Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DejZ, jesi spreman za derbi sutra?

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      DejZ, jesi spreman za derbi sutra?
      Spreman sam,Dzumhur je favorit jer je strasno unapredio svoju napadacku igru i sada ima mogucnost da osvaja poene na sve nacine osim servisa.On sada mnogo vise ulazi u teren i hvata lopticu rano,ti udarci su mnogo ostriji i cistiji i pruzaju mu mogucnost da lagano zavrsava poene na mrezi.Sto se Berankisa tice jos jedna sezona za zaborav a cini mi ni se da ni ovdje nije toliko dobro igrao koliko je imao srece u zrijebu jer Lajovic,Krajinovic,Bubljik i Manarino stvarno nisu neki realan pokazatelj forme.Naravno,ako uzme titulu sutra sve pada u vodu i napravice sjajnu uvertiru za 2018-u koja je za njega kljucna i mozda poslijednja prilika da napravi nesto u karijeri.Ne znam,sta god da se desi meni je Berankis klasa iznad Dzumhura i ako bude pri udarcu a ne bude previse grijesio Dzumhur moze samo da psuje,baca reket i svadja se sa sudijama...jednostavno litvanac duplo jace udara lopticu a igra se u dvorani.

      Comment


      • Originally posted by DejZ View Post
        Ne znam,sta god da se desi meni je Berankis klasa iznad Dzumhura
        Možda bio ili imao potencijal da bude, sad vala ni po čemu ne može da se kaže da je klasa iznad

        stoji da udara jače, ali nije tenis samo udaranje

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Možda bio ili imao potencijal da bude, sad vala ni po čemu ne može da se kaže da je klasa iznad

          stoji da udara jače, ali nije tenis samo udaranje
          Kad kazem klasa iznad mislim i na ono sta je bilo i sta je moglo da bude i sta bi moglo da se desi u jednom mecu,Berankis je bas bas dosta obecavao prije 10 godina ali to je davno proslo vrijeme sto ne znaci da ne bi mogao da bljesne u nekom trenutku i ponovo potone.Naravno da je Dzumhur favorit jer ima fenomenalnu sezonu ali ni on nije bogzna kako dobro igrao U Moskvi a protiv Bambrija je imao 0-3 u trecem setu i bio na rubu poraza. Sve u svemu ne volim da tipujem na igrace od cijeg reketa nece zavisiti mec ali to je moja greska jer i dalje ponekad mislim da je tenis isti kao u 2005-oj kada sam ja poceo da ga gledam.

          Comment


          • Da, definitivno greska, jer je vrlo moguce da ce Berankis igrati dobro koliko mu Damir dozvoli.Sinoc mu je recimo Manarino dopustio da se razmase i ovaj ga je sastavio sa zemljom, bez greske je igrao.

            Baš ga je uživanje gledati kada igra tako dobro.

            Damir definitivno ne igra najbolji tenis, ali nije bio ni toliko loš. Pogotovo ne u zadnja 4 seta u kojima nije izgubio servis gem.
            Last edited by shminka; 22-10-17, 10:01.

            Comment


            • Sad ni Bog ne zna sta ce biti u trecem setu, ali mislim da ga uzima Berankis, bas je podigao nivo igre u drugom setu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Zasluzena pobjeda Dzumhura,bio je mnogo bolji na vazne poene a mozda je i presudio kukavicki ritern Berankisa na 4-3 i 30-40 u trecem setu kada je Damir pogodio bekhend paralelu.Sve u svemu dobar vikend za Berankisa,igrace njih dvojica opet u Becu slijedece sedmice ali tu ocekujem lagan poraz jer ce biti mnogo tesko za njega da izbrise ovaj mec iz glave.

                Comment


                • Kralj ruskih dvorana za 2017.

                  Džumi

                  Comment


                  • Hahaha...
                    Pocastio i mene titulom...mogao bi posle Dzumija i Dimi jednu

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Prvi u istoriji koji je vezao te 2 titule u istoj godini, svaka cast

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Џуми геније!! Браво, нема више ништа случајно...
                        sigpic

                        Comment


                        • Čestitke za titulu I najbolji plasman od sutra, 31. mesto. Igra na BL je olucila, previse šansi je propustio Berankis, pogotovu ova dva gema za redom u trecem na 0:40.
                          Last edited by mark !t zer0; 22-10-17, 16:55.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Conga osvojio 4 titule, a izmedju nista

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment

                            Working...
                            X