Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tuta bugarin
    a našta seto kokretno odnosu
    reko
    barda znam
    desam to tolko zglajzo
    dane ispane
    ovoono




    lutajući reporter tuta bugarin
    nežno šapće sneguljici
    dok patuljci ruju
    u rudnici
    Znas veoma dobro, vredjas me, kao i uvek, ekstremno si bezobrazan, a da pises normalno, odavno bi dobio perma ban, sto realno zasluzujes.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Sa ovim raspravama gori ste od mog odjeljenja u skoli

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Opet cirkus ovde, tacno ce svi ignore listu, dosadili ste vise [emoji3] Osim Wolfa jer volim sarkazam
        Ti to tako shvataš?

        Comment


        • Ja tebe nikad nisam podjebavala, zajebavala niti vredjala, ti mene redovno.
          Da navij za Djokovica kao sto navijam za Feda nikad mi ni rec ne bi rekao...

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Smirimo malo strasti, budimo ljudi iako smo Novakovci i Rodzerovci.
            Nadalovci uvek ispadnu najbolji, brukate nas pred njima.


            Treba usmeriti razgovor ka ženskom finalu sutra, za bolje nismo

            Nadam se da će Marketa krunisati dobru igru, u moru antipatičnih Čehinja, napokon jedna gotivna

            Comment


            • Prvi put danas cuo za obe, neka recimo ova Marketa pobedi kad vec papi to zeli.
              Last edited by Mr. Wolf; 08-06-19, 02:05.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Es Barty

                Comment


                • Kad ne igraju Osaka ili Stephens, ja obicno navijam za onu koja je lepsa, a ovde mi se ne da da navijam ni za jednu. Neka bude Vondrousova jer je mladja.

                  Comment


                  • Znate sta je najjace... Sto svi pricaju kao da je Djokovic vec pobedio Tima danas.....
                    Joj.....
                    I jos jace je sto ce vreme biti isto kao i juce sto je bilo, tako da mu je isti kurac. Ali dobro misle parizani na njega. Umesto da mu daju da igra petkom po vetru - igrace subotom po vetru... Lepo od njih.

                    I treca najjaca stvar. Bojana je UBEDJENA da je Djokovic uspeo da iskuka prekid.... Djokovic nesto da zavrsi korisno po sebe!?!?!?!? Rofl.....
                    Last edited by Sandugp; 08-06-19, 07:48.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Znate sta je najjace... Sto svi pricaju kao da je Djokovic vec pobedio Tima danas.....
                      Joj.....
                      I jos jace je sto ce vreme biti isto kao i juce sto je bilo, tako da mu je isti kurac. Ali dobro misle parizani na njega. Umesto da mu daju da igra petkom po vetru - igrace subotom po vetru... Lepo od njih.

                      I treca najjaca stvar. Bojana je UBEDJENA da je Djokovic uspeo da iskuka prekid.... Djokovic nesto da zavrsi korisno po sebe!?!?!?!? Rofl.....
                      To si nazalost u pravu, tesko je verovati da se on izborio za nesto sto njemu odgovara. Bas sam ispizdeo kada sam cuo da je Forze na kraju poslao igrace kuci, ponadao sam se da se ovom nasem konacno smrklo.
                      Novak je takav tip da recimo protivnik promasi polje i loptica padne pet centimetara od linije a protivnik pocne nesto da se buni i jede govna, on bi bio u fazonu "evo ti poen, jbt poen"
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ноле је Сркијев син, ивер не пада далеко од кладе...тај кад се намршти, пршти, сева, време се мења....
                        sigpic

                        Comment


                        • Evo a gde su sada

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Danas se očekuju nešto bolji uslovi za igru bar što se vetra tiče.
                            Pitanje pobednika je svakako otvoreno. Ko dobije treći set bliži je pobedi mada i to nije sigurna stvar.
                            Ono što je sigurno jeste da će u slučaju pobede Timotija Nadal izgubiti jednog navijača u najavi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Danas se očekuju nešto bolji uslovi za igru bar što se vetra tiče.
                              Pitanje pobednika je svakako otvoreno. Ko dobije treći set bliži je pobedi mada i to nije sigurna stvar.
                              Ono što je sigurno jeste da će u slučaju pobede Timotija Nadal izgubiti jednog navijača u najavi.
                              Hahahahahaha

                              Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                              Comment


                              • Treći set je ključ, Thiem nikako ne sme da ga izgubi. Mnogo je bitan i prvi servis Gem da ode na 4:1.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X