al njegova ,,alibi,, igra je za nervni slom.
                          Toliko bezi od kontakta, duel igre, uvek bira njemu fizicki laksa resenja ma koliko to bilo pogubno za tim.
                          Last edited by Laza Kacanski; 27-01-18, 21:15.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ja baš Omiću na reč verujem. Nego se vi nešto kao ljutite kao pogadja vas da slušate to zaboga previše fini. Boli me uvo za Delije sever i sam sam ih prozvao za fudbal za 1000 stvari, važnih, ali jednio što ima gore od njh to ste vi foliranti i povremeni navijači. Jedva čekam da KK ispadne iz EL i pogubi sve, pisaće troje ljudi ovde, biće 200 u Pioniru, a vi ćete naći neki novi trend, ne daj Bože na fudbal da dodjete ako zaredjamo dobre sezone.

                            Znate kad bi to prošlo na fudbalu? Nikada!

                            Djuka moler sere, najavio sam da Andrej i Aca teraju Čovića pre 2 meseca. Ovo se dešava zbog toga a ja ih branim jer ih razumem tj njighov zvaničan razlog. Kao da je rat bio pre 500 god pa se svi prave ludi. Istripovali se jer su na regionalnom forumu pa se prže ko je tolerantniji. Ne mrzi niko nikoga ovde, ali nešto je normalno nešto ne!
                            Slobodno kopiraj ove postove na delije.net ili RSB. Tamo će te podržati.



                            Usput pogledaj ovaj video i čuj huk s tribine Zvezdaša.

                            Comment


                            • cim je Pero u igri, branjenje reketa je na nivou

                              Comment


                              • ne znam hoce li se sutra objaviti ili ce zbog taktike zadrzati informaciju o povredjenim igracima i nastupu u derbiju.

                                Comment

                                Working...
                                X